Editörler : ayşegül bgm
09 Aralık 2021 17:59

Jagroo
Şef

Duyumculara inanmayın diye yapıyorum işte herkes bi yerinden uyduruyor :)))

Clown35, 5 ay önce - Alıntıya git
Bak canim benim ben duyumcu degilim bak yukarida da soylemism dogru cikip cikmamasi beni baglamaz diye ,duyumlari paylasiyorum sadece .Duyumcu diyip diyip cildirtmayin lan insanı.Neyse sakinim
09 Aralık 2021 18:04

onuralp1453
Yasaklı
Bak canim benim ben duyumcu degilim bak yukarida da soylemism dogru cikip cikmamasi beni baglamaz diye ,duyumlari paylasiyorum sadece .Duyumcu diyip diyip cildirtmayin lan insanı.Neyse sakinim
Jagroo, 5 ay önce - Alıntıya git

Duyumcu jagro.

09 Aralık 2021 18:14

Clown35
Şef

Duyumları paylaşana duyumcu denmiyor mu jagrooo

09 Aralık 2021 18:16

Erhmantraut
Aday Memur

Jagro adamdır karışmayın ona:)

09 Aralık 2021 20:51

Jagroo
Şef

Duyumlari paylasanci deniyor canim, hem gecen gun bu duyumcunun duyumlarini sen de paylasmistin sen de duyumcusun o zaman ?
09 Aralık 2021 21:02

Clown35
Şef
Duyumlari paylasanci deniyor canim, hem gecen gun bu duyumcunun duyumlarini sen de paylasmistin sen de duyumcusun o zaman ?

En büyük duyumcu benim açılın bakayım. Ben duyumcunun duyumunu söylüyorum sen gidip birinden bilgi öğrendim deyip duyuruyorsun aramızdaki fark bu.

09 Aralık 2021 22:20

Jagroo
Şef

En büyük duyumcu benim açılın bakayım. Ben duyumcunun duyumunu söylüyorum sen gidip birinden bilgi öğrendim deyip duyuruyorsun aramızdaki fark bu.

Ne anlatiyon sen ya ? sarhos musun nesin :D Neyse Bu gereksiz muhabbeti burda sonlandiriyorum.Baska basliklarda seni daha mantikli konusmaya davet ediyorum, hayirli geceler.
10 Aralık 2021 17:55

Birhemsireniz
Aday Memur
Hani duyuru gelecekti gelmedi
10 Aralık 2021 17:56

HidrofobikSuAygiri
Memur

ulan hortlatmayın şu aptal başlıkları

Toplam 49 mesaj