Editörler : Kubil ay
26 Ekim 2021 22:04   

Katiplikten Gümrük Muhafazaya
Merhabalar. Sözleşmeli zabıt katipliği görevine devam eden birisi sözleşmeli gümrük muhafaza memurluğunu kazansa gidebiliyor mu?
26 Ekim 2021 22:11

Dramaturji
Memur
Hayır 1 yıl ceza
26 Ekim 2021 22:15

Karabudak60
Aday Memur
Hayır 1 yıl ceza
Dramaturji, 1 ay önce - Alıntıya git
Hakkı yanar mı peki
26 Ekim 2021 23:48

Dramaturji
Memur
Hakkı yanar mı peki
Karabudak60, 1 ay önce - Alıntıya git
Yanar
27 Ekim 2021 11:26

rickkandmortyy
Aday Memur

ben de gidilemiyor sanıyordum ancak bir arkadaş gidilebildiğini kendisinin geçtiğini söylemişti .Şöyleki: katiplik herhangi bölüm mezunıyeti şartı taşımıyor muhafaza memurluğu ise belli bölümlerden aldığı için geçilebiliyor , mesela katiplikten ikmye geçemezsin çünkü ikm de belirli bir lisans bölümü istemiyor ..

27 Ekim 2021 14:08

Karabudak60
Aday Memur

ben de gidilemiyor sanıyordum ancak bir arkadaş gidilebildiğini kendisinin geçtiğini söylemişti .Şöyleki: katiplik herhangi bölüm mezunıyeti şartı taşımıyor muhafaza memurluğu ise belli bölümlerden aldığı için geçilebiliyor , mesela katiplikten ikmye geçemezsin çünkü ikm de belirli bir lisans bölümü istemiyor ..

rickkandmortyy, 1 ay önce - Alıntıya git
Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar ek madde4 te yazıyor bu ama emin olamadım cetvel4te gümrük muhafaza da mevcut
27 Ekim 2021 18:38

Karabudak60
Aday Memur
Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar ek madde4 te yazıyor bu ama emin olamadım cetvel4te gümrük muhafaza da mevcut
Düzeltme: ek madde2
28 Ekim 2021 13:36

rickkandmortyy
Aday Memur
Düzeltme: ek madde2

başka bir konuda arkadaş kendisinin geçtiğini söylemişti o kişiye ulaşırsan daha temiz bilgiye erişebilirsin dostum

28 Ekim 2021 13:39

Karabudak60
Aday Memur

başka bir konuda arkadaş kendisinin geçtiğini söylemişti o kişiye ulaşırsan daha temiz bilgiye erişebilirsin dostum

rickkandmortyy, 1 ay önce - Alıntıya git
Teşekkürler
Toplam 8 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?