Editörler : Kubil ay
05 Aralık 2021 11:39   

İdari para cezası ve ahlak büro ifadem

Arkadaşlar 27. Pomeme girdim sonuçlar açıklandı kaybettim bunun üzerine hayatımda yapmadigim hatayı yaptım ve arkadaşımla esc gittik çıkışta ahlak büro aldı emniyette gittik ve idari para cezası ve para karşılığı birlikte olduğuma dair ifade verdim (zorla ve tehtit edilerek(yoksa adli para cezası yazacaklarını söylediler)) pomeme girecegimi söyledim defalarca sana bir şey olmaz dediler sadece ismimin kendilerinde kalacagını kimseyle paylaşılmayacagını sadece savcılıktan veya mahkeme kararıyla veya mahkemem olursa bilgi vereceklerini söylediler tanıdık bir komser abimi aradim ve durumu anlattim oda bir şey olmaz dedi ama insan ister istemez şüpe ediyor acaba 28 .döneme hazirlanmalimiyim lütfen bilgisi olan varsa yardim etsin

05 Aralık 2021 16:43

TEMUR23
Aday Memur

:d :d :d :d

05 Aralık 2021 18:24

adaypols
Kapalı

kardeşim ben sorun olabileceğini düşünüyorum inşallah olmaz diyelim

05 Aralık 2021 19:17

Mr.WoIf
Aday Memur

sorun olmaz

05 Aralık 2021 23:00

Amasyalı9805
Aday Memur

Kardeşim sende bahtsız bedeviden daha betermissin 😂😂

05 Aralık 2021 23:49

Mhtcrk
Aday Memur

kardeşim ben sorun olabileceğini düşünüyorum inşallah olmaz diyelim

adaypols, 2 ay önce - Alıntıya git

İnşallah kardeşim

05 Aralık 2021 23:51

Mhtcrk
Aday Memur

Kardeşim sende bahtsız bedeviden daha betermissin 😂😂

Amasyalı9805, 2 ay önce - Alıntıya git

Hayatimda gitmeyecegim ve gitmeyi hic düşünmediğim bir yerdi gidenleride hep eleştirmiş biri olarak ARKADAŞ KURBANİ oldum ne diyim :(

16 Aralık 2021 10:32

loveturkishteacher
Aday Memur

Yine POMEM profesörleri bilip bilmeden konuşmuş. Kardeşim senin sorunun cevabı burda (POMEM BAŞVURU KLAVUZU/BAŞVURU ŞARTLARI) kaynak POLIS AKADEMİSİ RESMI İNTERNET SİTESİ

Adayın kendisinin ve evli ise eşinin; genelev, birleşme yeri, randevuevi, tek başına fuhuş yapılan konut ve benzeri yerlerde çalışmış veya aracılık ve bekleyicilik fiillerinde bulunmamış olmak, genel ahlak ve edebe aykırı mahiyette her türlü yazılı, sesli ve görüntülü eserleri, kaydedildiği materyale bakılmaksızın üretmek ve satmaktan veya kumar, uyuşturucu veya uyarıcı madde nedeniyle, hakkında herhangi bir adlî veya idarî soruşturma veya kovuşturma devam ediyor olmamak, bunlardan dolayı idarî yaptırım uygulanmamak veya bu işler nedeniyle hüküm giymemiş olmak.

16 Aralık 2021 10:37

loveturkishteacher
Aday Memur

Kardeşim hazırlan yine pes etme ama tekrar kaybedersen cimere elenme sebebini yaz orada kesin anlaşılacaktır

Toplam 8 mesaj