Editörler : crops35
16 Kasım 2021 20:58

Bakanlık onayı lütfen bilenler cevap

Cte kadrolu kazandım. 5 kişiden 4ü arandı, benimkisi bakanlıkta inceleniyor dendi. Nedir? Nolur?

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 21:10

Yok mu hiç bilgisi olan?

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 21:13

50 kişi okumuş, yok mu bilgisi olan yahu?

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 21:20

Yaklaşık 100 kişi okumuş, rica etsem cevap verir misiniz? Teşekkürler

bürodan
Şube Müdürü
16 Kasım 2021 21:33

Gayet normal bir durum bu Adalet Bakanlığı tek seferde çağırmıyor genelde. Güvenlik soruşturmanız da bitmemiş olabilir. En kısa zamanda aranırsınız güvenlik soruşturmasında bir sorun yoksa.

Gulcinaar, 2 yıl önce

Yaklaşık 100 kişi okumuş, rica etsem cevap verir misiniz? Teşekkürler

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 21:35

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Komisyon soruşturmalar bitti demişti 2 ay önce, evrakları imzaya bakanlığa göndermişlerdi. Bakanlıkta bekliyor

megaronides
Aday Memur
16 Kasım 2021 21:40

Antalya ikm bekliyorum bende sözleşmeliyiz ne zaman belli olur?

bürodan
Şube Müdürü
16 Kasım 2021 21:40

Tek engel soruşturma o da tamamlanmışsa bir problem kalmamıstır. Hangi kadroya atandınız?

Gulcinaar, 2 yıl önce

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Komisyon soruşturmalar bitti demişti 2 ay önce, evrakları imzaya bakanlığa göndermişlerdi. Bakanlıkta bekliyor

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 21:42

Katip olarak atandım. 5 kişiden 4ü başlayıp, ben kalınca çok telaşlandım. ?İnceleniyor? cümlesinden fazla bir şey de çıkmıyor ağızlarından.

bürodan, 2 yıl önce

Tek engel soruşturma o da tamamlanmışsa bir problem kalmamıstır. Hangi kadroya atandınız?

bürodan
Şube Müdürü
16 Kasım 2021 21:50

Biz de aynı cevaplarla karşılaştık 100 kişinin 96'sı başladı 4 kişi kaldık ve yaklasık 6 ay bekledik. biz beklerken başka sınav oldu o sınavı kazananlar işe başladı biz beklemeye devam ettik. Adalet Bakanlığında bu tarz şeyler normal.

Gulcinaar, 2 yıl önce

Katip olarak atandım. 5 kişiden 4ü başlayıp, ben kalınca çok telaşlandım. ?İnceleniyor? cümlesinden fazla bir şey de çıkmıyor ağızlarından.

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 21:56

Peki sorunsuz sıkıntısız başladınız mı? Geri kalan 4 kilimin hepsi de? 6 ay ne kadar uzun sürmüş.

bürodan, 2 yıl önce

Biz de aynı cevaplarla karşılaştık 100 kişinin 96'sı başladı 4 kişi kaldık ve yaklasık 6 ay bekledik. biz beklerken başka sınav oldu o sınavı kazananlar işe başladı biz beklemeye devam ettik. Adalet Bakanlığında bu tarz şeyler normal.

bürodan
Şube Müdürü
16 Kasım 2021 21:59

Evet sorunsuz başladık. Adalet Bakanlığında olur böyle şeyler. sabır taşına dönebilirsiniz.

Gulcinaar, 2 yıl önce

Peki sorunsuz sıkıntısız başladınız mı? Geri kalan 4 kilimin hepsi de? 6 ay ne kadar uzun sürmüş.

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 22:00

Çok teşekkür ediyorum yardımınız için. Biraz olsun rahatladım. İnşallah sorunsuz sıkıntısız, okadar uzun sürmeden ararlar.

bürodan, 2 yıl önce

Evet sorunsuz başladık. Adalet Bakanlığında olur böyle şeyler. sabır taşına dönebilirsiniz.

bürodan
Şube Müdürü
16 Kasım 2021 22:04

rica ederim hayırlı olsun göreviniz.

Gulcinaar, 2 yıl önce

Çok teşekkür ediyorum yardımınız için. Biraz olsun rahatladım. İnşallah sorunsuz sıkıntısız, okadar uzun sürmeden ararlar.

Astsubay123
Aday Memur
16 Kasım 2021 22:18

Eyer güvenlik soruma da bi sıkıntı yoksa fetö vea terör örgütleri hırsızlık dolandırıcılık daha önce cezan fln yoksa korkmana gerek yok onayım gelir

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 22:22

Hagb var ama para cezasına, çevrildi. Olay da arkadaş ortamından birisine hakaret. Bu sebeple olumsuz olacağını sanmıyorum?

Astsubay123, 2 yıl önce
Eyer güvenlik soruma da bi sıkıntı yoksa fetö vea terör örgütleri hırsızlık dolandırıcılık daha önce cezan fln yoksa korkmana gerek yok onayım gelir

Astsubay123
Aday Memur
16 Kasım 2021 22:54

O sebeble olumsuz olacağını bende sanmıyorum.. Bazen bulunduğun ildeki emniyet soruşturmayı geç yapıyo.. Emniyet soruşturma yapıp bakanlığa gönderir bakanlıkta karar verir.. Bazı yerlerde emniyet geç göndermiyo raporu bizim adıyamanlı bi arkadaş vardı bizden 1.5 ay sonra fln başladı çok geç olmuştu onunki
Gulcinaar, 2 yıl önce

Hagb var ama para cezasına, çevrildi. Olay da arkadaş ortamından birisine hakaret. Bu sebeple olumsuz olacağını sanmıyorum?

Gulcinaar
Aday Memur
16 Kasım 2021 23:00

Adliye bize ?soruşturmalar bitti, bakanlığa imzaya gönderildi? dedi. Bugün diğer arkadaşları aradılar, bana da bakanlıktan ?inceleme? devam ediyor dediler. Sizin arkadaşta da geç başlatma sorunsuz sıkıntısız oldu sanırım? Öyleyse örnekler çoğalıyor.

Astsubay123, 2 yıl önce
O sebeble olumsuz olacağını bende sanmıyorum.. Bazen bulunduğun ildeki emniyet soruşturmayı geç yapıyo.. Emniyet soruşturma yapıp bakanlığa gönderir bakanlıkta karar verir.. Bazı yerlerde emniyet geç göndermiyo raporu bizim adıyamanlı bi arkadaş vardı bizden 1.5 ay sonra fln başladı çok geç olmuştu onunki

Gulcinaar
Aday Memur
17 Kasım 2021 12:01

Belki yeni kişiler görür, farklı yorumlar alırım.

knl91
Aday Memur
18 Kasım 2021 14:42

Ben de sizinle aynı durumdayım hocam, bakanlıktan nasıl öğrenebiliyoruz hangi aşamada olduğumuzu?
Gulcinaar, 2 yıl önce

Belki yeni kişiler görür, farklı yorumlar alırım.

Gulcinaar
Aday Memur
18 Kasım 2021 20:23

Hocam aşama söylemiyorlar, incelendiğini söylüyorlar sadece. Sicilinizde herhangi bir şey varmıydı? Hagb falan?

knl91, 2 yıl önce
Ben de sizinle aynı durumdayım hocam, bakanlıktan nasıl öğrenebiliyoruz hangi aşamada olduğumuzu?
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi