Editörler : ayşegül bgm
07 Ocak 2022 22:43

Gkyzmdskl
Aday Memur

Ay konuyu Almanya?ya nasıl getirdiniz dostlar:)

Atanamadım ve daha kötü olunca buralara ara verdim. Yaygın anksiyete bozukluğu teşhisi konuldu. Çoğu kişi aynı durumda sanırım. Umarım her şey yoluna girer ve kurtuluruz. Hayırlı akşamlar:)

07 Ocak 2022 23:21

HidrofobikSuAygiri
Memur

Neden herkesin psikoloik problemleri var benim yok sorun bende mi yoksa çelik gibi sinirlerim mi var ?

08 Ocak 2022 03:18

Jagroo
Şef

Ay konuyu Almanya?ya nasıl getirdiniz dostlar:)

Atanamadım ve daha kötü olunca buralara ara verdim. Yaygın anksiyete bozukluğu teşhisi konuldu. Çoğu kişi aynı durumda sanırım. Umarım her şey yoluna girer ve kurtuluruz. Hayırlı akşamlar:)

Gkyzmdskl, 6 ay önce - Alıntıya git
Martta gidersn ins,sıkma canini hocam
08 Ocak 2022 03:23

Jagroo
Şef

Neden herkesin psikoloik problemleri var benim yok sorun bende mi yoksa çelik gibi sinirlerim mi var ?

HidrofobikSuAygiri, 6 ay önce - Alıntıya git
Kanka asagidakilerden bil bakalim sen hangisisin:D Ünlü bir Psikiyatrist demis ki: "Hiçbir zaman bize gerçek hastalar gelmez. Gerçek hastaların hasta ettikleri gelir"
08 Ocak 2022 12:23

HidrofobikSuAygiri
Memur
Kanka asagidakilerden bil bakalim sen hangisisin:D Ünlü bir Psikiyatrist demis ki: "Hiçbir zaman bize gerçek hastalar gelmez. Gerçek hastaların hasta ettikleri gelir"
Jagroo, 6 ay önce - Alıntıya git
Yav tamam hırsız suçlu kapıyı açık bırakan ev sahibinin hiç mi suçu yok
08 Ocak 2022 13:11

Gkyzmdskl
Aday Memur
Martta gidersn ins,sıkma canini hocam
Jagroo, 6 ay önce - Alıntıya git

İnşallah hocam çok sağolun :)

08 Ocak 2022 13:18

Evhamlienjektor
Memur
Ataninca da geçmiyor bir hafta mutlu gezdim simdi daha da mutsuzum okdr da ilac iciyoruz yahu ..insallah atanirsin sen de kuzu
Toplam 27 mesaj