Editörler : swat3410

Taha5454
Aday Memur
26 Mayıs 2023 14:09

Konunun sigorta girisiyle alakasini anlayamadim
chochito, 1 yıl önce

merhaba taha bey ilaç kullandığınız tarihten öncesi sigorta girişiniz özelde olsa çalışmışlığınız var mıydı.

Bazıgünler
Aday Memur
26 Mayıs 2023 14:57

Polis okulundan adamları elediler onlara bile Gih hakki verilmiş durumda. kalkıp kendi elinle iki kere tam teşekküllü hastaneye gotur. Sonra kaç yıl geçsin aradan seni kapının önüne koysunlar. Muz Cumhuriyeti mi burası Dava açıp da kazanamayan yoktur. Kazanılmış hak söz konusu

Taha5454
Aday Memur
26 Mayıs 2023 15:00

Egm bunlarin hicbirine bakmiyor dedigim gibi tamamen bir dusman gibi davranip atiyor. Cok sukur ki mahkemeler var. Yine de bu kadar skinti cekiliyor
Bazıgünler, 11 ay önce
Polis okulundan adamları elediler onlara bile Gih hakki verilmiş durumda. kalkıp kendi elinle iki kere tam teşekküllü hastaneye gotur. Sonra kaç yıl geçsin aradan seni kapının önüne koysunlar. Muz Cumhuriyeti mi burası Dava açıp da kazanamayan yoktur. Kazanılmış hak söz konusu

Bazıgünler
Aday Memur
26 Mayıs 2023 15:01

İyide devrem senin süreç sonunda iade oldun mu gih olarak mi döndün

Taha5454
Aday Memur
26 Mayıs 2023 15:02

Iade oldum
Bazıgünler, 11 ay önce
İyide devrem senin süreç sonunda iade oldun mu gih olarak mi döndün

Bazıgünler
Aday Memur
26 Mayıs 2023 15:04

İhraç gerekçeniz neydi Dilim belirtir rapor sürecinde mi gerçekleşti? 2. Sorumda Mahkeme süreci nasıl gerçekleşti rapor falan aldirdilar ne kadar süre geçti Son sorumda Polis memuru olarak mi geri döndünüz

Taha5454
Aday Memur
26 Mayıs 2023 15:11

Uzun mevzular. Ayrintili konusmak lazim
Bazıgünler, 11 ay önce
İhraç gerekçeniz neydi Dilim belirtir rapor sürecinde mi gerçekleşti? 2. Sorumda Mahkeme süreci nasıl gerçekleşti rapor falan aldirdilar ne kadar süre geçti Son sorumda Polis memuru olarak mi geri döndünüz

Bazıgünler
Aday Memur
26 Mayıs 2023 15:28

Devrem Forum burası zaten uzun uzuna yazın ki dediğiniz gibi meslektaşlarımızin başına gelirse en azindan bilgi sahibi olurlar. :) her zaman denk gelmezler forma o yüzden tabi takdir sizin:) gih olarak mi döndünüz onu merak ettim

mami5234
Aday Memur
27 Mayıs 2023 05:23

Bende ihraç olucam büyük ihtimalle 98:b den. Bende d dilimi aldım fıtık amelyatı oldum. Ama eğitimden önce de fıtığım vardı bir sürü ilaç hastane kaydı var. 5 yıllık polisim. 16 mayıs ta kurula girdim. 23 mayıs ta sonuc e devletime düştü. Şu aşamadı ben nasıl itiraz edip c dilimi almak için hastaneye sevk olurum. Hastane sonucu direkt sağlık daireyemi gönderiyor yoksa şubememi benim bundan kurtulmam lazım yoksa ihraç olucam

chochito
Memur
27 Mayıs 2023 10:06

Polis okulunda sağlıktan gönderilenleri Gih olarak istihdam ederler bilmem kaç yıldır meslekteki adamı ihraç ederler adam mahkemeyle döndü mü minimum 12 aydır çalışmamış adama 200 250 bin kaybettiği hakları maaş olarak ödetirler. Mantık aramayın. Sorsan israf diye gereksiz ışığı kapatır lan sen karanlıkta çalışsan ne.
Bazıgünler, 11 ay önce

Bazıgünler
Aday Memur
27 Mayıs 2023 10:14

Nie ihraç etsinler abi robot Musun söz mu verdin bir daha fıtık olmayacan diye.. Bu kadar kasmayın sağlıktan öte köy Yok

Bazıgünler
Aday Memur
27 Mayıs 2023 10:15

Sen nereden anladın ihraç olacağını ??

koruma1903
Şef
27 Mayıs 2023 10:18

Bu durum nasıl ortaya çıktı peki ? Dilim almaya çalıştığınız için mi ortaya çıktı
mami5234, 11 ay önce
Bende ihraç olucam büyük ihtimalle 98:b den. Bende d dilimi aldım fıtık amelyatı oldum. Ama eğitimden önce de fıtığım vardı bir sürü ilaç hastane kaydı var. 5 yıllık polisim. 16 mayıs ta kurula girdim. 23 mayıs ta sonuc e devletime düştü. Şu aşamadı ben nasıl itiraz edip c dilimi almak için hastaneye sevk olurum. Hastane sonucu direkt sağlık daireyemi gönderiyor yoksa şubememi benim bundan kurtulmam lazım yoksa ihraç olucam

Taha5454
Aday Memur
02 Haziran 2023 02:52

Ben direk polis olarak döndüm
Bazıgünler, 11 ay önce
Devrem Forum burası zaten uzun uzuna yazın ki dediğiniz gibi meslektaşlarımızin başına gelirse en azindan bilgi sahibi olurlar. :) her zaman denk gelmezler forma o yüzden tabi takdir sizin:) gih olarak mi döndünüz onu merak ettim

Schillaci
Şube Müdürü
26 Eylül 2023 08:25

Devrem özeline bakar mısın

Sefa ÇINAR, 2 yıl önce
Benim başımda da aynı durum mevcut görüşmek isterim devrem

Muro24246666
Aday Memur
29 Ekim 2023 08:26

Sadece d dilimi olup gih e geçeceklere mi geçmişe dönük incelme yapılıyor, C diliminde de var mı bu
Sefa ÇINAR, 2 yıl önce
Aratmadilar ama benim sağlık durumum doğuştan olduğu için geçmişine bakarlar dedi sağlık daire ve ben bunu iki yıl önce öğrendim polis okulu girisde de çıkması lazım ama kimse bana sen böyle böylesin demedi ben şimdi öğrendim yüzde 80 engelli raporu verdiler ama gih e başvurmam halinde geçmişim incelenip kronik rahatsızlığım olduğu için doğuştan olduğu için memurluguma son verilebileceğini dile getirdiler

Muro24246666
Aday Memur
29 Ekim 2023 08:34

Son durumunuz nedir acaba Bi gelişme var mı
mami5234, 11 ay önce

Taha5454
Aday Memur
29 Ekim 2023 13:53

d diliminde diye biliyorum
Muro24246666, 6 ay önce
Sadece d dilimi olup gih e geçeceklere mi geçmişe dönük incelme yapılıyor, C diliminde de var mı bu

hamlea26
Daire Başkanı
29 Ekim 2023 14:02

Bu sayfada endişe edenler var ancak bu durumdan ihraç olan hasan ve taha nickli arkadaşlar ihraç olmuşlar ve onlarda geri dönmüşler.Baska aynı durumda olan var mı varsa sonucları ne oldu?

Taha5454
Aday Memur
29 Ekim 2023 14:08

çok arkadaş var.
hamlea26, 6 ay önce

Bu sayfada endişe edenler var ancak bu durumdan ihraç olan hasan ve taha nickli arkadaşlar ihraç olmuşlar ve onlarda geri dönmüşler.Baska aynı durumda olan var mı varsa sonucları ne oldu?

Toplam 140 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi