Editörler : ayşegül bgm
03 Aralık 2021 21:04

LisansHemsire98
Aday Memur

dostum içini ferah tut, dün atama daire başkan yardımcısı ile birinin ufak görüşmesi olmuş ; yakın zamanda atama haberi gelecek demiş.. bunun gibi bakanlıkda yüksek kademe de birisi aralığın ortasını geçmeyeceğini işaret etmiş.. Tabi bu aralık ortası olayı tercihe başlama zamanı mıdır yoksa duyurumu bilinmez.. Bana soracak olursan ben ayın 6 sı ile 13 ü arası mutlaka haber bekliyorum inşallah.. Hatta 6sı branş 13ü klavuz diyorum..

Eğer böyle olmazsa ya 22sinde merkezi atama ile çakışır yada çok uzar böyle olursada yapacak birşey yok biz elimizden gelen maddi manevi mücadeleyi verdik Allah ıslah etsin bunları ,nasipde yokmuş deriz artık, yoksa psikolojisi bozuluyor insanın o yüzden gerek yok..

ARALIK 6-13 BEKLEYELİM ..

junior00, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam merkezi atama ile çakışmamak zorunda mı? Kesin mıdır bu?
04 Aralık 2021 01:49

junior00
Aday Memur
Hocam merkezi atama ile çakışmamak zorunda mı? Kesin mıdır bu?
LisansHemsire98, 2 ay önce - Alıntıya git

dostum inan ki hiç bilmiyorum şuan ne oluyor ne bitiyor ortalık çok karışmış çok.. Bu kadar karmaşıklık bu kadar gereksiz sessizlik hayrı alamet gözükmüyor.. bu işin sonu ya ansınız gelen klavuz (inşallah) ya bölünme yada mart nisan Allah sebebiyet verenleri ıslah etsin bizede sabr versin

04 Aralık 2021 01:53

LisansHemsire98
Aday Memur

dostum inan ki hiç bilmiyorum şuan ne oluyor ne bitiyor ortalık çok karışmış çok.. Bu kadar karmaşıklık bu kadar gereksiz sessizlik hayrı alamet gözükmüyor.. bu işin sonu ya ansınız gelen klavuz (inşallah) ya bölünme yada mart nisan Allah sebebiyet verenleri ıslah etsin bizede sabr versin

junior00, 2 ay önce - Alıntıya git
Amin kardeşim.. amin
Toplam 23 mesaj