Editörler : crops35
27 Kasım 2021 17:20   

İkm sağlık raporu
Yeni çıkan yönetmelik yüzünden sıkıntı çıkan var mı ? Konya da en rahat hangi hastaneden alırım
27 Kasım 2021 17:38

Ferhat.58
Aday Memur

Eğer başarısız olursanız dava açın. Biz başvuru yaparken bu sağlık yönetmelik yoktu. Bizim tabi olmamamız lazım. Kaldı ki diğer erken açıklayan adliyeler sağlık raporunu eski sisteme göre aldırıp işe başlattı. Bizimde onlardan bir farkımız olmaması lazım. Hak ihlali var

27 Kasım 2021 17:39

Halime02034
Aday Memur

Eğer başarısız olursanız dava açın. Biz başvuru yaparken bu sağlık yönetmelik yoktu. Bizim tabi olmamamız lazım. Kaldı ki diğer erken açıklayan adliyeler sağlık raporunu eski sisteme göre aldırıp işe başlattı. Bizimde onlardan bir farkımız olmaması lazım. Hak ihlali var

Ferhat.58, 6 ay önce - Alıntıya git
Kesinlikle katılıyorum bende öyle düşündüm umarım uğraşmak zorunda kalmayız
28 Kasım 2021 11:03

Rotasız kaptannn
Aday Memur

Ferhat.58, 6 ay önce - Alıntıya git

Nasıl dava açıcaz kimi kime şikayet edeceğiz ki

28 Kasım 2021 21:22

cihanna
Aday Memur

Bu sağlık raporunu alırken tekrar boy kilo ölçümü yapılacakmı bilgisi olan var mı ?

28 Kasım 2021 21:22

Halime02034
Aday Memur

Bu sağlık raporunu alırken tekrar boy kilo ölçümü yapılacakmı bilgisi olan var mı ?

cihanna, 6 ay önce - Alıntıya git
Yok yapılmaz
28 Kasım 2021 21:49

cihanna
Aday Memur
Yok yapılmaz
Halime02034, 6 ay önce - Alıntıya git

Eminmisiniz ?

28 Kasım 2021 21:50

Halime02034
Aday Memur

Eminmisiniz ?

Evet
28 Kasım 2021 21:50

cihanna
Aday Memur
Evet

Teşekkür ederim

28 Kasım 2021 21:55

cihanna
Aday Memur

Ben beyhekimden almayı düşünüyorum raporu

28 Kasım 2021 21:57

Halime02034
Aday Memur

Ben beyhekimden almayı düşünüyorum raporu

Bendeee
30 Kasım 2021 14:22

Ferhat.58
Aday Memur

Sağlık raporunu almak için sonuçların açıklandığı sayfada hastaneye götürülmesi gereken bir dilekçe örneği var değil mi? Sağlık yönetmeliğine göre rapor verilsin yazıyor.

T.C.

KONYA

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

Sayı : 2021/4069 Muh 26/11/2021

Konu : Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Sağlık Kurul Raporu Hk.

..................................... DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE

.......................... EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE

.............. ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 23.02.2021 tarihli, Sözleşmeli

Personel Alımı ilanı gereği Başkanlığımızca yapılan ve sözlü sınavda başarılı olan ekli listede adı

geçen adaya;

14/09/2021 tarih ve 31598 sayılı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz Ve Koruma

memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliğinin,

MADDE 5 ? (1) ''Sağlık kurulu raporuna esas yapılan muayenelerde her branş hekimi

muayene sonrası elde ettiği tanı, bulgu ve kararı; e-Rapor Sistemi üzerinden elektronik ortamda veya

fiziki olarak düzenlenen sağlık kurulu raporunda belirtir. Bu Yönetmelik ve ekinde yer alan sağlık

şartlarına uygun olmayan adayların sağlık kurulu raporunun karar kısmına unvanı da belirtilerek

?Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği ile Ceza ve Tevkifevleri Genel

Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliği

ve ekine göre ilgili unvanda görev yapamaz.? ibaresi yazılır.

(2) Başvurduğu unvana göre sağlık şartlarını haiz olan adayın sağlık kurulu raporu karar

kısmına ?Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği ile Ceza ve Tevkifevleri Genel

Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliği

ve ekine göre ilgili unvanda yurdun her yerinde görev yapabilir.? ibaresi yazılır.'' hükümleri gereği,

Sağlık Kurul Raporu düzenlenmesi hususunda bilgi ve gereği rica olun

30 Kasım 2021 19:06

pivotsantrfor
Aday Memur

Sağlık kurulu raporunu alan var mı?

30 Kasım 2021 19:21

Halime02034
Aday Memur

Sağlık kurulu raporunu alan var mı?

pivotsantrfor, 6 ay önce - Alıntıya git
Aldım
30 Kasım 2021 20:21

Ferhat.58
Aday Memur
Aldım

Aldığınız raporda yurdun her yerinde görev yapabilir yazıyor değil mi?

30 Kasım 2021 20:25

Ferhat.58
Aday Memur
Aldım

Bu ibarenin yazması gerekiyor

Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliği ve ekine göre ilgili unvanda yurdun her yerinde görev yapabilir

30 Kasım 2021 20:39

nrttnzdgn
Aday Memur

Çok detaylı bakıyorlar mı acaba

30 Kasım 2021 21:43

pivotsantrfor
Aday Memur
Aldım

Hangi bölümlerde muayene oldunuz? Kaç gün sürdü randevu tarihinden itibaren?

Toplam 17 mesaj