Editörler : Kayıhan2020
30 Kasım 2021 15:45   

Geçici görev icra katibi

Arkadaşlar 5 ay kadar once aile birligi mazereti nedeniyle tayin yazdık bugun cevap geldi olumlu sonuclandi fakat 1 yil sureyle gecici gorevlendirilmistir yaziyor ne olacak 1 yil sonra geri mi gidecek

30 Kasım 2021 16:49

addemo
Aday Memur

Esimin arkadasinin da uc bes ay once gecici gorevlendirme ile tayini cikmisti es durumundan 1 sene felan yazmiyordu bize neden 1 sene yazmislar ben bulundugum yere yeni tayin geldim 1 sene tayin olamiyorum onla alakasi mi var acaba

30 Kasım 2021 18:16

klinux
Yasaklı

Esimin arkadasinin da uc bes ay once gecici gorevlendirme ile tayini cikmisti es durumundan 1 sene felan yazmiyordu bize neden 1 sene yazmislar ben bulundugum yere yeni tayin geldim 1 sene tayin olamiyorum onla alakasi mi var acaba

addemo, 2 ay önce - Alıntıya git

geçici görevlendirmeler 1 yıldan fazla yapılamıyor 1 yıl bitmeye yakın arar söylersin tekrar uzatırlar kötü düşünme sıkıntı yapma hocam hayırlı olsun.

30 Kasım 2021 19:25

addemo
Aday Memur

geçici görevlendirmeler 1 yıldan fazla yapılamıyor 1 yıl bitmeye yakın arar söylersin tekrar uzatırlar kötü düşünme sıkıntı yapma hocam hayırlı olsun.

klinux, 2 ay önce - Alıntıya git

Cok saol kardesim insallah

30 Kasım 2021 19:34

mhrbnhmts
Aday Memur
bende es durumundan tayin istiyorum ama red oluyor, eşim ve kizim baska sehirde kaldi ben tek basima baska sehirde dilekçeniz de ne yazdiniz acaba ve hangi sehirden tayin istediniz
30 Kasım 2021 22:39

addemo
Aday Memur
bende es durumundan tayin istiyorum ama red oluyor, eşim ve kizim baska sehirde kaldi ben tek basima baska sehirde dilekçeniz de ne yazdiniz acaba ve hangi sehirden tayin istediniz
mhrbnhmts, 2 ay önce - Alıntıya git

Kadrolu sozlesmeliye tabi kadrolu iseniz sizin gitmeniz gerekiyor iki tarafta sozlesmeliyse hizmet ihtiyacinin cok olduğu yere alırlar bi tarafın tayin hakki yoksa bu avantaj

02 Aralık 2021 16:58

mhrbnhmts
Aday Memur

Kadrolu sozlesmeliye tabi kadrolu iseniz sizin gitmeniz gerekiyor iki tarafta sozlesmeliyse hizmet ihtiyacinin cok olduğu yere alırlar bi tarafın tayin hakki yoksa bu avantaj

addemo, 2 ay önce - Alıntıya git
Eşim özel sektörde çalışıyor bende sözleşmeli icra katibiyim.
02 Aralık 2021 17:05

cascascas
Yasaklı

Mazeretle gittiğin için öyle. Normal tayin hakkı için gerekli süren dolduğunda tamamen kadron geçer oraya. Bazen unutulabiliyor. Takibini yap. 18 ay olduğunda alınmamışsa, aldırmak istediğini söyle.

02 Aralık 2021 17:08

cascascas
Yasaklı
Eşim özel sektörde çalışıyor bende sözleşmeli icra katibiyim.

Sen eşin orada çalışırken bu durumu bile bile başka şehre sözleşmeli gitmişsin. Bilerek yaptığın için ret gelir. Normal tayin süresini doldurmayı bekleyeceksin mecbur.

02 Aralık 2021 20:35

addemo
Aday Memur

Mazeretle gittiğin için öyle. Normal tayin hakkı için gerekli süren dolduğunda tamamen kadron geçer oraya. Bazen unutulabiliyor. Takibini yap. 18 ay olduğunda alınmamışsa, aldırmak istediğini söyle.

cascascas, 2 ay önce - Alıntıya git

Anladim 2 senesi dolmadıgi icin diyorsun

02 Aralık 2021 21:46

mhrbnhmts
Aday Memur

Sen eşin orada çalışırken bu durumu bile bile başka şehre sözleşmeli gitmişsin. Bilerek yaptığın için ret gelir. Normal tayin süresini doldurmayı bekleyeceksin mecbur.

cascascas, 2 ay önce - Alıntıya git
Hayır ben çalışırken eşim isi dolayısı ile baska sehire gitti, yani ben oldugum yerde başlamıştım zaten en başında ailem burdayken, sonradan gitti
03 Aralık 2021 08:48

cascascas
Yasaklı
Hayır ben çalışırken eşim isi dolayısı ile baska sehire gitti, yani ben oldugum yerde başlamıştım zaten en başında ailem burdayken, sonradan gitti

Siz eş durumdan tayin istemek için gerekli şartları taşıyor musunuz? Eşinizin önceki ilde çalışma şansının olmaması yani bulunduğunuz ilde iş yeri şubesi olmaması ve süresini yanlış hatırlamıyorsam gittiği ilde 1 - 2 yıllık priminin olması.

Toplam 11 mesaj