Editörler : ayşegül bgm
29 Kasım 2021 21:46   

Sizce ebe sayısı kaç olur 3700 sıralama ile atanma ihtimali nedir

sizce ebe sayısı kaç olur 3700 sıralama ile atanma ihtimali nedir

29 Kasım 2021 21:54

katakulli.56
Memur

kesin atanırsın

29 Kasım 2021 21:59

ebehanımefendi
Aday Memur

kesin atanırsın

katakulli.56, 7 ay önce - Alıntıya git
Ay inşallah ya Allah isteyen herkese nasip etsin çok korkuyorum atanamazsam diye
29 Kasım 2021 22:45

cokmuhalif
Aday Memur

Ebe puanı ya da sıralaması kaça kadar düşer sizce hocam

29 Kasım 2021 22:48

Ebbeee
Aday Memur
Ay inşallah ya Allah isteyen herkese nasip etsin çok korkuyorum atanamazsam diye
ebehanımefendi, 7 ay önce - Alıntıya git

Güncel sıralaman mı

29 Kasım 2021 23:05

ebehanımefendi
Aday Memur

Güncel sıralaman mı

Ebbeee, 7 ay önce - Alıntıya git
Evet
29 Kasım 2021 23:06

Fztcagri
Memur

Güncelse biraz sıkıntılı 3 bin olacağını düşünürsek iyi tercihlerle sapmayla olur gibi

29 Kasım 2021 23:06

onuralp1071
Yasaklı

Güncelse istanbul ya da doğu aban, tutarsa tutar. Sarkmadan mütevellit.

29 Kasım 2021 23:08

ebehanımefendi
Aday Memur

Güncelse istanbul ya da doğu aban, tutarsa tutar. Sarkmadan mütevellit.

onuralp1071, 7 ay önce - Alıntıya git
Full doğu ya da İstanbul mu yazmalıyım sizce yoksa ilk başta diğerlerini yazıp sonlara doğu istanbul mu
29 Kasım 2021 23:08

does it important
Şef

Ebe sayısı 3000'den fazla olmayacağı için biraz sıkıntılı gibi ama Osman Kaya abimin tercih grubundaysan neden olmasın

29 Kasım 2021 23:09

ebehanımefendi
Aday Memur

Güncelse biraz sıkıntılı 3 bin olacağını düşünürsek iyi tercihlerle sapmayla olur gibi

Fztcagri, 7 ay önce - Alıntıya git
Tercih konusunu nasıl yapmalıyım hiç bilmiyorum sizce nasıl yapılmalı bu konuda yardım edebilir misiniz veya yardım edebilecek birileri var mıdır
29 Kasım 2021 23:10

ebehanımefendi
Aday Memur

Ebe sayısı 3000'den fazla olmayacağı için biraz sıkıntılı gibi ama Osman Kaya abimin tercih grubundaysan neden olmasın

does it important, 7 ay önce - Alıntıya git
Değilim , keşke olsam yardım edebilecek biri de yok etrafımda çok kritik
29 Kasım 2021 23:11

onuralp1071
Yasaklı
Full doğu ya da İstanbul mu yazmalıyım sizce yoksa ilk başta diğerlerini yazıp sonlara doğu istanbul mu

Sizin bölüm van kars muş erzincan siirt falan daha düşük kapatmış. Onlara aban.

29 Kasım 2021 23:13

ebehanımefendi
Aday Memur

Sizin bölüm van kars muş erzincan siirt falan daha düşük kapatmış. Onlara aban.

Sizce tercihler sadece bu şehirleri mi kapsamalı
29 Kasım 2021 23:16

Fztcagri
Memur

Telegram grubunuz falan varsa önündeki kişilerin tercih ettiği yerleri kısmende olsa öğrenebilirsen azından oradan bazı yerleri listene dahil etmeyip ölü tercih sayısını azaltmış olursun.

29 Kasım 2021 23:19

ebehanımefendi
Aday Memur

Telegram grubunuz falan varsa önündeki kişilerin tercih ettiği yerleri kısmende olsa öğrenebilirsen azından oradan bazı yerleri listene dahil etmeyip ölü tercih sayısını azaltmış olursun.

Fztcagri, 7 ay önce - Alıntıya git
O da yok malesef
29 Kasım 2021 23:20

onuralp1071
Yasaklı

Tercih yaparken senin sınır şehirlerin zaten belli geçmiş atamalarına baktım.

Van, muş, erzincan, kars, erzurum, sirrt, şırnak istanbul. Gelen sayı 3bin 3.5bin olduğunu görürsen. Bu illerdeki fazla alan kadrolara tercih yap. Şansın yükselir. Şehirler birbirine çok yakın puansal olarak, o yüzden kendine göre sıralama belirler bunlardan yaz.

29 Kasım 2021 23:25

ebehanımefendi
Aday Memur

Tercih yaparken senin sınır şehirlerin zaten belli geçmiş atamalarına baktım.

Van, muş, erzincan, kars, erzurum, sirrt, şırnak istanbul. Gelen sayı 3bin 3.5bin olduğunu görürsen. Bu illerdeki fazla alan kadrolara tercih yap. Şansın yükselir. Şehirler birbirine çok yakın puansal olarak, o yüzden kendine göre sıralama belirler bunlardan yaz.

Peki tercih listemi bu iller ile oluşturdum ve atandım daha sonrasında batıya gelmek kolay mı? Bu da kafamı çok karışıştırıyor,eğer beni çok zorlayacaksa sadece batı yazıp olursa olur olmazsa artık bi dahakine demeyi düşünüyorum sizce?
29 Kasım 2021 23:28

onuralp1071
Yasaklı
Peki tercih listemi bu iller ile oluşturdum ve atandım daha sonrasında batıya gelmek kolay mı? Bu da kafamı çok karışıştırıyor,eğer beni çok zorlayacaksa sadece batı yazıp olursa olur olmazsa artık bi dahakine demeyi düşünüyorum sizce?

Kısa sürede 2-3 yılda batıya gelmek eş ve eğitim durumlarıyla mümkün olabiliyor. Sağlık nedeniyle de istenebiliyor da o apayrı. Doğudan batıya gelmek 7-8 seneyi bulur. Seneden dolayı doğuyu istemiyorsanız. İstanbul'da ki açılacak en yüksek kadroludan itibaren hepsini yazın.

29 Kasım 2021 23:33

ebehanımefendi
Aday Memur

Kısa sürede 2-3 yılda batıya gelmek eş ve eğitim durumlarıyla mümkün olabiliyor. Sağlık nedeniyle de istenebiliyor da o apayrı. Doğudan batıya gelmek 7-8 seneyi bulur. Seneden dolayı doğuyu istemiyorsanız. İstanbul'da ki açılacak en yüksek kadroludan itibaren hepsini yazın.

Önceliğim puanına göre eskiden nerelere atamalar olmuş o ve en yüksek kadrolular doğru anladım değil mi
29 Kasım 2021 23:37

Evhamlienjektor
Memur
O da yok malesef
Telegram linki var yahu
Toplam 25 mesaj