Editörler : crops35
10 Kasım 2021 09:15   

İkm alım süreci

Merhabalar. Belgelerimiz bakanlığa gittikten ortalama kaç gün sonra işe başlarız? İkm görevini yapanlar bilgilendirebilirler mi ?

11 Kasım 2021 18:24

Dramaturji
Memur
En fazla 1 ay
15 Kasım 2021 21:20

MeteHan.1453
Memur
Mübaşirliği kazandım. Son evrak teslim günü 1 Ekimdi. Vir buçuk ay oldu halen bir gelişme yok.
29 Kasım 2021 00:56

yenibirmemur
Aday Memur
Mübaşirliği kazandım. Son evrak teslim günü 1 Ekimdi. Vir buçuk ay oldu halen bir gelişme yok.
MeteHan.1453, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam evrak tesliminin üzerinden bizim tam 4 ay oldu neredeyse hala somut bir adım yok. Asıl evraklar bakanlığa teslim edildikten sonra ne zaman çağıracakları önemli
29 Kasım 2021 01:19

MeteHan.1453
Memur
Hocam evrak tesliminin üzerinden bizim tam 4 ay oldu neredeyse hala somut bir adım yok. Asıl evraklar bakanlığa teslim edildikten sonra ne zaman çağıracakları önemli
yenibirmemur, 2 ay önce - Alıntıya git
Nedenini bilmiyorum ama surec önceden de yavaşmış da şimdi daha da yavaş. Konya İKM, Teknisyenlik vs. mülakat sonuçları daha yeni açıklandı. 13 ekim evrak teslimi için son günmüş. Bakalım onlar ne kadar bekleyecek.
29 Kasım 2021 01:21

MeteHan.1453
Memur
yenibirmemur, 2 ay önce - Alıntıya git
Dedigin gibi asıl evraklar adliyeye teslim edildikten sonra da bekleyecegiz. Neyse kazandikya önemli olan oydu bence. Bekleyelim bakalim.
29 Kasım 2021 11:29

yenibirmemur
Aday Memur
Nedenini bilmiyorum ama surec önceden de yavaşmış da şimdi daha da yavaş. Konya İKM, Teknisyenlik vs. mülakat sonuçları daha yeni açıklandı. 13 ekim evrak teslimi için son günmüş. Bakalım onlar ne kadar bekleyecek.
MeteHan.1453, 2 ay önce - Alıntıya git
Sabırla beklemek dışında yapacak bir şey yok maalesef. Allah hepimizin yardımcısı olsun
Toplam 6 mesaj