Editörler : ayşegül bgm
05 Aralık 2021 22:36   

Branş Dağılımları
Arkadaşlar merhaba. Bilmediğimden soruyorum branş dağılımları icin illa bakanın 12 binlik atamada oldugu gibi yazılı açıklama yapması mı bekleniyor? Bütçe gorusmelerinde 30+10 u ilk kez söylediğinde tekniker teknisyen hemsire perfüzyonist fizyoterapist diyetisyen vs diye genel olarak saymıştı. 12 bin alım açıklamasında da genel olarak söylemişti tekniker teknisyen diye. Illa açıklama yapacak diye bir kural var mi acaba?
05 Aralık 2021 22:38

Ganstr112ci
Memur

Tabiki de yok . Sadece bir beklenti isterse branş dağılımı yayınlamadan direk kılavuzu yayınlayıp alıma çıkabilir .

05 Aralık 2021 22:41

Özlem277
Aday Memur

Tabiki de yok . Sadece bir beklenti isterse branş dağılımı yayınlamadan direk kılavuzu yayınlayıp alıma çıkabilir .

Ganstr112ci, 2 ay önce - Alıntıya git
E iyi o zaman hocam dağılım bekliyordum gelmeyen kılavuzu bekleyeyim artık :) teşekkür ederim
05 Aralık 2021 22:44

Hemşir-ee
Kapalı

Bakan bu ay içinde branş dağılımı açıklanmış olur dedi.Anlaşılan bakanın niyeti dağılımları açıklamak.

05 Aralık 2021 22:46

Özlem277
Aday Memur

Bakan bu ay içinde branş dağılımı açıklanmış olur dedi.Anlaşılan bakanın niyeti dağılımları açıklamak.

Hemşir-ee, 2 ay önce - Alıntıya git
Bütçe sırasında bahsettigi branslarda açıklama olabilir hocam kasım ayi icinde aciklayacagiz dedigi bu diye yordum inşallah öyledir
05 Aralık 2021 22:57

Hemşir-ee
Kapalı

Hangi alanlarda kaç kişi alınacağı açıklanmış olur dedi.

05 Aralık 2021 22:58

Özlem277
Aday Memur

Hangi alanlarda kaç kişi alınacağı açıklanmış olur dedi.

Hemşir-ee, 2 ay önce - Alıntıya git
Onu bilmiyordum beklicez o zaman cok teşekkür ederim
Toplam 6 mesaj