Editörler : ayşegül bgm
24 Kasım 2021 23:14   

Yarın yhgm duyuru yapacakmış.

İceriden saglam bir kaynaktan yarın YHGM'nin duyuru yapacagi bilgisi var bilginize ..(Arkadaslar bilgiyi veren kisi daha once de iceriden bilgi vermisti ve dogru cikmisti benim guvendigim biri zaten .Kaynak saglam ama kucuk bir aksilik cikarsa sonraki yakin gunlerden birine de kalabilirms .)

24 Kasım 2021 23:23

BarisHealthCompany
Kapalı

Bu hafta bi ***(edit:küfür yasak) olmaz aga tahminimce haftaya belki birşeyler olur

24 Kasım 2021 23:24

Ragnar Lorthbrok
Şef

Yav geç yarın çıkmazsa demiştim aksilik oldu felan filan sıyrılcan gene ***(edit:küfür yasak)

24 Kasım 2021 23:25

Anestezitekniker00
Aday Memur

Jagro anestezi hakkında bir duyum var mı total sayıyla alakalı filan

24 Kasım 2021 23:37

att4434
Aday Memur
Prm sayısınj öğrenmişsindir sen
25 Kasım 2021 00:12

aisezreal
Daire Başkanı

Hadi inşallah. Gına geldi artık...

25 Kasım 2021 00:43

Jagroo
Şef

Yav geç yarın çıkmazsa demiştim aksilik oldu felan filan sıyrılcan gene ***(edit:küfür yasak)

Ragnar Lorthbrok, 6 ay önce - Alıntıya git
Ben duyumcu degilim abv ,iceride saglam bir kaynagim da yok.Kaydadeger buldugum duyumlari burda paylasiyorum.Dogru cikip cikmamasi beni baglamaz. Sadece duyum veren kisinin guvenilir biri oldugunu belirtimm.Bu bilgiyi veren kisi onceden beri yhgmden bilgi alan prm teyitli gruptan bir arkadasimizdir.
25 Kasım 2021 00:45

Jagroo
Şef

Jagro anestezi hakkında bir duyum var mı total sayıyla alakalı filan

Anestezitekniker00, 6 ay önce - Alıntıya git
Bilgim yok dostum.
25 Kasım 2021 01:03

Bandey
Aday Memur

YGHM ne duyurusu yapar bilmediğimden soruyorum.

25 Kasım 2021 01:23

atamabeklerkenn
Memur

YGHM ne duyurusu yapar bilmediğimden soruyorum.

Bandey, 6 ay önce - Alıntıya git

Branş dağılımı

25 Kasım 2021 01:28

Bandey
Aday Memur

Umarım yapar hocam teşekkür ederim.

25 Kasım 2021 01:41

pskszw
Memur

Branş dağılımı

atamabeklerkenn, 6 ay önce - Alıntıya git
yhgm'den önce rg'de yayimlanmasi gerekmiyor mu?
25 Kasım 2021 03:09

Jagroo
Şef
yhgm'den önce rg'de yayimlanmasi gerekmiyor mu?
pskszw, 6 ay önce - Alıntıya git
Tercihlerin basladigi gun resmi gazetede yayinlaniyor ,2020/14 te boyle olmustu hocam.
25 Kasım 2021 03:34

Ragnar Lorthbrok
Şef
Ben duyumcu degilim abv ,iceride saglam bir kaynagim da yok.Kaydadeger buldugum duyumlari burda paylasiyorum.Dogru cikip cikmamasi beni baglamaz. Sadece duyum veren kisinin guvenilir biri oldugunu belirtimm.Bu bilgiyi veren kisi onceden beri yhgmden bilgi alan prm teyitli gruptan bir arkadasimizdir.
Jagroo, 6 ay önce - Alıntıya git

Hadi bakayım canım inş arkadaşının dediği doğrudur. Kuyruğuna geldik zaten olsun bir şeyler

25 Kasım 2021 14:51

fizyorex
Daire Başkanı

Bir insanın tüm duyumları mi yalan çıkar ya, tebrik ederim

Bir senede bir kez doğru sallayamamak da başarı.

25 Kasım 2021 15:10

miner2a
Aday Memur

çalgıcı aras ve passatcı osman kadrosunda alışık olduğumuz uyanmayık sülo ve dedemizin aksine, alamancı milyarder jagroyu ekleyerek büyük bir sürprize imza attı. şimdi tüm gözler yeni balon duyumcularda

25 Kasım 2021 15:32

Jagroo
Şef

Bir insanın tüm duyumları mi yalan çıkar ya, tebrik ederim

Bir senede bir kez doğru sallayamamak da başarı.

fizyorex, 6 ay önce - Alıntıya git
Lan olm ben duyumcu degilm ne duyumcusu ben de sizin gibi 1 yildir atama bekleyen gariban biriyim :D Ayrica gir profilime actigim konulara bak son paylastigim 4 duyum da dogru cikti cok vefasizsiniz cok..
25 Kasım 2021 15:51

Jagroo
Şef

çalgıcı aras ve passatcı osman kadrosunda alışık olduğumuz uyanmayık sülo ve dedemizin aksine, alamancı milyarder jagroyu ekleyerek büyük bir sürprize imza attı. şimdi tüm gözler yeni balon duyumcularda

miner2a, 6 ay önce - Alıntıya git
Süzme mine,komik degilsin.
25 Kasım 2021 17:24

Falannkisi
Memur
Öffff şu leş sokak ağzını ne zaman bırakacaksınız ayıp ya . Anonim hesap olunca kendini şahsınıza da anonim olmuyorsunuz hiç mi saygınız yok kendinize. İğrençlik
25 Kasım 2021 18:03

yusufburak25
Şef
Lan olm ben duyumcu degilm ne duyumcusu ben de sizin gibi 1 yildir atama bekleyen gariban biriyim :D Ayrica gir profilime actigim konulara bak son paylastigim 4 duyum da dogru cikti cok vefasizsiniz cok..
Jagroo, 6 ay önce - Alıntıya git
Jagro sıra kaç
25 Kasım 2021 19:00

Jagroo
Şef
Osmani en cok elestirenlerden biriyim ,saglikci bilgilendirme ne alaka suzme mine ?Bir de kadinsin , yala mala diyon herkese kullandigina gore sen alisiksin sanirim.
Toplam 49 mesaj