Editörler : cihan27
«27282930313233343536373839
03 Ocak 2022 11:36

adaletvehak
Daire Başkanı

Ulan densiz burada bütün memurlara kesin sesinizi diyen ben miyim terbiyesiz. Hadi kaybol

muharras, 3 hafta önce - Alıntıya git

Seni uyarıyorum bu üslubunu değiştir

03 Ocak 2022 11:36

bravehard
Şube Müdürü

Ulan densiz burada bütün memurlara kesin sesinizi diyen ben miyim terbiyesiz. Hadi kaybol

muharras, 3 hafta önce - Alıntıya git

Sen psikolojik vaka mısın ne haltsın??? Yazdığın her yorum, tahrik içeriyor, Maklubeci seni

03 Ocak 2022 11:37

sadrainman
Müsteşar

Ocak enflasyonuda benzer çıkacaktir şimdiden temmuz zammı %7ile birlikte......%30diyebiliriz

03 Ocak 2022 11:46

payitaht26
Memur

Ocak enflasyonuda benzer çıkacaktir şimdiden temmuz zammı %7ile birlikte......%30diyebiliriz

sadrainman, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ağabey ama CB Finans Ofisi Başkanı Göksel Aşan senin gibi düşünmüyor.

Ocak enflasyonunun eksi çıkacağını söyledi.

Ne dersin?

03 Ocak 2022 18:43

plsmtn
Aday Memur
Yüzde 13
plsmtn, 3 hafta önce - Alıntıya git
:)
03 Ocak 2022 19:24

muharras
Daire Başkanı
:)
plsmtn, 3 hafta önce - Alıntıya git

Tamam tamam tebrikler :)

03 Ocak 2022 20:17

fma1
Şef
Fma1 kardeş toplu sözleşme döneminde senin yaptigin bir yorumdan sonra genelde yorumlarını takip ediyorum dikkatimi çeken yorumun şu idi:"şimdiye kadar hep akp ye oy verdim ama bundan sonra ailemden bir tane bile oy çıkmayacak vereni de anam babam da olsa anladıktan babaliktan silerim vs gibi bir şeydi sanırım ama geçen de bir başka yorumunda bana yüzde elli zam verirse tabi ki oyumu veririm dedin ben de bir memur olarak bu düşüncene katılmıyorum neden mi çünkü bu hükümet daha da doğrusu Cumhurbaşkanı şimdiye kadar memeura hep yüzde iki üç verdi umursamadı bizi görmezden geldi ayrıca biz kpss ile alın teri dökerek kamuya girdik üstelik gurbettte çalışıyoruz milyonlarca kişi de hala kpss için para ve emek harcarken bunlar selamla ise aldiklarina kadro verdi kadro verdiği yetmez gibi bir de bunlara bizden fazla maaş vermeye başladı adalet desen zaten yok kendi alaninda dereceye giren öğretmenleri mülakat ile eliyorlar satmadik devlet kurumu kalmadı nerdeyse yap işlet devret ile ödeme garantisi vererek torunumun torununun gelecgini yok ettiler vs vs şu an zaten senin dediğin yüzde 50 zammı da vermezler de yüzde 30 35 verseler bile neden vereeckler çünkü muhalefet hiç bu kadar güçlü olmadı vatandaş hiç bu kadar sesini çıkarmadı mecbur kaldıkları için bunu bildikleri için verirse söylediğim bu oranı verecek ki o bile biliyorsun gerçek kaybinimizi telafi etmeyecek uzun lafın kısası bana yüzde 200 zam da verse bırak elliyi beni bugüne kadar görmezden gelmesi münasebetiyle ayrıca yukarda saydığım sebeblerden dolayı bunlara oy vermem karar elbette ki senin ben sadece naçizane fikrimi belirtmek istedim saygılar kardeşim
arathonogluaragorn, 3 hafta önce - Alıntıya git
blöftü kardeşim blöf. sert blöf. şöyle blöf ama geçmişe yönelik zam telafileri için, yüksek vermeleri için. yoksa evet hep onlara oy verdik. bu konuda blöf yok. bu kısım tamamen gerçek. artık oy yok. şimdiden güle güle herkese.
03 Ocak 2022 20:28

kykdr
Aday Memur
Açıklayacağı enflasyonu 3-4 puan eksik gösterip , eksik gösterdiği kısmın üzerine iki üç puan ekleyip memura ek zam diye yedirecek
kykdr, 3 hafta önce - Alıntıya git
Keşke yanılsaydık
03 Ocak 2022 23:45

muharras
Daire Başkanı
Keşke yanılsaydık
kykdr, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hakli çıktın kardeş eyvallah

Toplam 769 mesaj
«27282930313233343536373839