Editörler : swat3410E.Kayı Han

Kapalı
04 Aralık 2021 15:33

28. Dönemde başka ilde mülakata girmek

Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum size ben iki dönemdir İstanbul?da giriyorum mülakatlara ama sonuç başarısız oluyor 28. Döneme Malatya?da girmek istiyorum orda akrabamın yanına ikametgahımı aldırarak girmek mantıklı olur mu İstanbul?da çok torpil dönüyor küçük iller daha mantıklı geldi bana çünkü Malatya?da giren tanıdıkların çoğu kazandı İstanbul?da benimle girenlerin %80 i kaybetti

Aghyt
Aday Memur
04 Aralık 2021 17:09

Mülakatta yüksek alsan ne yazar ki orda ki komisyonla bitmiyor iş.

Sutasak23
Aday Memur
05 Aralık 2021 09:55

nasıl yani

Aghyt, 2 yıl önce

Mülakatta yüksek alsan ne yazar ki orda ki komisyonla bitmiyor iş.

TEMUR23
Aday Memur
05 Aralık 2021 16:45

Torpilin yoksa fizanda girsen de elenirsin. Ben Malatya da girdim sözlüye torpili olan arkadaşlarım geçti ben elendim. Şehirle alakası yok yani :d

Aghyt
Aday Memur
05 Aralık 2021 23:04

Arkadaş açıklamış işte durumu şehirmiş komisyonmuş hepsi bomboş detaylar.

TEMUR23, 2 yıl önce

Torpilin yoksa fizanda girsen de elenirsin. Ben Malatya da girdim sözlüye torpili olan arkadaşlarım geçti ben elendim. Şehirle alakası yok yani :d

mr.sojand
Aday Memur
08 Aralık 2021 02:57

komisyonun verdiği puanın hiçbir önemi yok. adamını bulup listeye girersen kazanmak için alman gereken puan neyse mülakat puanın o olur.

furkan2306
Memur
08 Aralık 2021 19:58

Zaten isimler komisyona geliyor isimleri gelenlere 100 veriyorlar işte o an puan zaten 100 olduğu için direk asil oluyorlar.

mr.sojand, 2 yıl önce

komisyonun verdiği puanın hiçbir önemi yok. adamını bulup listeye girersen kazanmak için alman gereken puan neyse mülakat puanın o olur.

Mehmet9607
Aday Memur
08 Aralık 2021 23:24

Komisyonun verdiği puan Anlarada arttırılıp azaltılabiliyor kardeşim. Özellikle 27. Dönemde komisyonluk hiçbir şey yoktu. Varsa da binde bir
furkan2306, 2 yıl önce

Zaten isimler komisyona geliyor isimleri gelenlere 100 veriyorlar işte o an puan zaten 100 olduğu için direk asil oluyorlar.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi