Editörler : ayşegül bgm

01 Aralık 2021 13:39

Paramedik yetkileri genişletildi, hemşireleri zor günler bekliyor...

Diyip gaza gelen paramediklere 15 bin hemşireye karşılık 1700 paramedik şoku xD

omar coming yo
Yasaklı
01 Aralık 2021 13:41

6k paramedik alıncak len

Sırf bunun için pdc değiştirildi len

Hemşireler görev alanımızdan çekilecek len

10k alacaklardı 6kda anlaştılar len :)

Socialworker89
Kapalı
01 Aralık 2021 13:42

Hala başka branşları aşağılamaya devam ediyorsunuz. İnsanlar sizin gibi sağlıkçılari gördükçe utanacak..

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 13:42

İşte demişdim ben yetkilerine eklenen birşey yok eskisini yayınlamışlar diye inanmadı kimse .

Hastaneye getirilince ye kadar yazan yer var mesela hiç kimse anlamamış .

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 13:45

Aralarında bu 300 isteyen arkdaşta vardı hemşirelere yağdırıyordu ."geçmiş olsun diye" :)

Şimdide aşağılamaktan bahseder olmuş :)(ne insanlar var bu forumda)

Socialworker89, 2 yıl önce
Hala başka branşları aşağılamaya devam ediyorsunuz. İnsanlar sizin gibi sağlıkçılari gördükçe utanacak..

wxvz0901
Kapalı
01 Aralık 2021 13:47

12k hemşire alımına seviniyor musunuz şimdi ? Pek anlamadim
Lisans hemş, 2 yıl önce

Aralarında bu 300 isteyen arkdaşta vardı hemşirelere yağdırıyordu ."geçmiş olsun diye" :)

Şimdide aşağılamaktan bahseder olmuş :)(ne insanlar var bu forumda)

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 13:49

Hayır kardeşim geçen 12k alımında 6k lisans hemşire alındı bunda da aynı durum söz konusu olacak yani 12k+3k ortaöğretim değil 15k+3k ortaöğretim olacak .18k için seviniyorum :)

wxvz0901, 2 yıl önce
12k hemşire alımına seviniyor musunuz şimdi ? Pek anlamadim

Socialworker89
Kapalı
01 Aralık 2021 13:50

Demiyorum demiyorum ama lütfen biraz olsun Türkçenizi düzeltir misiniz ? Rica ediyorum.
Lisans hemş, 2 yıl önce

Hayır kardeşim geçen 12k alımında 6k lisans hemşire alındı bunda da aynı durum söz konusu olacak yani 12k+3k ortaöğretim değil 15k+3k ortaöğretim olacak .18k için seviniyorum :)

Socialworker89
Kapalı
01 Aralık 2021 13:51

Toplam hemşire sayısı ortaöğretim dahil 15 bindir . Bilginize. Kaç ortaöğretim olacak bilinmemektedir.
Lisans hemş, 2 yıl önce

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 13:53

Senin yazılarınada gördük m.etme .

Ben türkçemi düzeltirim ama sen o mağduriyete uğramış halini düzeltemen .Cevap veremiyor Türkçe diyorsun bence o ikililigini düzelt .

Demiyorum demiyorum ama lütfen biraz olsun Türkçenizi düzeltir misiniz ? Rica ediyorum.

wxvz0901
Kapalı
01 Aralık 2021 13:53

Ortaöğretim dahil 15k olacağı kesin gibi bir şey diye biliyorum sizden. Ki zaten 1700 prm alınacağını düşünüyorsaniz aynı kaynaklar hemşire için ortaöğretim dahil 15k olacak da dedi
Lisans hemş, 2 yıl önce

teknikerr06
Aday Memur
01 Aralık 2021 13:54

Senin kadar boş adam görmedim

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 13:54

Bekleyip göreceğiz kardeşim .

Toplam hemşire sayısı ortaöğretim dahil 15 bindir . Bilginize. Kaç ortaöğretim olacak bilinmemektedir.

wxvz0901
Kapalı
01 Aralık 2021 13:55

Biraz siz de ikilemlik var galiba . Mesajınızı tekte anlamak zor ama bunu anladım. Aynı kaynakların 1700 prm alınacak dediğine inanıp 12k hemşireye inanmamak . Türkçeniz dışında başka anlamadığım şeyler de oluyor sizin paylasimlarinizda
Lisans hemş, 2 yıl önce

Senin yazılarınada gördük m.etme .

Ben türkçemi düzeltirim ama sen o mağduriyete uğramış halini düzeltemen .Cevap veremiyor Türkçe diyorsun bence o ikililigini düzelt .

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 13:57

Ben ilk 10k deyim 12 de alsa gidiyorum 15 de alsa gidiyorum 8 de alsa giderim .Mesleğim ve geçmiş alimalara bakarak bunu söylüyorum .

Ben o kaynaklara çok güvenmiyorum daha bölüp bölünmeyecği meçhul .Bakanlık şuana kadar açıklamaması branş dağılımını üzücü ve korkutucu :(

wxvz0901, 2 yıl önce
Ortaöğretim dahil 15k olacağı kesin gibi bir şey diye biliyorum sizden. Ki zaten 1700 prm alınacağını düşünüyorsaniz aynı kaynaklar hemşire için ortaöğretim dahil 15k olacak da dedi

wxvz0901
Kapalı
01 Aralık 2021 14:00

Atanıp atanmadığınızla ilgilenmiyorum. Burada paramedik arkadaşlarla böyle dalga geçer gibi söylemlerde bulunmanız prm olmama rağmen üzdü
Lisans hemş, 2 yıl önce

Ben ilk 10k deyim 12 de alsa gidiyorum 15 de alsa gidiyorum 8 de alsa giderim .Mesleğim ve geçmiş alimalara bakarak bunu söylüyorum .

Ben o kaynaklara çok güvenmiyorum daha bölüp bölünmeyecği meçhul .Bakanlık şuana kadar açıklamaması branş dağılımını üzücü ve korkutucu :(

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 14:03

Önceki tartışmalara bakmadınız galiba oda beni bir hemşire olarak sadece üzmedi .

Böyle birşey oluncada hemşireler sizce geri dururmu ? Durmaz bukadar basit anlamadığınız ne bilmiyorum .Biraz geçmişi okuyun anlarsınız.

wxvz0901, 2 yıl önce
Atanıp atanmadığınızla ilgilenmiyorum. Burada paramedik arkadaşlarla böyle dalga geçer gibi söylemlerde bulunmanız prm olmama rağmen üzdü

wxvz0901
Kapalı
01 Aralık 2021 14:05

Geçmişle ilgilenmiyorum. Kendi branşınız kadar diğer branşlara da saygılı olmaniz gerektiğini belirtiyorum. İyi günler
Lisans hemş, 2 yıl önce

Önceki tartışmalara bakmadınız galiba oda beni bir hemşire olarak sadece üzmedi .

Böyle birşey oluncada hemşireler sizce geri dururmu ? Durmaz bukadar basit anlamadığınız ne bilmiyorum .Biraz geçmişi okuyun anlarsınız.

Lisans hemş
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 14:09

Herhangi bir saygısızlık yapmadım birkere nereden çıkarıyorsunuz anlamadım .Hemşirelere küfür edenler var bu forumda .Ben ne bir küfür ne bir hakaret nereden çıkarıyorsunuz anlamadım .

Geçmişle ilgilenmiyorsan şuandaki zamanla ne alaka oluyorsunuz geçmiş dediysek 10 yıl önce değil geçen hafta .iyi günler tartışmak gereksiz ne yı tartışıyoruz onu bilmiyorum .

wxvz0901, 2 yıl önce
Geçmişle ilgilenmiyorum. Kendi branşınız kadar diğer branşlara da saygılı olmaniz gerektiğini belirtiyorum. İyi günler
01 Aralık 2021 14:41

Çatalayın ulan hasetinizden :d :) sabah akşam paramediklere sallıyorsunuz yetkleri sizden geniş diye ne bu çekememezlik aynı kulvarda yarışmıyoruz ne bu sidik yarışı ciddi ciddi kıskançlık duyduğunuzu düşünücem.

Yakari57
Aday Memur
01 Aralık 2021 15:44

6k prm alınacak hemsire, ebe, vs kaç alınacak bilmiyorum ve ilgilenmiyorum

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi