Editörler : Kubil ay
16 Aralık 2021 16:33

Zam qoin
Memur

Böyle devam ederse kim ordan oraya tayin olup karış karış Anadolu dolaşır hangi polis ??

16 Aralık 2021 16:34

Memurhaps
Memur
Asgari ücretten 3 kat fazla olsa yeterli bu maaş. 12 bin iyi olur polise maaş olarak
16 Aralık 2021 16:35

Zam qoin
Memur

Polislik bu paraya yapılmaz ta insanı bir maaş artışı olacak ya da kimse enayi değil !!

16 Aralık 2021 16:36

Zam qoin
Memur

Bu paraya polislik yapmam ben ruh gibi gider gelirim ister açığa alsınlar ister se atsınlar !!

16 Aralık 2021 16:37

serezli_22
Memur
Bu egm forumuna polis olmayan cahillerde takılıyor.. İşsiz güçsüzler..
16 Aralık 2021 17:45

Zam qoin
Memur

Yukarı

16 Aralık 2021 18:24

Mevlana34
Aday Memur
Yeni çin ekonomi modeli bu arkadaşlar kamu ile özel sektör eşitlenecek kamu dan kastım modeldeki devletin kamu işkolu yükselecek, korkmayın asgari ücret ile memur maaşı arasındaki makas hiçbir zaman kapanmaz ama bunun suçlusu asgari ücretli çalışan değil lisans mezunuyum kpss den 80 küsür puan alıp 3 yıldır atanamadım eskiden kahvehaneden adam toplayıp alım yapan kurumlar bile rekor üstüne rekor başvurular la torpillerin birbiri ile yarıştığı devirde insan almaya çalışıyor haliyle özel sektörde günde en az 12 saat haftanın 6 günü ağır kas gücü gerektiren özel sektörde asgari ücretle sigortasız bir işte çalışıyorum, işini beğenmeyen olabilir bende onlara bir teklif yapıyorum" en kötü şartlarda en ucuza çalışıyorum diyen memurla maaşımın da bin lirasını ömür boyu ona vermek şartıyla kpss puanlarımızı da değerlendirerek işimi değiştirebilirim" özel sektörde 1 aydan fazla dayanamaz olurda kamuda çalıştığı özveri ile çalışşın 2 günde kapıya koyar evine gönderirler, ne canımın nede yaşamımın bir önemi var hangi kurum alırsa alsın önemli değil, asgari ücretli kölelerin canı burnunda kayışı kopartmış boşa dönüyor şu yorumları okuyorum beynime kan fışkırıyor birisi yolda karşıma çıkda asgari ücret şöyle böyle gevşekliği yapsa 2 sokak yakındaki hastahaneye hızır gelse yetiştire bilirse onunda...dedim ya canımın kıymeti kalmadı etinden korkanın kemiğini...
16 Aralık 2021 20:18

MuCHiQu
Aday Memur
Üstad ben de memurum. Halimize bin şükür. Asgari ücretli şuan 2825 TL. Polis maaşı kabaca 8000 civarı. El insaf. Asgari ücretli de insan ve ev geçindiriyor
Ezan Bayrak, 1 ay önce - Alıntıya git

Askeri ücrete zam gelmesin gibi bişey düşünmüyoruz yanlış anlamayın

Toplam 48 mesaj