Editörler : cihan27E.Kayı Han
28 Kasım 2021 19:14

Ali Yalçından Açıklama!
Bir şeylerin kokusunu mu aldı acaba konuşmaya başladı? '' Kazanımlarımızı korumak,sorunlarımızı çözmek,yeni kazanımlar üretmek için mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz Türkiye büyük bir kur baskısıyla karşı karşıya kalmıştır.Sabit gelirlilerin alım gücünü kötü etkileyen bu durum göz önünde bulundurulmalıdır ''

cascascas
Yasaklı
28 Kasım 2021 19:50

Konuşmanın tamamını okumamışsınız. Zamla ilgili bir tane kelime bile yok. Sendikacıkla ilgili olmayan ne kadar boş konu varsa konuşmuş. Siyasetci mu sendikacı mı anlamadım ben.

guard12345
Memur
28 Kasım 2021 21:01

Bilmiyorum ki tweet atmış onu gördüm paylaşayım dedim
cascascas, 2 yıl önce

Konuşmanın tamamını okumamışsınız. Zamla ilgili bir tane kelime bile yok. Sendikacıkla ilgili olmayan ne kadar boş konu varsa konuşmuş. Siyasetci mu sendikacı mı anlamadım ben.

satac123
Şube Müdürü
28 Kasım 2021 21:03

Hala sendikadan medet umanların umudundan ben de istiyorum.

cascascas
Yasaklı
29 Kasım 2021 08:27

Doğrudur Hocam :)

guard12345, 2 yıl önce
Bilmiyorum ki tweet atmış onu gördüm paylaşayım dedim

isaönder
Şef
29 Kasım 2021 11:20

Ancak Twit atar ,kravat gevşektir.Gürültülü ses getirecek bir eylem yapamaz o

redsabbath
Şef
29 Kasım 2021 11:26

Şu son zamcık ve 80 Tl sendika parasından sonra anlamadınız mı hala? Sadece kendi çıkarı için pazarlık eder. Sen ben önemli değil sendikanın kasaya para giriyorsa sıkıntı yok.

fakir.adam
Şube Müdürü
29 Kasım 2021 15:16

twitten anladığım; maaşlarda indirime gidebilirsiniz diyor. çünkü ürün fiyatları düşmeye başladı.

yildirimx
Şef
30 Kasım 2021 11:57

bu ve destekçilerini allah bildiği gibi yapsın.

Soldierm
Yasaklı
30 Kasım 2021 19:21

Ali Yalçın sizin kicinizdaki donu bile alsa sesinizi çıkarmaya zerre kadar hakkınız yok hiç kusura bakmayın zira ilk memur olduğum zaman maaşım 1250 dolara tekabül ediyor idi şimdi 500 dolar bile etmiyor alım gücü diye bir şey kalmamıştır hala Ali Yalçın denen vatandaşın Kelime aralarından çıkarım yapmaya çalışıyorsunuz umarım yıl başında maaşlara değil güncelleme; ekonomik kriz sebebiyle maaşlardan kesintiye giderler sonuna kadar hak ediyoruz çünkü !!! Üç kuruş sendika aidatina güz binlerce memur meslektaşinizi sattınız onun için kesin sesinizi oturun yerinize yıllardır üç buçuklu güncellemeler ile bakın geldiğimiz noktaya...

üçbuçukali
Müsteşar Yardımcısı
30 Kasım 2021 22:14

Ali Yalcin kicindaki donunu alsa bile aman

sendikadan ayrilmayayim

koltuk kaparim belki kafasinda olan memurlar oldugu surece

bu sendika cok daha uzerimize biner

zam alamadikca uye sayilari artiyor

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler