Editörler : cihan27
06 Aralık 2021 08:57   

memurlar.net'in adı memurogretmenler.net olarak değiştirilsin...

Zira, diğer memurlar umurlarında değil!

Sabah akşam 3600 ek gösterge, öğretmenlik kariyer mesleği olsun haberleri gündemimizden düşmüyor.

Örneğin, mühendislik kariyer mesleği olmasın mı? Tüm memurlar 10 yılı doldurunca uzman vs. olmasın mı? Bütün memurların özlük haklarının iyileştirilmesi ile ilgili haber yapmayacaksanız adınızı da değiştirin. Milyonlarca memur sayfanızı tıkladığı için bu kadar reklam alıyorsunuz, eskiden tek reklam çıkmazken şimdi reklamlardan sayfa görünmüyor. Karşılığı bu mu!??

06 Aralık 2021 09:01

satac123
Memur

Maalesef bu siteyi biz memurlar bu hale getirdik. Memurun hakkını ayda yılda bir haber yapan bir siteyi buralara yine biz taşıdık. İnşallah gerçekten memurların hakkını savunan başka bir alternatif site çıkar da buraya kimse uğramaz.

06 Aralık 2021 09:29

KuvvetMir
Aday Memur

Maalesef bu siteyi biz memurlar bu hale getirdik. Memurun hakkını ayda yılda bir haber yapan bir siteyi buralara yine biz taşıdık. İnşallah gerçekten memurların hakkını savunan başka bir alternatif site çıkar da buraya kimse uğramaz.

satac123, 2 ay önce - Alıntıya git

amin

06 Aralık 2021 09:37

urfa bana küsmüş
Memur

ABARTIYORSUNUZ

Ne öğretmenliği ya, öğretmenlere sorsan bu siteyi suçlarlar, haber yapmıyorsunuz diye...

bulmuşsunuz bir site kullanmayı öğrenin, alternatif çıkarmışmış

ya bilmem kaç milyonluk öğretmenlerin haberini de o alternatif sitede haber yapar.

yani demem o ki bu siteyi kullanmaya bakın.

öyle bir gün geldim girdim siteye.. aa haber yok mantığı ile hareket etmeyin azcık organize olun.

06 Aralık 2021 09:39

Sınav üyelik
Memur

Asgari.net olabilir bence günde 10 tane asgari ücret haberi yaparken bir tane dahi memur maaşlarıyla ilgili haber göremiyoruz

06 Aralık 2021 09:49

ten.ralrumem
Şube Müdürü

ABARTIYORSUNUZ

Ne öğretmenliği ya, öğretmenlere sorsan bu siteyi suçlarlar, haber yapmıyorsunuz diye...

bulmuşsunuz bir site kullanmayı öğrenin, alternatif çıkarmışmış

ya bilmem kaç milyonluk öğretmenlerin haberini de o alternatif sitede haber yapar.

yani demem o ki bu siteyi kullanmaya bakın.

öyle bir gün geldim girdim siteye.. aa haber yok mantığı ile hareket etmeyin azcık organize olun.

urfa bana küsmüş, 2 ay önce - Alıntıya git

Açtığın başlıklara şöyle bir göz gezdirdim de siteyi kullanmayı çok iyi biliyorsun, noldu online eğitim işi olmadı mı iyi örgütlenemedin mi???

Öğretmene vermeyin bize verin demedik, ne veriliyorsa herkese verilsin, haber yapılıyorsa herkes için yapılsın, o yüzden bırak bu yahudi kafasını da git milleti galeyana getir, okullarda bu kadar vaka var hala online'a geçmiyor muyuz diye (!)

06 Aralık 2021 09:49

Fatih869
Memur

Memurlar.net, memurların güvenini kaybetti. Tarihe geçecek kadar kötü bir toplu sözleşmeden 30-40 tane "kazanım" başlıklı haber çıkardı. Ben okurken "acaba bu haberi yapan kişiler utanç duygusunu nasıl sıfırladı" diyerek, utanarak okudum o haberleri. Ama tersi durumda hiç bir haber yapılmadı. 2 senede alacağımız toplam zam 2 haftada eridi. 2 hafta boyunca ekonomi tepe taklak oldu memurun alım gücü savaş olsa bu kadar hızlı erimezdi ama doğru düzgün haber bile yapılmadı.

06 Aralık 2021 09:51

Fatih869
Memur

Şu an %60 zam alsak sene başındaki alım gücüne ancak dönebiliyoruz. Bununla ilgili haber bulamazsınız.

06 Aralık 2021 09:53

falanfalan
Aday Memur

o artık asgari.net. ortalama 8 dk'da bir asgari ücret haberi yapılıyor

06 Aralık 2021 09:55

urfa bana küsmüş
Memur

Açtığın başlıklara şöyle bir göz gezdirdim de siteyi kullanmayı çok iyi biliyorsun, noldu online eğitim işi olmadı mı iyi örgütlenemedin mi???

Öğretmene vermeyin bize verin demedik, ne veriliyorsa herkese verilsin, haber yapılıyorsa herkes için yapılsın, o yüzden bırak bu yahudi kafasını da git milleti galeyana getir, okullarda bu kadar vaka var hala online'a geçmiyor muyuz diye (!)

ten.ralrumem, 2 ay önce - Alıntıya git

Ohho ben nerdeyiim sen nerdesin.

açtığımız başlığa göre mi hareket edeceğiz...

benim yanımda bir tane adam/üye olmadı ama senin yanında bir sürü adam/üye var

böyle olmasına rağmen organize olamıyorsunuz??

problem bu

bilmem anlatabildim mi

06 Aralık 2021 09:59

ten.ralrumem
Şube Müdürü

Ohho ben nerdeyiim sen nerdesin.

açtığımız başlığa göre mi hareket edeceğiz...

benim yanımda bir tane adam/üye olmadı ama senin yanında bir sürü adam/üye var

böyle olmasına rağmen organize olamıyorsunuz??

problem bu

bilmem anlatabildim mi

urfa bana küsmüş, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim yanımda Allah'tan başka kimse yok, tanımadığın insanlar hakkında yorumlar yapma , boş teneke misali sesin çok çıkıyor, ondan meskektaşların bile basmış eksiği açtığın başlıklara. Git işine.

06 Aralık 2021 12:25

urfa bana küsmüş
Memur

Benim yanımda Allah'tan başka kimse yok, tanımadığın insanlar hakkında yorumlar yapma , boş teneke misali sesin çok çıkıyor, ondan meskektaşların bile basmış eksiği açtığın başlıklara. Git işine.

ten.ralrumem, 2 ay önce - Alıntıya git

Kızmaca yok.:)

bak mesela kimin boş teneke misali sesi çıktığını sana ispatlayayım mı?

İSPAT İÇİN SORUYORUM SANA : eksiği basan "meslektaşın" derken

kim u meslektaşlarım

06 Aralık 2021 13:26

nayo2009
Şube Müdürü

15 senedir bu siteyi takip ediyorum uyeyimde yazıklar olsun ki memuru haber yapmiyosunuz

10 Aralık 2021 08:25

urfa bana küsmüş
Memur

bence mühendis olan mühendis olarak işine devam etmeli,

ne diye sonradan uzman olsun ki..

Baş mühendislik olabilir.

Ayrıca mühendislere de şube müdürlüğü bile verilmemeli. Biri teknik biri GİH...

10 Aralık 2021 09:54

fakir.adam
Şef

bir kerede memur maaşıyla ilgili haber yapın. varsa yoksa askeri ücred.

16 Aralık 2021 22:28

ten.ralrumem
Şube Müdürü

Öğretmenler Sayı üstünlüğünüz var diye sipariş usulü zam istemek nedir? Asgari ücretli ve öğretmen %50 alsın, diğer memurlar üvey evlat mı?

Toplam 15 mesaj