Editörler : ayşegül bgm
29 Kasım 2021 21:46

Sizce ebe sayısı kaç olur 3700 sıralama ile atanma ihtimali nedir

sizce ebe sayısı kaç olur 3700 sıralama ile atanma ihtimali nedir

katakulli.56
Memur
29 Kasım 2021 21:54

kesin atanırsın

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 21:59

Ay inşallah ya Allah isteyen herkese nasip etsin çok korkuyorum atanamazsam diye
katakulli.56, 2 yıl önce

kesin atanırsın

cokmuhalif
Aday Memur
29 Kasım 2021 22:45

Ebe puanı ya da sıralaması kaça kadar düşer sizce hocam

Ebbeee
Aday Memur
29 Kasım 2021 22:48

Güncel sıralaman mı

ebehanımefendi, 2 yıl önce
Ay inşallah ya Allah isteyen herkese nasip etsin çok korkuyorum atanamazsam diye

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:05

Evet
Ebbeee, 2 yıl önce

Güncel sıralaman mı

Fztcagri
Memur
29 Kasım 2021 23:06

Güncelse biraz sıkıntılı 3 bin olacağını düşünürsek iyi tercihlerle sapmayla olur gibi

onuralp1071
Yasaklı
29 Kasım 2021 23:06

Güncelse istanbul ya da doğu aban, tutarsa tutar. Sarkmadan mütevellit.

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:08

Full doğu ya da İstanbul mu yazmalıyım sizce yoksa ilk başta diğerlerini yazıp sonlara doğu istanbul mu
onuralp1071, 2 yıl önce

Güncelse istanbul ya da doğu aban, tutarsa tutar. Sarkmadan mütevellit.

29 Kasım 2021 23:08

Ebe sayısı 3000'den fazla olmayacağı için biraz sıkıntılı gibi ama Osman Kaya abimin tercih grubundaysan neden olmasın

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:09

Tercih konusunu nasıl yapmalıyım hiç bilmiyorum sizce nasıl yapılmalı bu konuda yardım edebilir misiniz veya yardım edebilecek birileri var mıdır
Fztcagri, 2 yıl önce

Güncelse biraz sıkıntılı 3 bin olacağını düşünürsek iyi tercihlerle sapmayla olur gibi

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:10

Değilim , keşke olsam yardım edebilecek biri de yok etrafımda çok kritik
does it important, 2 yıl önce

Ebe sayısı 3000'den fazla olmayacağı için biraz sıkıntılı gibi ama Osman Kaya abimin tercih grubundaysan neden olmasın

onuralp1071
Yasaklı
29 Kasım 2021 23:11

Sizin bölüm van kars muş erzincan siirt falan daha düşük kapatmış. Onlara aban.

Full doğu ya da İstanbul mu yazmalıyım sizce yoksa ilk başta diğerlerini yazıp sonlara doğu istanbul mu

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:13

Sizce tercihler sadece bu şehirleri mi kapsamalı
onuralp1071, 2 yıl önce

Sizin bölüm van kars muş erzincan siirt falan daha düşük kapatmış. Onlara aban.

Fztcagri
Memur
29 Kasım 2021 23:16

Telegram grubunuz falan varsa önündeki kişilerin tercih ettiği yerleri kısmende olsa öğrenebilirsen azından oradan bazı yerleri listene dahil etmeyip ölü tercih sayısını azaltmış olursun.

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:19

O da yok malesef
Fztcagri, 2 yıl önce

Telegram grubunuz falan varsa önündeki kişilerin tercih ettiği yerleri kısmende olsa öğrenebilirsen azından oradan bazı yerleri listene dahil etmeyip ölü tercih sayısını azaltmış olursun.

onuralp1071
Yasaklı
29 Kasım 2021 23:20

Tercih yaparken senin sınır şehirlerin zaten belli geçmiş atamalarına baktım.

Van, muş, erzincan, kars, erzurum, sirrt, şırnak istanbul. Gelen sayı 3bin 3.5bin olduğunu görürsen. Bu illerdeki fazla alan kadrolara tercih yap. Şansın yükselir. Şehirler birbirine çok yakın puansal olarak, o yüzden kendine göre sıralama belirler bunlardan yaz.

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:25

Peki tercih listemi bu iller ile oluşturdum ve atandım daha sonrasında batıya gelmek kolay mı? Bu da kafamı çok karışıştırıyor,eğer beni çok zorlayacaksa sadece batı yazıp olursa olur olmazsa artık bi dahakine demeyi düşünüyorum sizce?
onuralp1071, 2 yıl önce

Tercih yaparken senin sınır şehirlerin zaten belli geçmiş atamalarına baktım.

Van, muş, erzincan, kars, erzurum, sirrt, şırnak istanbul. Gelen sayı 3bin 3.5bin olduğunu görürsen. Bu illerdeki fazla alan kadrolara tercih yap. Şansın yükselir. Şehirler birbirine çok yakın puansal olarak, o yüzden kendine göre sıralama belirler bunlardan yaz.

onuralp1071
Yasaklı
29 Kasım 2021 23:28

Kısa sürede 2-3 yılda batıya gelmek eş ve eğitim durumlarıyla mümkün olabiliyor. Sağlık nedeniyle de istenebiliyor da o apayrı. Doğudan batıya gelmek 7-8 seneyi bulur. Seneden dolayı doğuyu istemiyorsanız. İstanbul'da ki açılacak en yüksek kadroludan itibaren hepsini yazın.

Peki tercih listemi bu iller ile oluşturdum ve atandım daha sonrasında batıya gelmek kolay mı? Bu da kafamı çok karışıştırıyor,eğer beni çok zorlayacaksa sadece batı yazıp olursa olur olmazsa artık bi dahakine demeyi düşünüyorum sizce?

ebehanımefendi
Aday Memur
29 Kasım 2021 23:33

Önceliğim puanına göre eskiden nerelere atamalar olmuş o ve en yüksek kadrolular doğru anladım değil mi
onuralp1071, 2 yıl önce

Kısa sürede 2-3 yılda batıya gelmek eş ve eğitim durumlarıyla mümkün olabiliyor. Sağlık nedeniyle de istenebiliyor da o apayrı. Doğudan batıya gelmek 7-8 seneyi bulur. Seneden dolayı doğuyu istemiyorsanız. İstanbul'da ki açılacak en yüksek kadroludan itibaren hepsini yazın.

29 Kasım 2021 23:37

Telegram linki var yahu
O da yok malesef
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi