Editörler : ayşegül bgm

lBumblebee
Memur
23 Kasım 2021 20:38

O zaman ne aglıyon sabahtandır ortaöğretim alınmasın diye , senin haddine mi alınıp alınmayacağı biraz empati yap 90 puanla bekleyen ortaöğretim mezunu hemşireler senin gibi adını soyadını yazarak 70 ile atanmıyor
Katmerliekmek, 2 yıl önce
Niye aglayayim:) suanda yeterince kazaniyorum ataninca sadece isimi garantilemiş olucam atanacagim da %100 kesin:)

Katmerliekmek
Kapalı
23 Kasım 2021 20:39

:))))puanim 93 ve hemsire değilim
lBumblebee, 2 yıl önce
O zaman ne aglıyon sabahtandır ortaöğretim alınmasın diye , senin haddine mi alınıp alınmayacağı biraz empati yap 90 puanla bekleyen ortaöğretim mezunu hemşireler senin gibi adını soyadını yazarak 70 ile atanmıyor

lBumblebee
Memur
23 Kasım 2021 20:41

İstersen doktor ol senin ortaöğretim alınmasın diyerek bencilligini ve dar yüreğini gösteriyorsun herkese
:))))puanim 93 ve hemsire değilim

appetite
Aday Memur
23 Kasım 2021 20:41

Lot izlemiyoruz dostum devir falan demişsin ama kendini bu kadar büyütmen ileride ciddi psikolojik sıkıntılara yol açabilir devir gibi bir şey yok tek gerçek çalıştığın birimdeki mesai arkadaşların lise önlisans veya lisans olması önemli değil. Kimse sormayacak sana atandığın yerde kardeşim öğretimin nedir ? Lise mezunu senden önce girmiş birisi tarafından dahi kolayca mobbinge maruz kalabilirsin o eğitiminin hiçbir önemi kalmaz eğer senin gibi biriyse .Dilerim iş arkadaşlarına bu saçma fikirlerini anlatmazsın götleriyle gülebilirler sana birazcık büyümen lazım dostum mühim olan işini nasıl yaptığın ve nasıl biri olduğun.

Bir lisans hemsireye göre yetkin degilsiniz artik anlayin bunu sizin devriniz bitti

Katmerliekmek
Kapalı
23 Kasım 2021 20:43

Egitimin hicbir onemi yok dogru diyorsun aptal cahil :))
appetite, 2 yıl önce

Lot izlemiyoruz dostum devir falan demişsin ama kendini bu kadar büyütmen ileride ciddi psikolojik sıkıntılara yol açabilir devir gibi bir şey yok tek gerçek çalıştığın birimdeki mesai arkadaşların lise önlisans veya lisans olması önemli değil. Kimse sormayacak sana atandığın yerde kardeşim öğretimin nedir ? Lise mezunu senden önce girmiş birisi tarafından dahi kolayca mobbinge maruz kalabilirsin o eğitiminin hiçbir önemi kalmaz eğer senin gibi biriyse .Dilerim iş arkadaşlarına bu saçma fikirlerini anlatmazsın götleriyle gülebilirler sana birazcık büyümen lazım dostum mühim olan işini nasıl yaptığın ve nasıl biri olduğun.

lBumblebee
Memur
23 Kasım 2021 20:46

Atanınca sudan çıkmış balığa dönecen istediğin kadar teorik bilgin olsun uygulamaya dökmedikten sonra senin ortaöğretim sağlıkçıdan tek farkın 600 TL maaş farkın kendini çok değerli sanma , değilsin bakanlığın gözümde hepimiz gibi memursun
Egitimin hicbir onemi yok dogru diyorsun aptal cahil :))

Nabiz
Memur
23 Kasım 2021 20:49

Agziniza sağlık hocam
appetite, 2 yıl önce

SaglıkcıAdam
Aday Memur
23 Kasım 2021 20:49

Siktir lan lisans kpss den 70 almak kolaymı gavat piç
lBumblebee, 2 yıl önce

max gradel
Şef
23 Kasım 2021 20:51

kesinlike eğitimin hiçbir önemi yok sahaya inmeden. her yerde üniversite var üniversitede çok bir şey öğrenilmiyor bunu herkes biliyor artık

lBumblebee, 2 yıl önce
Atanınca sudan çıkmış balığa dönecen istediğin kadar teorik bilgin olsun uygulamaya dökmedikten sonra senin ortaöğretim sağlıkçıdan tek farkın 600 TL maaş farkın kendini çok değerli sanma , değilsin bakanlığın gözümde hepimiz gibi memursun
23 Kasım 2021 20:51

Zor mu kardeşim? 7Türkçe 5 mat 5 tarih 5 çoğrafya ile alabilirsin

SaglıkcıAdam, 2 yıl önce

lBumblebee
Memur
23 Kasım 2021 20:52

70 almam için benim görmeme gerek yok koklayarak bile alırım benim için kolay seni bilemem tabi
SaglıkcıAdam, 2 yıl önce

SaglıkcıAdam
Aday Memur
23 Kasım 2021 20:53

Sen bu matematikle çok yaşamazsın
does it importante, 2 yıl önce

Zor mu kardeşim? 7Türkçe 5 mat 5 tarih 5 çoğrafya ile alabilirsin

23 Kasım 2021 20:54

Doğru söylüyorsun yazdığım netler çok bile 70 almaya hahahaha

SaglıkcıAdam, 2 yıl önce
Sen bu matematikle çok yaşamazsın

lBumblebee
Memur
23 Kasım 2021 20:57

Oha kardeşim sen koskoca lisans mezunu dr Prof doçent insansın bu küfür sana yakışıyor mu sen ortaöğretim mezunumusun koskoca4 yıllık fakülte bitirmişsin nasıl böyle küfür ediyorsun sen önemli bir insansın çok ayıp
SaglıkcıAdam, 2 yıl önce
23 Kasım 2021 22:38

40 dakikada 70i geçerim her şeyine bahsine girilir.

23 Kasım 2021 22:58

Bu nasıl bir nick akadhadvadv

Bakankocanınçorabı, 2 yıl önce

40 dakikada 70i geçerim her şeyine bahsine girilir.

mrsgerontologist
Aday Memur
23 Kasım 2021 23:26

Emp reis Gerontoloji kaç ben biliyorum doğru çıkarsa diğerlerinin de doğru olduğu belli olur :)

Socialworker89
Kapalı
24 Kasım 2021 00:27

Size kaç alınıyor hocam ?
mrsgerontologist, 2 yıl önce

Emp reis Gerontoloji kaç ben biliyorum doğru çıkarsa diğerlerinin de doğru olduğu belli olur :)

Kusucar
Şef
24 Kasım 2021 01:21

Hah şöyle yola gel:))işine gelince hemsiresin matematikten çakılınca değilsin.ister ol ister olma sen bi ilkokulu yokla bence toplama çıkarma.sonra ne olacağını dusunecegin önünde çok yıl var:)

lBumblebee, 2 yıl önce
Cevap vermiyim diyorum iyice havladınız işine bak ben hemşire değilim zaten ilaç uygulama yetkim yok

lBumblebee
Memur
24 Kasım 2021 01:30

Çakal sürüsündeki güçsüz çakal gibi liderin kimi hedef gösteriyorsa ona saldırıyorsun kimin atanıp atanamayacağıma kpss karar veriyor sen yapman gereken boş yapmamak
Kusucar, 2 yıl önce

Hah şöyle yola gel:))işine gelince hemsiresin matematikten çakılınca değilsin.ister ol ister olma sen bi ilkokulu yokla bence toplama çıkarma.sonra ne olacağını dusunecegin önünde çok yıl var:)

Toplam 180 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi