Editörler : Kubil ay
04 Aralık 2021 20:20   

Yasaklı
Ekfo haber yap bizi özel olarak

Seyyanen zam istiyor Polis ekfo haber yap bizi ekonomik olarak zor durumda polislerin çoğu . Ülkenin kamu güvenliğini sağlayan insanları fakirliğe terk ettiler .

05 Aralık 2021 00:07

OperatAr
Aday Memur
EKFO lütfen bu konuyu ana sayfaya taşırsan memnun oluruz, Doktorlar, pratisyen hekimler, öğretmenler ve dahi diğer memurlar işini yaparken seyyanen zam alırlar iken Biz polislerin, emniyet personelinin hakkı değil mi? Mesai saatleri bakımından en ağır, zor ve yıpratıcı şartlarda yağmur, çamur, yaz-kış demeden sokakta çalışan POLİS e neden verilmez?Her siyasinin en yakınında olan bizlerin yaptığı hizmetler, cefakarlıklar, fedakarlıklar neden göz ardı ediliyor? Biz gibi garibanların en büyük tesellisi Ahiretin Olması...
05 Aralık 2021 00:18

OperatAr
Aday Memur
Bayram tatili nedir bilmeyen, cumartesi-pazar ı göremeyen,çoğunluğu memleket hasreti çeken, gece uykusuna hasret kalan nice POLİS ler bu ülkeye hizmet ediyorken, neden maddi ve özlük hakkı konusunda hep arka plana atılıyor? Hiçbir sendika hakkımızı/haklarımızı savunmazken bizden başka kim hakkımızı talep edecek?
05 Aralık 2021 00:20

zazakat
Kapalı
EKFO lütfen bu konuyu ana sayfaya taşırsan memnun oluruz, Doktorlar, pratisyen hekimler, öğretmenler ve dahi diğer memurlar işini yaparken seyyanen zam alırlar iken Biz polislerin, emniyet personelinin hakkı değil mi? Mesai saatleri bakımından en ağır, zor ve yıpratıcı şartlarda yağmur, çamur, yaz-kış demeden sokakta çalışan POLİS e neden verilmez?Her siyasinin en yakınında olan bizlerin yaptığı hizmetler, cefakarlıklar, fedakarlıklar neden göz ardı ediliyor? Biz gibi garibanların en büyük tesellisi Ahiretin Olması...
OperatAr, 8 ay önce - Alıntıya git
Diğer memurlar seyyanen zam kim almış ?
05 Aralık 2021 00:23

OperatAr
Aday Memur
Hakim ve savcılar, uzman çavuşlar geçen senelerde çok manidar günlerde ( 10 Nisan Polis Bayramı) seyyanen, doğrudan zam almış idi..
05 Aralık 2021 00:28

zazakat
Kapalı
Hakim ve savcılar, uzman çavuşlar geçen senelerde çok manidar günlerde ( 10 Nisan Polis Bayramı) seyyanen, doğrudan zam almış idi..
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
05 Aralık 2021 00:32

Zam qoin
Yasaklı
Düz memurlar bile sesi çıkmıyor iken siz 7 bin lirayı beğenmiyorsunuz
zazakat, 8 ay önce - Alıntıya git

Beğenmiyoruz beğenmeyeceğiz polis bu devirde 10000 tl nin altında maaş almamalı . Ha ben de istiyorum diyorsan gel polis ol tutan yok ...

05 Aralık 2021 00:32

OperatAr
Aday Memur
Herkesin hakkı olanı talep etmesi en doğal hakkıdır, Düz memurlar dediğiniz kavramdaki memurların çalışma şartları ile Polislerin çalışma şartlarını kıyaslarsanız, Emniyet personelinin neden yakındığını anlayabileceğinizi umuyorum...
05 Aralık 2021 00:34

zazakat
Kapalı
Herkesin hakkı olanı talep etmesi en doğal hakkıdır, Düz memurlar dediğiniz kavramdaki memurların çalışma şartları ile Polislerin çalışma şartlarını kıyaslarsanız, Emniyet personelinin neden yakındığını anlayabileceğinizi umuyorum...
AFAD çalışanı 5 bin civarı, sizden pek farkımız yok. Yani 10 bin de abarttıniz diye düşünüyorum
05 Aralık 2021 00:35

OperatAr
Aday Memur
Düz memurlar bile sesi çıkmıyor iken siz 7 bin lirayı beğenmiyorsunuz
Düz memurlar dediğiniz memurlar, kendi memleketinde görev yapıp, hafta sonu rahat rahat izin yapıp, bayramı bayram gibi yaşarken, bu saydıklarımızı çoğu Polis abimiz, kardeşimiz yaşayamıyor ne yazık ki..
05 Aralık 2021 00:38

OperatAr
Aday Memur
Ayrıca 7 bin lirayı beğenmemek değil, bugün bir doktor 10 12 bin lira civarı maaş alırken zam talep etmesi, oransal olarak yetmediği anlamına gelir, maaşının yaptığı işe göre tatmin edici olmadığı anlamını taşır diye düşünüyorum...
05 Aralık 2021 00:43

OperatAr
Aday Memur
Enflasyon rakamlarına bakıldığında, REALİST olmak gerekirse herkesin eşit bir zam alması gerekirken neden meslek grubu ayrımı yapılarak zam yapılıyor? PANDEMİ döneminde bu salgın döneminin en angarya işlerini Polisler yapmadı mı? Peki Polislere ne verildi?
05 Aralık 2021 00:55

iamapoliceman
Şube Müdürü
AFAD çalışanı 5 bin civarı, sizden pek farkımız yok. Yani 10 bin de abarttıniz diye düşünüyorum
Bir de bu çıktı "sizden farkımız yok". Garidyanlar bugün tweeterde gündem olmuş biz polisin aynısıyız diyor, AFAD çalışanı arkadaş sizden pek farkımız yok diyor ... Nasıl farkımız yok? İzin yanma, ek görev, ikinci bir emir diye bir literatür var mı sizde? Yok. O zaman tartışmaya da gerek yok.
05 Aralık 2021 00:56

iamapoliceman
Şube Müdürü
Bir de bu çıktı "sizden farkımız yok". Garidyanlar bugün tweeterde gündem olmuş biz polisin aynısıyız diyor, AFAD çalışanı arkadaş sizden pek farkımız yok diyor ... Nasıl farkımız yok? İzin yanma, ek görev, ikinci bir emir diye bir literatür var mı sizde? Yok. O zaman tartışmaya da gerek yok.
iamapoliceman, 8 ay önce - Alıntıya git
Düzeltme: Gardiyan değil İnfaz ve Koruma Memuru
05 Aralık 2021 00:58

Ayhan5414
Memur

Hiç AFAD çalışanın arabasını altına bomba koyduklarini duymadım bizi kendiyle kiyasliyor yürü git kendi sayfana ağzımi bozduracak

05 Aralık 2021 01:08

zorta
Aday Memur

5000 den aşşa zammın anlamı yok dolar 3 ayda 2 katına çıktı

Toplam 15 mesaj