Editörler : M00NB0W
13 Ağustos 2022 13:47

hsnd
Müsteşar

Var mı resmi alım yapan bir kurum yazısı ben sadece kurumların bana söylediğini söylüyorum.Ben Nisan dan beri takip ediyorum kadro işini ve kadro açıldığında nakil sözü aldım ama ne gideceğim kurum ne de kendi kurumum nakil kadrolarınin daha kendilerine ulaşmadığını söylüyor .Sen duydun gördün sanirim yerleşen nakil yapan birilerini hangi kurumsa arayıp öğrenmek istiyorum keskinliğini

hareso09, 4 ay önce - Alıntıya git
Söz uçar yazı kalır derler. Sadece bir hatırlatma.
17 Ağustos 2022 11:03

Econ34
Aday Memur

Aynen ben de basvuruda bulunduğum üniversitede kadronun gelmediklerini söylediler, sayı verildi ama yazılar yok ortada, nasıl bir durum anlamadim

17 Ağustos 2022 13:37

hakat
Aday Memur

arkadaşlar bu konu şu an yazılanlar ve kurumlardan alınan haberler ortada resmi bir durumun olmadığı

18 Ağustos 2022 11:52

anadoludost
Aday Memur

arkadaşlar bu konu şu an yazılanlar ve kurumlardan alınan haberler ortada resmi bir durumun olmadığı

hakat, 4 ay önce - Alıntıya git

iyi günler arakadaşlar.... şubat ayındaki kontenjanlarda kurumlara yazı gitmedi.. şuan kurumlar hala cumhurbaşkanlığının strateji başkanlığı biriminin açıktan ve naklen atama kontenjanlarının açıklanması bekliyor yeni sistemi bilen yok yani kurularda oturmuş değil.

bu yüzden bu sene kurumlara arası geçiş falan olmadı bu gidişlede olmayacak

22 Ağustos 2022 17:12

Adamin dibi
Daire Başkanı

Bugün SGK'yı aradım. Kendilerine 50 kontenjan verildiğini söylediler.

23 Ağustos 2022 09:19

anadoludost
Aday Memur

Bugün SGK'yı aradım. Kendilerine 50 kontenjan verildiğini söylediler.

Adamin dibi, 4 ay önce - Alıntıya git

iyi günler sgk genel müdürlüğü aradınız açıktan ve naklen atama kontenjanı 50 mi dediler mesela meb bize henüz bir bilgi gelmedi diyor...

23 Ağustos 2022 12:09

Adamin dibi
Daire Başkanı

iyi günler sgk genel müdürlüğü aradınız açıktan ve naklen atama kontenjanı 50 mi dediler mesela meb bize henüz bir bilgi gelmedi diyor...

anadoludost, 4 ay önce - Alıntıya git

03122078777, numarasını aradım.

SGK personel atama birimiymiş.

24 Ağustos 2022 11:02

anadoludost
Aday Memur

03122078777, numarasını aradım.

SGK personel atama birimiymiş.

Adamin dibi, 4 ay önce - Alıntıya git

arkadaşlar hepimiz kurum değiştirmek istiyoruz ve bunun için başvurularda bulunduk buradan birbirimize yardımcı olalım... kurumları arayalım bn tarım bakanlığına gecmek istiyorum henüz bir bilgi gelmedi deniliyor...

01 Eylül 2022 10:55

pasificici
Daire Başkanı

Tarim bakanligi kac kisi alacak bu sene bilgi var mi?

02 Eylül 2022 14:45

anadoludost
Aday Memur

Tarim bakanligi kac kisi alacak bu sene bilgi var mi?

pasificici, 3 ay önce - Alıntıya git

tarım bakanlığı suanda kurumlarası geçiş için bir sayı veya bir talep gelmedi diyor...

02 Eylül 2022 20:28

Yüksel Kurt
Aday Memur

Arkadaşlar yeni gündemden herkesin bilgisi vardır sozlesmelileri kadroya almak ve tayin hakkı vermek Ekim ayında.Peki bizler zaten kadrolu olduğumuz halde tayin hakkı verilmeyen bizler ne olacak Bugün MEB de tayin hakkı verildi.Sesimisi yükseltmeniz gerekecek yıllardır Üniversite de 657 sayılı memur olmama rağmen eşimden cocugumdan ayrı tayin olmazken diğer kurumlara ve sözleşmelilere verilmesi.Cimere yazalım sesiz kalmayalım kimse Üniversite çalışanları görmeyecek bl

03 Eylül 2022 11:26

35goztepe
Aday Memur

Arkadaşlar yeni gündemden herkesin bilgisi vardır sozlesmelileri kadroya almak ve tayin hakkı vermek Ekim ayında.Peki bizler zaten kadrolu olduğumuz halde tayin hakkı verilmeyen bizler ne olacak Bugün MEB de tayin hakkı verildi.Sesimisi yükseltmeniz gerekecek yıllardır Üniversite de 657 sayılı memur olmama rağmen eşimden cocugumdan ayrı tayin olmazken diğer kurumlara ve sözleşmelilere verilmesi.Cimere yazalım sesiz kalmayalım kimse Üniversite çalışanları görmeyecek bl

Yüksel Kurt, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben her yıl cimere yazıyorum. Memurlar ses çıkarmadığı için duyulmuyor. Herkesi bu çaresizliğe razı etmişler.
04 Aralık 2022 14:54

Hasan0666
Aday Memur

Arkadaşlar acıktan atama ile 2'nci atamada kac kişiye izin verildi bilen var mı

04 Aralık 2022 16:20

hsnd
Müsteşar

Arkadaşlar acıktan atama ile 2'nci atamada kac kişiye izin verildi bilen var mı

Hasan0666, 5 gün önce - Alıntıya git
Artık sayılar açıklanmıyor. Kurumlar kendisi biliyor. Onu da üst yönetimdeki kişiler biliyordur.
04 Aralık 2022 17:53

Hasan0666
Aday Memur

Benim sormak isteğim sayılar o değil 2nci acıktan atamayla atama izni verilen ve işe başlayan sayıları sormak istedim

04 Aralık 2022 18:33

hsnd
Müsteşar

Benim sormak isteğim sayılar o değil 2nci acıktan atamayla atama izni verilen ve işe başlayan sayıları sormak istedim

Sizce sayıları nasıl bileceğiz? Bütün kurumlara tek tek sorun size atama izninden kaç kişi başladı diye belki cevap alırsınız.
05 Aralık 2022 09:07

anadoludost
Aday Memur

iyi günler bn detaylı araştırdım.

açıktan ve naklen atama sayıları kurumlarda şube müdürlülerine müdür yardımcılarına daire başkanlıklarına veriliyor... kurumdan başka kuruma gecmek isteyen daire başkanı şube müdürü kontenjanlar bunlara ayrılıyor memurlara sıra bile gelmez artık diyorlar...

kurumlar arası geçiş yapan benim bildiği bazı kurumlarda memur yok

belki belediye üniversitelerde vardır

bakanlıklarda bu kontenjanlar daire başkanlıkları gibi üst düzey kadrolara ayrılmış

08 Aralık 2022 10:18

burdurspor
Memur
Sizce sayıları nasıl bileceğiz? Bütün kurumlara tek tek sorun size atama izninden kaç kişi başladı diye belki cevap alırsınız.
hsnd, 5 gün önce - Alıntıya git

bilsek ne değişecek

08 Aralık 2022 11:53

hsnd
Müsteşar

bilsek ne değişecek

burdurspor, Dün - Alıntıya git
Hiçbir şey.
Toplam 179 mesaj