Editörler : hugo.almeida
«3456789101112131415
31 Aralık 2021 17:24

fizyoxxx
Aday Memur

Alımın nasıl yapılacağı net değil.

SosyalÇalışmacı000, 6 ay önce - Alıntıya git
Asdep ne demek
31 Aralık 2021 17:28

Clown35
Şef

Alımın nasıl yapılacağı net değil.

Bence mülakatsız ya :)

31 Aralık 2021 19:25

SosyalÇalışmacı000
Aday Memur
Asdep ne demek
fizyoxxx, 6 ay önce - Alıntıya git

Aile Sosyal Destek Personeli

31 Aralık 2021 19:27

SosyalÇalışmacı000
Aday Memur

Bence mülakatsız ya :)

Clown35, 6 ay önce - Alıntıya git

Bekliyoruz, İçimden geçen de mülakatsız ama yine de çok zor. Sizce neden mülakatsız olur?

31 Aralık 2021 20:08

Clown35
Şef

Bekliyoruz, İçimden geçen de mülakatsız ama yine de çok zor. Sizce neden mülakatsız olur?

Mümkün görünmüyor. Bakanın ilk çeyrek sözüne güvenmek istiyorum. Son çeyrek dese bile mülakatlı olursa çok zor. Hem onlar hem bizler için zorluk olacak.

01 Ocak 2022 13:28

Atamaabekleyen
Aday Memur
Arkadaşlar herhangi bir duyum alan var mı
01 Ocak 2022 16:13

Clown35
Şef
Atamaabekleyen, 6 ay önce - Alıntıya git

Bu hafta, en geç haftaya ilana çıkacak

01 Ocak 2022 16:32

KÜRKMANTOLUMADONNA.
Aday Memur

Bu hafta, en geç haftaya ilana çıkacak

İibf den dee alim olacak değil mi

01 Ocak 2022 16:47

SosyalÇalışmacı000
Aday Memur

Yanlış görmediysem bugün bi twette gördüm arkadaş mülakatsız alım ile ilgili tweet ini bakan yardımcısı beğenmiş bu olayı mülakatsız alıma yorabiliriz 1-2 hün önce buna benzer bir durum yine yaşanmıştı.

01 Ocak 2022 18:54

Clown35
Şef

Yanlış görmediysem bugün bi twette gördüm arkadaş mülakatsız alım ile ilgili tweet ini bakan yardımcısı beğenmiş bu olayı mülakatsız alıma yorabiliriz 1-2 hün önce buna benzer bir durum yine yaşanmıştı.

İkisi de bana ait elimden geldiğince her yere, herkese yazıyorum. Bu birçoğumuz için son şans olacak. Kimsenin hakkı yensin istemem. Mülakatlı atamada atansam bile hak edip atanamayanlar için çok üzülürüm. Keşke herkes elinden geldiğince sesimizi duyurmaya çalışsa. Geçen twitter etkinliği yaparken muhalif sesler çıktı diye etkinlik sonlandırıldı, bi anda mülakatlı olacak twitleri silin bilmem ne dendi. Sosyal hizmetin ruhunda sindirilmek, bastırılmak mı var Allah aşkına. Susturuldukça kaybedeceğiz herkes elini taşın altına koymak zorunda.

01 Ocak 2022 19:34

amilsaglam
Aday Memur

Arkadaşlar bir şey soracağım. 2020 kpss'den 87 aldım. Bölüm Eem. Özel sektörde İşi bırakıp var gücümle 2022'ye hazırlanma düşüncem var. Özelde asgari ücretin biraz fazlasını alıyorum ve tempo çok fazla yorucu. İş ile sınava hazırlanma aynı anda yürümez. Ben bu puanı ne kadar yükseltebilirim tam olarak kendimden emin değilim. Bu riske girmeli miyim?

01 Ocak 2022 20:25

Clown35
Şef

Arkadaşlar bir şey soracağım. 2020 kpss'den 87 aldım. Bölüm Eem. Özel sektörde İşi bırakıp var gücümle 2022'ye hazırlanma düşüncem var. Özelde asgari ücretin biraz fazlasını alıyorum ve tempo çok fazla yorucu. İş ile sınava hazırlanma aynı anda yürümez. Ben bu puanı ne kadar yükseltebilirim tam olarak kendimden emin değilim. Bu riske girmeli miyim?

amilsaglam, 6 ay önce - Alıntıya git

Başlık açın hocam burada size yardımcı olabilecek yoktur sanırım.

01 Ocak 2022 20:38

ShiroYasha
Aday Memur

Asdep sosyoloji kontenjanı ne olur bir fikri olan var mı?

01 Ocak 2022 21:11

SosyalÇalışmacı000
Aday Memur

İkisi de bana ait elimden geldiğince her yere, herkese yazıyorum. Bu birçoğumuz için son şans olacak. Kimsenin hakkı yensin istemem. Mülakatlı atamada atansam bile hak edip atanamayanlar için çok üzülürüm. Keşke herkes elinden geldiğince sesimizi duyurmaya çalışsa. Geçen twitter etkinliği yaparken muhalif sesler çıktı diye etkinlik sonlandırıldı, bi anda mülakatlı olacak twitleri silin bilmem ne dendi. Sosyal hizmetin ruhunda sindirilmek, bastırılmak mı var Allah aşkına. Susturuldukça kaybedeceğiz herkes elini taşın altına koymak zorunda.

Hocam o gün etkinliğin bırakılması hiç iyi olmadı, neden korkuyoruz veya kim istedi bilemiyorum ancak önemli olan son dakikaya kadar bırakmamak...

01 Ocak 2022 21:13

does it any matter
Şef

O tivitleri silin diyen korkak yavşak kesin mülakatla atanır bak görürsün

01 Ocak 2022 21:14

SosyalÇalışmacı000
Aday Memur

Asdep sosyoloji kontenjanı ne olur bir fikri olan var mı?

ShiroYasha, 6 ay önce - Alıntıya git

En az 125 diyorum ancak sizin meslek derneği bakanlıkla ne kadar iletişim halinde oldular bu daha önemli

01 Ocak 2022 22:16

İzzet KALDAN
Aday Memur

2019/6 mülakatsızdı, bu da öyle olur inşallah.

01 Ocak 2022 22:46

Clown35
Şef

2019/6 mülakatsızdı, bu da öyle olur inşallah.

İzzet KALDAN, 6 ay önce - Alıntıya git

İnşallah, tek isteğimiz bu. Kimsenin hakkı yenmesin

02 Ocak 2022 11:07

Atamaabekleyen
Aday Memur
Arkadaşlar bugün rüyamda tercih kılavuzunu inceliyordum bununla yatıp bununla kalkıyoruz
02 Ocak 2022 11:31

Clown35
Şef
Arkadaşlar bugün rüyamda tercih kılavuzunu inceliyordum bununla yatıp bununla kalkıyoruz

Ösym üzerinden miydi hocam :)

Toplam 289 mesaj
«3456789101112131415