Editörler : ayşegül bgm
28 Kasım 2021 10:59   

Kapalı
18 bin hemşire-ebe hayırlı olsun
15 bin hemşire 3 bin ebe sayıları artık her dilden onaylandığına göre doğruluğu daha da artmıştır. (15 bin hemşireye ortaöğretimin de dahil olduğu ve lisans hemşire için 12-13k sayıları olabilecegi tahmin ediliyor) Kaynak: en az 10 farklı atama sürecinde olan kişilerin edindikleri ve açıklamadıklari sağlam dedikleri kaynakları.
28 Kasım 2021 11:01

Socialworker89
Kapalı
Yanlış anlaşılmasın benim duyumum yok, farklı duyumları derleyip paylaştım... Bilginize.
28 Kasım 2021 11:02

Gerontolog

300 sosyal çalışmacı gibi ben de 300 GERONTOLOG diyeyim, var mı artıran

28 Kasım 2021 11:04

yunussevim
Aday Memur

Herkesi sevindirecek sayılar olsun. Rabbim kimseyi uzmesin. Amin

28 Kasım 2021 11:10

does it any matter
Memur

Oh be çarşaf değiştiricilerin oranı düştüğüne göre lisansiyer-teknikerin yüzü gülebilir artık.

28 Kasım 2021 11:22

Lisans Ebee
Aday Memur

Oh be çarşaf değiştiricilerin oranı düştüğüne göre lisansiyer-teknikerin yüzü gülebilir artık.

does it any matter, 2 ay önce - Alıntıya git

Çarşaf değiştiriciler derken? Hemşireler ve ebeleri kastettiysen eğer bizler 4 yıl okumuş lisans mezunu olan bir meslek grubuyuz. Yaptığın yakıştırma ancak teknikerlere layık sonuçta 2 yılı zor bitirmiş bir meslek grubu. Bu bizlerin alım sayılarını kıskandığınızı biliyoruz bu kadar belli etmenize gerek yok : ))

28 Kasım 2021 11:27

Socialworker89
Kapalı

300 sosyal çalışmacı gibi ben de 300 GERONTOLOG diyeyim, var mı artıran

Gerontolog, 2 ay önce - Alıntıya git
Meslek tanımı yeni çıkmış bir branşa o kadar yüksek sayıların verileceğini düşünmüyorum ama en azından 100 sayısını alırsınız
28 Kasım 2021 11:28

Socialworker89
Kapalı

Çarşaf değiştiriciler derken? Hemşireler ve ebeleri kastettiysen eğer bizler 4 yıl okumuş lisans mezunu olan bir meslek grubuyuz. Yaptığın yakıştırma ancak teknikerlere layık sonuçta 2 yılı zor bitirmiş bir meslek grubu. Bu bizlerin alım sayılarını kıskandığınızı biliyoruz bu kadar belli etmenize gerek yok : ))

Lisans Ebee, 2 ay önce - Alıntıya git
tekniker ve diğer lisansiyerlere sayılar artacak gibi duruyor
28 Kasım 2021 11:32

Bilinmeyenlerr
Aday Memur
Ve kılavuz gelir 17 bin lisans hemşire +3 binortaogretim hemsiree
28 Kasım 2021 11:37

queinnz
Kapalı

Böyle şeyleri kime demiş olursan ol çok ayıp. O zaman çarşaf değiştiricilerinin yerini sen alabilirsin, ne kadar çirkin bir tabir kullandığının farkında mısın? Bu mu yani mesleğe bakış açın yazık valla. Bak o çarşaf değiştirmeyi bile herkes yapamaz, ilerisini sen düşün artık.
28 Kasım 2021 12:18

Hemşire.kubraa
Aday Memur

Umarım birgün o çarşaf değiştirici dediklerinin eline kalırsın ve hatırlarsın bu sözlerini. Yazık valla senin gibi insanlar olduğunu gördükçe midem bulanıyor :) nasıl böyle kıskanç,haset olabiliyorsun ? Kendinden utanmalısın.

28 Kasım 2021 12:22

does it any matter
Memur

Umarım birgün o çarşaf değiştirici dediklerinin eline kalırsın ve hatırlarsın bu sözlerini. Yazık valla senin gibi insanlar olduğunu gördükçe midem bulanıyor :) nasıl böyle kıskanç,haset olabiliyorsun ? Kendinden utanmalısın.

Hemşire.kubraa, 2 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim çarşaf değiştirmiyor musunuz bu kadar zoruna giden ne anlamadım?

Köpek gibi hırlayarak beddua eden siz ama kendinden utanması gereken ben mi? Sen git de (varsa tabii) meslek yemininden utan karaktersiz etik yoksunu seni.

28 Kasım 2021 12:33

Ganstr112ci
Memur
Ve kılavuz gelir 17 bin lisans hemşire +3 binortaogretim hemsiree
Bilinmeyenlerr, 2 ay önce - Alıntıya git

İnşallah 18 bindir . Değilse zaten geçmiş olsun

28 Kasım 2021 13:04

Ebbeee
Aday Memur

Bir ebe olarak çarşafta değiştiriyorum gebelerimin altınıda değiştiriyorum bu benim görevim severekte yapıyorum eminim hemşire arkadaşlarımda boyle düşünüyordur. Çarşaflarla olan sorununuzu en kisa zamanda çözersiniz umarım

28 Kasım 2021 13:10

onuralp1071
Yasaklı

Köpek gibi hırlayarak beddua eden siz ama kendinden utanması gereken ben mi? Sen git de (varsa tabii) meslek yemininden utan karaktersiz etik yoksunu seni.

+1

28 Kasım 2021 13:52

boomerslayer
Aday Memur

hemşire yardımcıları kudurmaya başlamış

28 Kasım 2021 13:56

Hemşire.kubraa
Aday Memur

Allahın aciz beyinlisi bizim meslek yeminimiz yok mu ? Yemin etmeden mi mezun olduk biz ? Sen nasıl bir aptalsın ya defol git benim ağzımı daha fazla bozdurma ! Birazcık beynin olsa zaten her mesleğe saygın olurdu ama sende o kültür olabilir mi :) kaç oldu bu hemşirelere olan kıskançlığından hakaret ettiğin ama artık yeter sen kimsin lan kendini beğenmiş !!!!

28 Kasım 2021 14:01

cumaRTEsiii
Kapalı

Kırım savaşında Osmanlıya yardım eden Florance Nightingale döneminden bahsediyor arkadaş haklı bu arada btw

28 Kasım 2021 14:03

Hemşire.kubraa
Aday Memur

hemşire yardımcıları kudurmaya başlamış

boomerslayer, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben lisans mezunuyum ama benimde ağrıma gidiyor bu söylenenler kalbi olana dokunur zaten.

28 Kasım 2021 15:57

does it any matter
Memur

Kırım savaşında Osmanlıya yardım eden Florance Nightingale döneminden bahsediyor arkadaş haklı bu arada btw

cumaRTEsiii, 2 ay önce - Alıntıya git

Bu arada btw öyle mi hmm odtü üniversitesi der gibi olmuş xd

Toplam 19 mesaj