Editörler : Kubil ay
08 Aralık 2021 22:43   

Genel sağlık ve elenme ihtimali

28. doneme basvuracagim ilk basvurum olacak. psikiyatriden kaydim var birkaç tane anksiyete, tanimlanmamis yazan. simdi aralikta gelirse alim ilani spor mulakat intibak falan derken bir sonraki kasım gibi genel sağkık raporu aliriz. o zamanki tarihte de bu 2 sene kuralina göre iki tane tanım gözükecek epikriz raporu da alıcam o tanılar için. elenme ihtimalim ne kadardir daha onceden bu durumlarda deneyimi olan cevaplarsa sevinirim. ve elenirsem o tanilarinda dolmasi icin 2 ay daha gecmesi gerek davayla durdurup devre kaybi olarak devam edebilir miyim? elenirsem bir sonraki yil hicbir tani olmadan basvurdugumda bu sebepten yine elerler mi?

08 Aralık 2021 23:22

Mehmet9607
Aday Memur
Dostum inşallah bi sorun olmaz kazanırsın. Diyelim ki bu sebepten elediler. İdari mahkeme açıp bir sonraki döneme sınavsız kayıt olursun 2 yol dolmuş olacağı için. Bu, benim kendi fikrim
08 Aralık 2021 23:34

sytor
Aday Memur
Dostum inşallah bi sorun olmaz kazanırsın. Diyelim ki bu sebepten elediler. İdari mahkeme açıp bir sonraki döneme sınavsız kayıt olursun 2 yol dolmuş olacağı için. Bu, benim kendi fikrim
Mehmet9607, 1 ay önce - Alıntıya git
tesekkurler. sansimi deneyeceğim belki genel saglikta doktor insiyatifli olur 2 ay kalmis 2 sene kurali için saglam verir. ankarada inceleneceği zamanda süre dolarsa falan
Toplam 2 mesaj