Editörler : hugo.almeidaKubil ay
08 Aralık 2021 15:26   

3.00 üstü ortalama, D seviye YDS ve üç yıl mesleki tecrübe
Başlıktaki şartları sağlayan bir teknik personel var mı aramızda ? Birde 35 yaş altı olacak.
08 Aralık 2021 15:44

c.engineerr
Aday Memur
Her seferinde adaylardan farklı taleplerde bulunulacağına bir standart oluşturun. Bu şartlara göre kamuda mühendis istihdamı sağlanacak deyin. Sözlü mülakatı işin içine katmayın. Biz de ona göre hedefimize ilerleyelim. Bu ilanın ve plansızlığın ne yazık ki emekçi, devlet nezdinde istihdam edilmek için çabalayan cumhuriyetin mühendislerine yapılan bir ayıp olduğunu düşünüyorum.
08 Aralık 2021 16:00

E.R.W.
Memur

Hahahahaha sadece gülüyorum artık,bugünden itibaren gidip şu şartları sağlasan 3 sene sonra kpss isterler.

08 Aralık 2021 16:07

1Nostradamus
Aday Memur
3.0 ortalama YDS D 3 yıl tecrübem olsa zaten 10bin TL üstü maaş veren yerler vqr
08 Aralık 2021 16:08

medusa590
Aday Memur

Tek çare yurtdışı

08 Aralık 2021 16:10

veyselemin
Daire Başkanı

Ortlama olayı nedir? Bİr kişi diplomayı aldıysa o işe ehil demektir. Akademik personel mi alıyorsunz

08 Aralık 2021 16:56

Lespaul06
Aday Memur
Hadi şartlar neyse arkadaş kurum kamu kurumu değil mi ? KPSS nin açılımı kamu personeli seçme sınavı değil mi ? Neden KPSS şartı yok ?
08 Aralık 2021 17:16

the-white-wolf
Aday Memur

Yorum yapan herkes çok haklı

Ama tepki göstermediğimiz sürece bu saçmalıklar devam edecek

ÇŞB ile ilgili gündem oluşturalım twitter da arkadaşlar

Birkaç yorum yapıp sessizliğe gömülmeyelim her zamanki gibi

Tepkimizi koyalım artık

Şimdi değilse ne zaman olacak

Puanlarımızın geçerliliği bitiyor ve kurumların ne yaptığına hala kimse anlam veremiyor

08 Aralık 2021 18:04

kitabınortası
Şef
Hangi Kurum bu? C seviye Yds ile sağlıyorum. Branş ne olacak?
17 Aralık 2021 20:33

memrgokce

Hocam her geçen gün şartlar artıyor :D Yakında ilanlara 2 3 kişi başvuracak

17 Aralık 2021 21:40

Kpsbirincisi
Şef

Bence gayet mantıklı şartlar hatta biraz daha yukseltilebilir yds c gibi mesela. Kamu kurumlarina da hakedenler girsin tarih cohrafya bilen değil işini daha iyi bilen girsin. Keşke her alimda bunun gibi şartlar olsa.

18 Aralık 2021 21:18

ahsenitakvim
Kapalı

Bence gayet mantıklı şartlar hatta biraz daha yukseltilebilir yds c gibi mesela. Kamu kurumlarina da hakedenler girsin tarih cohrafya bilen değil işini daha iyi bilen girsin. Keşke her alimda bunun gibi şartlar olsa.

Kpsbirincisi, 1 ay önce - Alıntıya git

Arkadaş akıl herkes de var.

İş öğretmek için eleman alıyorsun zaten kpss ile, kpss işi kimi öğreteceksin, bunu seçen bir sınav hepsi o.

İşi bilen ise uzmandır onu da açıktan alırsın sözleşmeli olarak

Bizde kpss yi kazanandan bir de üzerine işi bilmesi bekleniyor

Torpille alınan iş bilmezler ise sözleşmeli olarak istihdam edilip iş öğretiliyor

Sınavla kazanana iş öğretilmiyor

Sözleşmeliye ise iş öğretiliyor

Memurlar nette de kpss yi savunması gerekirken arkadaş bize gömüyor

Kimseye mal demek istemiyorum ama

Mal lafı kendiliğinden yoktan var oluyor.

19 Aralık 2021 11:02

elektrikci501112
Aday Memur
Cidden var mı ben de çok merak ettim
Toplam 12 mesaj