Editörler : ayşegül bgm

Socialworker89
Kapalı
27 Kasım 2021 10:04

Yahu kardeşim nasıl ilgisi yok. Unvan değişikliği kontenjanları bizim sağlık alımının branş dağılımları belli olmadan çok önce belirlendi. Doğal olarak da branş dağılımları unvan değişiklik sonrası boş kadrolara göre belirlendi. Örnek veriyorum 500fzt vereceklerdi bunun 110u unvan değişikliği ile doldurulurdu. Sonuç olarak da önümüzdeki atama da 110 fzt daha az alınacak keza diğer branşlarda o şekilde. En yüksek sayı da biz sosyal çalışmalara
Gökhanbb, 2 yıl önce

Bence unvan değişikliğinin mevcut atama ile bir ilgisi yok.Diyelim ki fizyoterapi bölüm birincisi tek tercih yaptı ve tek kisilik bir kadroya basvurdu,unvan değişikliği yapan kişi de orayı tercih etti diye birinci adam boşta mi kalacak? Unvan değişikliği bana göre bir dahaki atamadaki ihtiyacı ve alınacak kişi sayısını etkiler

Gökhanbb
Aday Memur
27 Kasım 2021 10:30

Teşekkürler,o yüzden sordum tercih mi veriyorlar yoksa aynı hastanede mi kalıyorlar diye.Branş dağılımı öncesi hesaba katıldığını bilmiyordum.

Socialworker89, 2 yıl önce
Yahu kardeşim nasıl ilgisi yok. Unvan değişikliği kontenjanları bizim sağlık alımının branş dağılımları belli olmadan çok önce belirlendi. Doğal olarak da branş dağılımları unvan değişiklik sonrası boş kadrolara göre belirlendi. Örnek veriyorum 500fzt vereceklerdi bunun 110u unvan değişikliği ile doldurulurdu. Sonuç olarak da önümüzdeki atama da 110 fzt daha az alınacak keza diğer branşlarda o şekilde. En yüksek sayı da biz sosyal çalışmalara

Socialworker89
Kapalı
27 Kasım 2021 10:31

Rica ederim. Branş dağılımı sonrası belirlenseydi bizle alakası olmazdı . Neyse bakalim bekleyip göreceğiz
Gökhanbb, 2 yıl önce

Teşekkürler,o yüzden sordum tercih mi veriyorlar yoksa aynı hastanede mi kalıyorlar diye.Branş dağılımı öncesi hesaba katıldığını bilmiyordum.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi