Editörler : ÇOTANAK
09 Aralık 2021 16:14

Avnenenn
Aday Memur
%100 dönersin sebebide şu. İdari soruşturma sadece memura yapılır. Sen suç tarihinde memur değilsin. Ayrıca suç tarihinden 2 yıl sonra da idari soruşturma yapılamaz. Kesin dönersin rahat ol. Davanı aç bekle.
Hukukseverr, 1 ay önce - Alıntıya git

Suç tarihi olarak ilk ifadenin alındığı gün yazmışlar ama adli olarak 11ay 20 gün hagb almama sebep olan sosyal medya paylaşımı 2015 yılına ait. Sorun sırada. Cmhbsknina hakarettin yüz kızartıcı suç olup olmaması değerlenirmesi Danıştay'ın 2020 kararı

09 Aralık 2021 22:36

Turhan06
Daire Başkanı

Suç tarihi olarak ilk ifadenin alındığı gün yazmışlar ama adli olarak 11ay 20 gün hagb almama sebep olan sosyal medya paylaşımı 2015 yılına ait. Sorun sırada. Cmhbsknina hakarettin yüz kızartıcı suç olup olmaması değerlenirmesi Danıştay'ın 2020 kararı

Avnenenn, 1 ay önce - Alıntıya git
Suç tarihi ifadenin alındığı gün nasıl yazarlar akıl alınır gibi değil. İddianamede suç tarihibve saati yazar.
10 Aralık 2021 01:47

comser
Aday Memur

Senin isde başka birşey var gibi bu basit bir olaydan hakarette olsa memuriyetten çıkarma vermeleri çok abes baska birşey var gibi
10 Aralık 2021 11:14

hakdev
Memur

Anayasa Mahkemesinin

EKREM AYSU BAŞVURUSU

(Başvuru Numarası: 2018/13227)

Karar Tarihi: 15/12/2020

kararını bul işini görecektir senin

10 Aralık 2021 14:00

Avnenenn
Aday Memur
Senin isde başka birşey var gibi bu basit bir olaydan hakarette olsa memuriyetten çıkarma vermeleri çok abes baska birşey var gibi
comser, 1 ay önce - Alıntıya git

Haklsn bu konuda tamamen çok ağır Bir ceza verildi ama ben dahi anlamadım bu durumu 11ay 20gun ve hagb aldık ama ihraç. Bu suç tarihi memuriyet öncesi yani nasıl bjr süreç işleyecek kimse bunu kestiremiyor şuanda

11 Aralık 2021 06:43

Poseidony
Aday Memur

Devlet kadrosunda çalışan binlerce hükümlü var, hem de suçu tescillenmiş...hal böyleyken geçmişe dönük bu şekilde bir suçlamayla ve mahkeme kararıyla ihraç gercekten çok düşündürücü. Kesinlikle bilmedeginiz veya soylsyemediginiz bir durum var işin içinde...geçmiş olsun...

12 Aralık 2021 20:56

Avnenenn
Aday Memur

Devlet kadrosunda çalışan binlerce hükümlü var, hem de suçu tescillenmiş...hal böyleyken geçmişe dönük bu şekilde bir suçlamayla ve mahkeme kararıyla ihraç gercekten çok düşündürücü. Kesinlikle bilmedeginiz veya soylsyemediginiz bir durum var işin içinde...geçmiş olsun...

Poseidony, 1 ay önce - Alıntıya git

Çok açık ve net durum yazdığım gibi 2015 yılında olan paylaşım idari açıdan iki yıl sonunda zaman aşımına uğramaz mı yani 2018 yılında idari soruşturma açılmadı ki ben o.donemde sivil vatandaş idim 2019 yılında memur oldum suç tarihi 2019 yazdılar ama suç işlenme tarihi mahkemenin ceza verdiği sosyal medya paylaşımi 2015 yılına ait. Ama mahkeme cmhbsknina hakaret diye 11 ay 20 gün hagb verdi

12 Aralık 2021 21:27

Turhan06
Daire Başkanı

Çok açık ve net durum yazdığım gibi 2015 yılında olan paylaşım idari açıdan iki yıl sonunda zaman aşımına uğramaz mı yani 2018 yılında idari soruşturma açılmadı ki ben o.donemde sivil vatandaş idim 2019 yılında memur oldum suç tarihi 2019 yazdılar ama suç işlenme tarihi mahkemenin ceza verdiği sosyal medya paylaşımi 2015 yılına ait. Ama mahkeme cmhbsknina hakaret diye 11 ay 20 gün hagb verdi

Kurumunuz nedir?
13 Aralık 2021 02:59

Avnenenn
Aday Memur

E.g......m

13 Aralık 2021 08:30

Turhan06
Daire Başkanı

E.g......m

Emniyet başlı başına sıkıntı. Hukuksuz da olsa iş bizden çıksın da gitsin kendini idare mahkemelerinde aklasın anlayışındalar.
13 Aralık 2021 10:06

Avnenenn
Aday Memur
Emniyet başlı başına sıkıntı. Hukuksuz da olsa iş bizden çıksın da gitsin kendini idare mahkemelerinde aklasın anlayışındalar.
Turhan06, 1 ay önce - Alıntıya git

Kesinlikle haklsnnz iki durum var meslek öncesi bir olay memuriyet girişten sonra sıkıntı mı ve cmhbsknina hakaret olayı yüz kızartıcı suç olarak mi görülüyor çünkü Danıştay 2020yilinda meslekte bunu yapan bir doktorun meslege geri dönüşune engel oldu bu durum benim durumla farklı ama meslek öncesi olan birşey sonuç uzun olacak Gibi

13 Aralık 2021 16:04

Aslan9090
Memur

Bende farklı bir konudan isnat edilen suçlama açıkça 2018 yılı ancak idarenin öğrendiği tarih olan Eylül 2019 baz alınıp Eylül 2021 de meslekten çıkarıldım...E.G.M kurum
13 Aralık 2021 17:32

Avnenenn
Aday Memur

Kesinlikle haklsnnz iki durum var meslek öncesi bir olay memuriyet girişten sonra sıkıntı mı ve cmhbsknina hakaret olayı yüz kızartıcı suç olarak mi görülüyor çünkü Danıştay 2020yilinda meslekte bunu yapan bir doktorun meslege geri dönüşune engel oldu bu durum benim durumla farklı ama meslek öncesi olan birşey sonuç uzun olacak Gibi

İdari mahkeme sürecini başlattnz mı yürütmeyi durdurma durumunuz açıklandı mı

16 Aralık 2021 09:12

muratgun922
Genel Müdür

ben onu Cumhurbaşkanına yazmadım akp genel başkanına yazdım diyeydin keşke :)

19 Aralık 2021 17:07

Avnenenn
Aday Memur

İdari mahkeme sürecini başlattnz mı yürütmeyi durdurma durumunuz açıklandı mı

Keşke 👍👍

21 Aralık 2021 14:25

Avnenenn
Aday Memur

ben onu Cumhurbaşkanına yazmadım akp genel başkanına yazdım diyeydin keşke :)

muratgun922, 1 ay önce - Alıntıya git

Malesefki süreç bu şekilde gelişti Ve ne olacağını. Hiç bilmiyorum

04 Ocak 2022 15:38

Avnenenn
Aday Memur
Bende farklı bir konudan isnat edilen suçlama açıkça 2018 yılı ancak idarenin öğrendiği tarih olan Eylül 2019 baz alınıp Eylül 2021 de meslekten çıkarıldım...E.G.M kurum
Aslan9090, 1 ay önce - Alıntıya git

pSizin süreciniz nasıl ilerliyor peki şuanda son durum nedir?

Toplam 37 mesaj