Editörler : ayşegül bgm
24 Ekim 2021 22:48   

Sayının sb planlama birimine gelmeme ihtimali

Yani atamalar artık cb kanadında yapıldığı için planlamanın sb tarafından değil cb tarafında yapılmış olup direkt olarak klavuzu ÖSYM?ye yollama ihtimalleri var.

24 Ekim 2021 23:29

Veysel.49
Aday Memur
Öyle bir ihtimal yok dostum planlama birimi planlamasını ve yazışmalarını yapıp bitiriyorlar Geçen telefonda konuşurken sordum planlamaya başlandıktan 1-2 hafta içerisinde tüm yazışmalar hazırlıklar bitirilmiş olup bakanlıktan çıkar dediler
24 Ekim 2021 23:36

Marlonbrando
Aday Memur
Öyle bir ihtimal yok dostum planlama birimi planlamasını ve yazışmalarını yapıp bitiriyorlar Geçen telefonda konuşurken sordum planlamaya başlandıktan 1-2 hafta içerisinde tüm yazışmalar hazırlıklar bitirilmiş olup bakanlıktan çıkar dediler
Veysel.49, 1 ay önce - Alıntıya git

O eski sistemdeydi işte bunu anlatmaya çalışıyorum.

Şimdi değişmiş olma ihtimali var.

24 Ekim 2021 23:37

Veysel.49
Aday Memur

O eski sistemdeydi işte bunu anlatmaya çalışıyorum.

Şimdi değişmiş olma ihtimali var.

Marlonbrando, 1 ay önce - Alıntıya git
Birkaç gün önce konuştum sistem değişikliği olmamıştır kardeşim:)
24 Ekim 2021 23:53

Anestez1y
Aday Memur
Yarın kabirden atama duyurusu gelir mi
24 Ekim 2021 23:54

junior00
Aday Memur

peki Veysel hocam bu iş ne zaman biter onu da öğrenebildiniz mi malum belirsizlik biraz sıkıntıya sokuyor, kabineden veya ayın sonlarında haber gelme ihtimali var mı? bi bilginiz var mıdır?

25 Ekim 2021 00:02

Veysel.49
Aday Memur

peki Veysel hocam bu iş ne zaman biter onu da öğrenebildiniz mi malum belirsizlik biraz sıkıntıya sokuyor, kabineden veya ayın sonlarında haber gelme ihtimali var mı? bi bilginiz var mıdır?

junior00, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam konuştuğum zaman sayı gelmedi planlama yok dediler artık doğrudur yalandır bilemem ama yarın bir şey gelmeyecek diye düşünüyorum.
25 Ekim 2021 00:02

Marlonbrando
Aday Memur

Ya kardeş her gün ben de arıyorum planlamayı orada ki memur nereden bilecek değiştiğini:)

25 Ekim 2021 00:04

Veysel.49
Aday Memur

Ya kardeş her gün ben de arıyorum planlamayı orada ki memur nereden bilecek değiştiğini:)

Memur zaten planlamayı yapan ekip kardeşim. Adam bize yazı gelir biz de üzerinde çalışırız başladığımız zaman fazla sürmez yazışmalar dahil en fazla 2 haftamızı alır dedi.
25 Ekim 2021 01:14

Marlonbrando
Aday Memur
Memur zaten planlamayı yapan ekip kardeşim. Adam bize yazı gelir biz de üzerinde çalışırız başladığımız zaman fazla sürmez yazışmalar dahil en fazla 2 haftamızı alır dedi.

Anladık bunlar ezberlenmiş şeyler zaten biraz aklını çalıştır artık ya

25 Ekim 2021 09:01

Veysel.49
Aday Memur

Anladık bunlar ezberlenmiş şeyler zaten biraz aklını çalıştır artık ya

Kardeş illa sana evet dediğin gibi mi diyelim? Öyle değil, mevzuatları orada git oku öyle bir şey yok, değiştirildi dediğin kararnamede dağılım planlamasından zerre bahsetmiyor yani öyle bir şey yok.
25 Ekim 2021 09:04

elifizyot
Memur
Yarın kabirden atama duyurusu gelir mi
Anestez1y, 1 ay önce - Alıntıya git

Atama sadece kabirden gelir zaten başka yerden gelmez.

25 Ekim 2021 10:04

Marlonbrando
Aday Memur
Kardeş illa sana evet dediğin gibi mi diyelim? Öyle değil, mevzuatları orada git oku öyle bir şey yok, değiştirildi dediğin kararnamede dağılım planlamasından zerre bahsetmiyor yani öyle bir şey yok.

Aynen tüm mevzuatı okudun moruk :))

25 Ekim 2021 10:11

Veysel.49
Aday Memur

Aynen tüm mevzuatı okudun moruk :))

Okudum dostum fakat neden kabullenemiyorsun onu anlayamıyorum bu kadar diretmeye gerek yok :) neyse hadi eyvallah.
25 Ekim 2021 13:22

Marlonbrando
Aday Memur
Okudum dostum fakat neden kabullenemiyorsun onu anlayamıyorum bu kadar diretmeye gerek yok :) neyse hadi eyvallah.

Mevzuat'ın değiştiğini söylüyorum sen hala mevzuat diyorsun :)

başkanlık sistemindeyiz biliyorsun değil mi?

25 Ekim 2021 13:27

Veysel.49
Aday Memur

Mevzuat'ın değiştiğini söylüyorum sen hala mevzuat diyorsun :)

başkanlık sistemindeyiz biliyorsun değil mi?

Güzel kardeşim benim başkanlık sistemine yıllar yıllar önce geçtik bunun atama planlamasına etkisi yok planlamada değişen bir şey olmadı planlamadakiler bunu söylüyor zaten onun dışında zaten planlama mevzuatı degisseydi yeni mevzuat eklenirdi öyle bir şey de yok. Değişen şey atama sayıları CB ye bağlandı bu da kararname ile yapıldı ve o kararnamede de planlama (dağılım çalışması) ile alakalı bir şey yok. İşin içindeki adamlar da bunu söylüyor bunu sen de duyuyorsundur neden kabul etmiyorsun yahu .d
25 Ekim 2021 13:29

Marlonbrando
Aday Memur
Güzel kardeşim benim başkanlık sistemine yıllar yıllar önce geçtik bunun atama planlamasına etkisi yok planlamada değişen bir şey olmadı planlamadakiler bunu söylüyor zaten onun dışında zaten planlama mevzuatı degisseydi yeni mevzuat eklenirdi öyle bir şey de yok. Değişen şey atama sayıları CB ye bağlandı bu da kararname ile yapıldı ve o kararnamede de planlama (dağılım çalışması) ile alakalı bir şey yok. İşin içindeki adamlar da bunu söylüyor bunu sen de duyuyorsundur neden kabul etmiyorsun yahu .d

Daha önce yapılan atamalar bakan tarafından cb'ye yollanmamıştı. Şimdi yollandığını biliyoruz da ondan olabilir mi?

Toplam 16 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?