Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
27 Ekim 2021 21:07

beklentilerin uçuşu
Maalesef FK'nin açıklamalarından ve son günlerde ekonomiden dolayi atama yapilmayısına yönelik duyumlardan sonra bu sene icerisinde bir alım yapılamayacağı sonucu cıkıyor, son atamayı da eylül, ekim gibi duyurup aralıkta yapmıslardı. Ekimin sonundayiz ama atamaya dair herhangi bir ışık yok

Fadimeışık
Aday Memur
27 Ekim 2021 21:12

Aras hala 30 bin sayısı kesin diyor. İnanan kaldı mı arkadaşlar?

lBumblebee
Memur
27 Ekim 2021 21:14

Aras Ali ve passatçı dolandırıcıdır şu an 30 bin sayısı olsa tarih bile belliydi

sg97
Kapalı
27 Ekim 2021 21:15

İnsanlar biraz daha oyalansin; tepki gostermesin, istifa tweetleri olmasin diye masallara devam ediyorlar. İnsanlarin akliyla dalga geciyorlar, yazık.
Fadimeışık, 2 yıl önce

Aras hala 30 bin sayısı kesin diyor. İnanan kaldı mı arkadaşlar?

Fadimeışık
Aday Memur
27 Ekim 2021 21:22

Bu yıl bitmeden 30 k alınacak demişlerdi. Sabredin arkadaşlar zaten kasıma geldik. 2 ay içinde bir şeyler netleşir artık. Bu dolandırıcılarında suyu ısınıyor gerçek yüzleri çıkacak az kaldı..

lBumblebee, 2 yıl önce
Aras Ali ve passatçı dolandırıcıdır şu an 30 bin sayısı olsa tarih bile belliydi

sg97
Kapalı
27 Ekim 2021 21:23

30K alınmayınca ne olacak? Maliye kanadinda sorun oldu, bakan maliyeyle anlasamadi gibi gibi bahanelerle milleti kandırmaya devam edecekler
Fadimeışık, 2 yıl önce

Bu yıl bitmeden 30 k alınacak demişlerdi. Sabredin arkadaşlar zaten kasıma geldik. 2 ay içinde bir şeyler netleşir artık. Bu dolandırıcılarında suyu ısınıyor gerçek yüzleri çıkacak az kaldı..

farkederkardesim
Yasaklı
27 Ekim 2021 21:27

Ben bu adamların konuşmalarından neyi kastettiğini anlarım. Bakanın alımla ilgili hiçbir çalışması yok. Bizi oyalamak için 2-3 demişti. Şimdide takdir ediyorum falan filan diyerek 4-5 ay daha oyalicak. Alım yeni bütçeyle öbür seneye kaldı. Ben üniversitelere başvurcam, kazandıklarıma gitmediğime o kadar pişman oldum ki, keşke gitseydim.

lBumblebee
Memur
27 Ekim 2021 21:29

Ortada sayı yok anla işte olsa bakan derdi 30 bin sağlıkçıyı en kısa zamanda alacaz diye açıklama yapardı
Fadimeışık, 2 yıl önce

Fadimeışık
Aday Memur
27 Ekim 2021 21:30

Ben 4 5 ay uzayacağını düşünmüyorum ama olursa da şaşırmam artık bu saatten sonra hakkımızda hayırlısı

farkederkardesim, 2 yıl önce

Ben bu adamların konuşmalarından neyi kastettiğini anlarım. Bakanın alımla ilgili hiçbir çalışması yok. Bizi oyalamak için 2-3 demişti. Şimdide takdir ediyorum falan filan diyerek 4-5 ay daha oyalicak. Alım yeni bütçeyle öbür seneye kaldı. Ben üniversitelere başvurcam, kazandıklarıma gitmediğime o kadar pişman oldum ki, keşke gitseydim.

Fadimeışık
Aday Memur
27 Ekim 2021 21:33

Haklısınız zaten sayı yok ortada hala 30 bin kesin diyebiliyorlar buna şaşırıyorum

lBumblebee, 2 yıl önce
Ortada sayı yok anla işte olsa bakan derdi 30 bin sağlıkçıyı en kısa zamanda alacaz diye açıklama yapardı

farkederkardesim
Yasaklı
27 Ekim 2021 21:37

Haziranda bile aralık diyen ben, %70-%80 öbür seneye kaldığına eminim. 18 kasımda bakan mecliste bütçe görüşmelerini konuşacak daha sonra bütçe onaylandı etti diyene kadar zaten aralık olur. O zamanda hazırlık falan filan desen en erken ocak. En olası Şubat-mart.

Fadimeışık, 2 yıl önce

Ben 4 5 ay uzayacağını düşünmüyorum ama olursa da şaşırmam artık bu saatten sonra hakkımızda hayırlısı

27 Ekim 2021 21:39

Ne negatif bastın be

lBumblebee
Memur
27 Ekim 2021 21:42

Yalan söylemeyi meslek haline getiren insanda utanma sıkılma olmaz dernek felan hepsi para kazanmak prim yapmak için
Fadimeışık, 2 yıl önce

Haklısınız zaten sayı yok ortada hala 30 bin kesin diyebiliyorlar buna şaşırıyorum

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi