Editörler : ayşegül bgm
06 Aralık 2021 20:11   

Sayın Kılıçdaroğlu sağlıkçıların çağrısına yine kayıtsız kalmadı!

Son tweetinde bizden bahsetti.

40.000 sayısının verilmesine vesile olduğun gibi kılavuzu da bize getir güzel insan. Tüm yetkililer göz kulak tıkarken sağlıkçıların çığlığına duyarsız kalmadığınız için teşekkür ederiz.

Kemal Kılıçdaroğlu Twitter'da: "Bütçe konuşmamdan sonra sağlıkçılarımızla son gelişmeleri konuşmaya gidiyorum. Sağlıkçılarımızın başımın üstünde yeri var. Müsterih olsunlar, çözülecek her şey ve ülkemizde kalacaklar. Ülkemizin onlara ihtiyacı var! #40BinAtamayiYapKilicdaroglu" / Twitter

06 Aralık 2021 20:20

Black swann
Aday Memur

Güzel bir gelişme inşallah devami gelir en kısa sürede

06 Aralık 2021 20:51

Der Schreiber
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
06 Aralık 2021 20:53

does it important
Şef

40 bin sayısının verilmesine Kılıçdaroğlu mu vesile oldu?

Siz ne yiyip içiyorsunuz?

Siz Kılıçdaroğlu'nun sözleri ile iktidarın hareket ettiğini mi sanıyorsunuz?

Siz iktidarın Kılıçdaroğlu'nu dikkate aldığını mı sanıyorsunuz?

Gerçekten enteresan. Kadroyu verene ağza alınmayacak hakaretler hiç alakası olmayana medhiyeler.

Çok ama çok garip.

Der Schreiber, 2 ay önce - Alıntıya git

Almancı ak-troll geldi ölü taklidi yapalım arkadaşlar gidecektir.

06 Aralık 2021 20:55

Der Schreiber
Şef

Almancı ak-troll geldi ölü taklidi yapalım arkadaşlar gidecektir.

does it important, 2 ay önce - Alıntıya git

Ak troll lafını da ezberlemişsiniz. Ne kadar komik. Gerçekleri söyleyince ak troll oluyoruz ne garip.

06 Aralık 2021 20:55

bidgsklkolsunbıktık
Memur

40 bin sayısının verilmesine Kılıçdaroğlu mu vesile oldu?

Siz ne yiyip içiyorsunuz?

Siz Kılıçdaroğlu'nun sözleri ile iktidarın hareket ettiğini mi sanıyorsunuz?

Siz iktidarın Kılıçdaroğlu'nu dikkate aldığını mı sanıyorsunuz?

Gerçekten enteresan. Kadroyu verene ağza alınmayacak hakaretler hiç alakası olmayana medhiyeler.

Çok ama çok garip.

senin gibi insanlar olduğu sürece hiç atama yapmasınlar bu kafaya bu haktır diyorum ama bu ülkeyi terketmek için paraya ihtiyacım var, atanmaya ihtiyacım var. sana acıyorum sen kadroyu vereni övmeye devam et. avrupada milletin 1 ayda maaşından gezip eğlenmeye ayırdığı paraya 24 saat 1 ay nöbet tut. başarılar kardeşim

06 Aralık 2021 20:58

Der Schreiber
Şef

senin gibi insanlar olduğu sürece hiç atama yapmasınlar bu kafaya bu haktır diyorum ama bu ülkeyi terketmek için paraya ihtiyacım var, atanmaya ihtiyacım var. sana acıyorum sen kadroyu vereni övmeye devam et. avrupada milletin 1 ayda maaşından gezip eğlenmeye ayırdığı paraya 24 saat 1 ay nöbet tut. başarılar kardeşim

bidgsklkolsunbıktık, 2 ay önce - Alıntıya git

Kimi öveceğim hiç alakası olmayan kişiyi mi? Kılıçderoğlu'nu mu?

Psikolojik vakasınız.

Mülteci olarak git. Birazda devletin yani Türkiye'ninaleyhine atıp tutarsan hemen oturum izni verirler.

06 Aralık 2021 21:00

Black swann
Aday Memur

Psikolojik vakasınız.

Mülteci olarak git. Birazda devletin yani Türkiye'ninaleyhine atıp tutarsan hemen oturum izni verirler.

Tmm uzatma dalgana bak hesabına gelmiorsa başlığa yazma senin fikirlerine ihtiyacımız yok

06 Aralık 2021 21:02

Der Schreiber
Şef

Tmm uzatma dalgana bak hesabına gelmiorsa başlığa yazma senin fikirlerine ihtiyacımız yok

Black swann, 2 ay önce - Alıntıya git

İstediğim başlığa istediğimi yazarım. Hesabına gelmiyorsa yazdıklarıma cevap verme.

06 Aralık 2021 21:13

bidgsklkolsunbıktık
Memur

Psikolojik vakasınız.

psikolojik vakayım tabi ne sandın olm? ben kpss çalışırken dolar 6 liraydı. 1 yıl geçmiş 88 puanla evde oturuyorum. hayalini kurduğum şeyler 5-10 kat artmış. yarından umudum yok önümü göremiyorum. övdüğün adamların her açıklaması yalan neyi savunuyorsun sen bana. psikolojik vakayız kendi ülkemizde mülteci değeri bile göremiyoruz. öveceksen öv sen kardesim benim lafım yok. birine laf etme sen sabırla 2023ü bekle uçacağız. ben daha erken uçmak istiyorum sen bekle

Toplam 9 mesaj