Editörler : Kayıhan2020
29 Kasım 2021 13:26   

5 yıl dolmadan gitme şansım yok mu?

Arkadaşlar havuz atamalarıyla geçen yıl geldiğim 1. bölgeden başka bir 1. bölgeye gitmek istiyorum. Gitme şansım yok mu? 5 yılın dolmasını mı beklemem gerekiyor?

29 Kasım 2021 17:50

serkan_42
Memur
Olmaz diye bsy yoktur bizde :)
30 Kasım 2021 08:17

ozgunum
Aday Memur
Olmaz diye bsy yoktur bizde :)
serkan_42, 2 ay önce - Alıntıya git

Cevap için teşekkür ederim ama referans olayından falan bahsetmiyorum. Yani şunu sormak istiyorum. Diyelim ki gideceğim yerde personel açığı var. Ama benim 5 yıl kalma zorunluluğum olduğu halde oraya istediğim talep kabul olur mu merak ediyorum. Başına gelen var mı?

30 Kasım 2021 14:19

Ktp5252
Şef

Cevap için teşekkür ederim ama referans olayından falan bahsetmiyorum. Yani şunu sormak istiyorum. Diyelim ki gideceğim yerde personel açığı var. Ama benim 5 yıl kalma zorunluluğum olduğu halde oraya istediğim talep kabul olur mu merak ediyorum. Başına gelen var mı?

ozgunum, 2 ay önce - Alıntıya git

Sözleşmeli isen personel açığı olsa da olmasa da gidemiyorsun. Ancak komisyon muvafakat verirse gidebilirsin. Kadrolu isen bir şansın var havuz tayinlerinde. O da diyelim gideceğin ile 10 kişi talepte bulundu onda da çalıştığın süreye bakarlar. Yani başvuranlar içinde en fazla kimin yılı varsa o tayin olur.

30 Kasım 2021 14:33

ozgunum
Aday Memur

Sözleşmeli isen personel açığı olsa da olmasa da gidemiyorsun. Ancak komisyon muvafakat verirse gidebilirsin. Kadrolu isen bir şansın var havuz tayinlerinde. O da diyelim gideceğin ile 10 kişi talepte bulundu onda da çalıştığın süreye bakarlar. Yani başvuranlar içinde en fazla kimin yılı varsa o tayin olur.

Ktp5252, 2 ay önce - Alıntıya git

Kadroluyum. Dediğiniz gibiyse bi şans var demektir. Çok teşekkür ederim :)

30 Kasım 2021 14:37

Ktp5252
Şef

Kadroluyum. Dediğiniz gibiyse bi şans var demektir. Çok teşekkür ederim :)

İnşallah istediğin gibi olur. Hepimizin isteği tayin :)

08 Aralık 2021 10:29

Azadnil
Şef

Hayır yok, havuz tayinlerinde 1. bölgenin zorunluluğu olan 5 yıl gün hesabı yapılıyor, bunlardan rapor izinlerin de düşüyor, ortalama 1800 gün tamamlanmazsa havuz tayinleri ekranın açılmıyor, başvuru yapamıyorsun. Kadroluyum, 2020 yılında 1800 gün dolmadığı için 2021 yılında başvuru yapabildim, bilgin olsun :)

08 Aralık 2021 16:12

ozgunum
Aday Memur

Hayır yok, havuz tayinlerinde 1. bölgenin zorunluluğu olan 5 yıl gün hesabı yapılıyor, bunlardan rapor izinlerin de düşüyor, ortalama 1800 gün tamamlanmazsa havuz tayinleri ekranın açılmıyor, başvuru yapamıyorsun. Kadroluyum, 2020 yılında 1800 gün dolmadığı için 2021 yılında başvuru yapabildim, bilgin olsun :)

Azadnil, 1 ay önce - Alıntıya git

of bu kötü oldu. eş durumundan falan gitmeye çalışacağız o zaman:)

teşekkür ederim bilgi için

09 Aralık 2021 13:46

Azadnil
Şef

of bu kötü oldu. eş durumundan falan gitmeye çalışacağız o zaman:)

teşekkür ederim bilgi için

ozgunum, 1 ay önce - Alıntıya git

aynen 30o gün sigorta primi size yeterli olacaktır bende işe yaradı

:)

Toplam 8 mesaj