Editörler : hugo.almeidaKubil ay
01 Aralık 2021 13:57   

Bedelli Askerlik Sevk Tarihini Öne Alma

Arkadaşlar merhaba,

Malum Ocak ayında 2022 bedelli askerlik celp tarihleri belli olacak. Atıyorum 2022 Eylül ayına çıkmış bedelli askerlik celbini herhangi bir mazeretle daha erkene şansımız var mıdır?

01 Aralık 2021 13:58

ramsesburak
Aday Memur

Başlıkta sevk demişim, celp olacak.

01 Aralık 2021 15:19

Dramaturji
Memur

Başlıkta sevk demişim, celp olacak.

ramsesburak, 2 ay önce - Alıntıya git
2022 başı için başvurduysanız Nisan Mayıs Haziran gibi gidiliyor genellikle. Eylül ekim gibi gidenler 2022 ilk 6 ayında başvuranlar için
01 Aralık 2021 15:34

ramsesburak
Aday Memur
2022 başı için başvurduysanız Nisan Mayıs Haziran gibi gidiliyor genellikle. Eylül ekim gibi gidenler 2022 ilk 6 ayında başvuranlar için
Dramaturji, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam 2020'de aynı tarihte başvuran iki arkadaşımın biri mayıs'ta diğeri eylül'de yapmıştı ancak. Öne alma hakkında bir bilginiz var mı peki?

01 Aralık 2021 15:40

Dramaturji
Memur

Hocam 2020'de aynı tarihte başvuran iki arkadaşımın biri mayıs'ta diğeri eylül'de yapmıştı ancak. Öne alma hakkında bir bilginiz var mı peki?

O konuda bir bilgim yok hocam msb'nin dediğinden başka olmaz galiba. Ben de başvurdum ocak ayını bekliyorum bakalım. Size bir ley sormak istiyorum bir bilginiz var mı celp dönemini beklediğimiz zaman adalet bakanlığı alımı gelse celp döneminde ya da askerdeyken başvurabiliyor muyuz?
01 Aralık 2021 15:41

ramsesburak
Aday Memur
O konuda bir bilgim yok hocam msb'nin dediğinden başka olmaz galiba. Ben de başvurdum ocak ayını bekliyorum bakalım. Size bir ley sormak istiyorum bir bilginiz var mı celp dönemini beklediğimiz zaman adalet bakanlığı alımı gelse celp döneminde ya da askerdeyken başvurabiliyor muyuz?
Dramaturji, 2 ay önce - Alıntıya git

başvurabilirsiniz hocam. bakanlıktayım, mesai arkadaşlarımdan birisi askerdeyken mülakata gelmişti.

01 Aralık 2021 15:43

Dramaturji
Memur

başvurabilirsiniz hocam. bakanlıktayım, mesai arkadaşlarımdan birisi askerdeyken mülakata gelmişti.

Tamam hocam sağ olunuz. Hayırlı tezkereler.
01 Aralık 2021 19:54

weekend02
Yasaklı

+1

Toplam 7 mesaj