Editörler : ayşegül bgm
26 Kasım 2021 16:42

boomerslayer
Aday Memur
Üstüne fizyoterapistler universiteseye şimdi olmasa bile zamanın 20k 30k sıralamalarla girdiler
gsseven46, 2 ay önce - Alıntıya git

boşa girmişler gerek yoktu

26 Kasım 2021 16:42

cumaRTEsiii
Kapalı

boomerslayer, 2 ay önce - Alıntıya git

hjfgddhgfjhfgjgdhdk

26 Kasım 2021 16:45

gsseven46
Aday Memur

hjfgddhgfjhfgjgdhdk

cumaRTEsiii, 2 ay önce - Alıntıya git
Sırf bu üsluptaki hemşireler ile çalışmamak için hastaneye atanmak istemiyorum aşağılık kompleksi var hepsinde ne oldukları ne iş yaptıklarının tanımı bile yok istiyorsa 95 le atanmayayim hemşire olup adan yerine konulmamaktan daha iyi
26 Kasım 2021 16:45

cumaRTEsiii
Kapalı
Sırf bu üsluptaki hemşireler ile çalışmamak için hastaneye atanmak istemiyorum aşağılık kompleksi var hepsinde ne oldukları ne iş yaptıklarının tanımı bile yok istiyorsa 95 le atanmayayim hemşire olup adan yerine konulmamaktan daha iyi

+ verdim kudurmuşsun

26 Kasım 2021 16:46

boomerslayer
Aday Memur

bence aşağılık kompleksine kapılmışsın

26 Kasım 2021 16:47

katakulli.56
Memur

yanıma atanınca hıcım hıcım diye el çekeceksin, serviste hastaya terapiye girdiğimde oturduğun yerden kalkacaksın jekekdkd konuş konuş şimdi belki adam yerine koyarlar

26 Kasım 2021 16:47

gsseven46
Aday Memur

bence aşağılık kompleksine kapılmışsın

Kimim katıldığı belli burda konu açıp milletin 200 300 kadrosuna laf ediyorsunuz millete hakaret yagdiriyorsunuz
26 Kasım 2021 16:48

cumaRTEsiii
Kapalı
Kimim katıldığı belli burda konu açıp milletin 200 300 kadrosuna laf ediyorsunuz millete hakaret yagdiriyorsunuz

yoo hiç hakaret etmedik bize hakaret edildi

26 Kasım 2021 16:48

boomerslayer
Aday Memur

kimseye boş yere hakaret etmedim bu arada 300 yerine 200 olsun 100 hemşireye verin

26 Kasım 2021 16:50

onuralp1071
Yasaklı

Forumun punisherlığından istifa etmeseydim bu kavgalar yaşanmazdı.

26 Kasım 2021 16:57

boomerslayer
Aday Memur

Forumun punisherlığından istifa etmeseydim bu kavgalar yaşanmazdı.

onuralp1071, 2 ay önce - Alıntıya git

allah allah yavvv

26 Kasım 2021 17:01

onuralp1071
Yasaklı

allah allah yavvv

Sana gücümü göstermeyeceğim merak etme, elime senin canını yakabileceğim çok koz verdin. Bunları kullanırsam yok olursun. O yüzden bana karşı dalga geçme cüretin de bir daha bulunma.

26 Kasım 2021 17:02

cumaRTEsiii
Kapalı

Sana gücümü göstermeyeceğim merak etme, elime senin canını yakabileceğim çok koz verdin. Bunları kullanırsam yok olursun. O yüzden bana karşı dalga geçme cüretin de bir daha bulunma.

nası cezalandırıyon merak ettim gerçek hayatta mı

26 Kasım 2021 17:04

onuralp1071
Yasaklı

nası cezalandırıyon merak ettim gerçek hayatta mı

cumaRTEsiii, 2 ay önce - Alıntıya git

Her türlü.

26 Kasım 2021 17:05

cumaRTEsiii
Kapalı

Her türlü.

o zaman ben korktum senden

26 Kasım 2021 17:14

fizyoterapistadayı
Şef

Ayyy çok komiksin gerçekten (!) bazı hemşirelerin şöyle yukarıdan bakan kompleksi oluyor ya komedi cidden sanki tıp okudunuz doktorsunuz. O kadar üni okumuşsun üsluba bak gerçekten sizinle atanıp aynı yerde çalışacaklara sabır diliyorum. Atama konusunda da bazılarınızın gözü bir türlü doymuyor daha napsın bakanlık hepsini size verse anca doyacaksınız resmen. Siz birde oö hemşireliklere de yine aynı davranıyorsunuz 4 yıl okudunuz ya bir üstünlük çabası. Neyse kendi kendinize artık bazılarınız dışarıdan komik görünen bu gülünç tavıra devam etsin bazılarınıza ne desek boş cidden

Toplam 56 mesaj