Editörler : hugo.almeidaKubil ay
13 Aralık 2021 07:16

ahsenitakvim
Kapalı

Gerçekleri görebildiğinizi sanmıyorum durumdan bi habersiniz şuan türkü ağır bi ekonomik krizin içinde üstüne ucuz iş gücü modeli uyguluyor, özel sektör denetimi hiç olmadı bu ülkede çok tartışmaya gerek yok seneye 3-4 milyon kişi kpssye girecek bu size de cevap olur diye umuyorum, dünyaca ünlü veya Türkiye'nin en iyi markalarında çalışmıyorsan özelde hiçbir işte çalışılmaz millet bunu anlayali çok oldu, açıkçası asgariden düşük memur maaşı ver yine milyonlar kpssye girecektir sebebini açıkladim ama inanmıyorsun senin buna cevabın nedir neden milyonlar kaçıyor özelden? ağır çalışma koşulları,belirsiz saatler, asgarî ücret tüm kamunun moningini topla hepsini 1 kişiye uyguluyorlar ya siz sadcwe koç da falan ceoluk yaptınız ya Google'da etkinlikler vs yaparak mutlu mesut çalıştınız ya da özelde hiç çalışmadiniz 12 saat asgarî ücret insani değil.

WinterSoldier, 1 ay önce - Alıntıya git

Başkan devlet insanı köreltiyor, kit başka adı üstünde kit yani özeldeki gibi çalışıyorsun.

Ben 45 yaş altı insanların kamuda çalışmasını doğru bulmuyorum. Kendilerini geliştirebilirler.

Bir meslek sahibi bir insana kim neden mobbing yapsın özelde adamın işine yararsın hatta sen yaparsın mobingi.

Meslek sahibi olmayan, lise mezunu falansa kast ettiğin doğrudur ya da tecrübesiz mühendis falansa doğrudur. Bir meslek sahibi, ihtiyaç duyulan eleman olmaya bakın. Kamudaki çalışacaksanız da kitleri dert edinin.

657 pişmanlıktır, körelirsiniz.

Toplam 21 mesaj