Editörler : crops35
10 Ocak 2022 22:33

TMO atananlar

merhaba 2021/2 ataması ile samsun havza tmoya atandım. ilçe ve kurum hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.Kurumun lojmanı var mı varsa eşyalı mı idareten kalabileceğimiz apart evler mevcut mu fiyatları nedir genel anlamda bilgi verir misiniz

Nando75
Aday Memur
10 Ocak 2022 22:53

Bende atandım bilgi verebilecek olan var mı

batu63
Aday Memur
11 Ocak 2022 08:05

ben tmoda çalışıyorum, samsunu bilmiyorum, ama genel olarak kurumun lojmanları ve misafirhanesi var

glhnysf
Aday Memur
11 Ocak 2022 08:45

evde çok durmayacağınız için ev bakmana gerek yok bence sürekli geçici göreve hazır ol samsunda havza da fındık vardı bildiğim kadarıyla oraya tartı memuru olarak geçici görevle birileri hep gönderiyorlardı artık siz oranın en az 10 yıllık personeliniz tayini unutun hayırlı olsun

vedatsk
Aday Memur
11 Ocak 2022 10:06

Hangi kadroya ne olarak atandınız önemli olan bu ofiste ve eğer evliyseniz çoluk çocuğunuz varsa biraz çalışır eşimin yanına tayin isterim falan diye düşünmeyin bu kurum 399 da tayini en zor olan kurum

batu63
Aday Memur
11 Ocak 2022 10:57

Yahu atıp tutmayın eskisi gibi degil, geçici göreve gitmez çünkü fındık için daha beter oraya personel geliyor, bir diğer husus 3 yıldan sonra tayin oluyor , bu yıl 560 tayin oldu herkes eski genel müdürün olduğu zamanlardan şikayetçi, şuan tmo gayet güzel. Limanlar iş yükü ağır biraz.

vedatsk
Aday Memur
11 Ocak 2022 11:07

3.yılım bu yıl Martta doluyor eş durumu tayini alabilirim yani. Hiç duymadım şimdiye kadar tayinler sadece tmo içi çalışanların eş durumu için yapıldı

batu63, 2 yıl önce

Yahu atıp tutmayın eskisi gibi degil, geçici göreve gitmez çünkü fındık için daha beter oraya personel geliyor, bir diğer husus 3 yıldan sonra tayin oluyor , bu yıl 560 tayin oldu herkes eski genel müdürün olduğu zamanlardan şikayetçi, şuan tmo gayet güzel. Limanlar iş yükü ağır biraz.

kkktl
Aday Memur
11 Ocak 2022 11:53

bekarım muhasebeci kadrosuna atandım
vedatsk, 2 yıl önce

Hangi kadroya ne olarak atandınız önemli olan bu ofiste ve eğer evliyseniz çoluk çocuğunuz varsa biraz çalışır eşimin yanına tayin isterim falan diye düşünmeyin bu kurum 399 da tayini en zor olan kurum

kkktl
Aday Memur
11 Ocak 2022 12:31

evde çok durmayacağınız için derken hocam haftasonu da mı çalışıyoruz çok mu yoğun anlayamadım
glhnysf, 2 yıl önce

evde çok durmayacağınız için ev bakmana gerek yok bence sürekli geçici göreve hazır ol samsunda havza da fındık vardı bildiğim kadarıyla oraya tartı memuru olarak geçici görevle birileri hep gönderiyorlardı artık siz oranın en az 10 yıllık personeliniz tayini unutun hayırlı olsun

batu63
Aday Memur
11 Ocak 2022 13:12

ya bakmayın ona, bazı limanlar yoğun, geçici görev genelde sizin orası ihtiyaç belirtince oluyor, yani sen fındık bölgesine gidiyorsun, fındık hasad zamanı yoğun olursun, ama size personel gönderirler , onun dışında rahat edersin, ilçe olduğu için sosyal hayat pek yoktur, kurum bazında sıkıntın olmaz , maaşta yüksek.

kkktl, 2 yıl önce
evde çok durmayacağınız için derken hocam haftasonu da mı çalışıyoruz çok mu yoğun anlayamadım

vedatsk
Aday Memur
11 Ocak 2022 13:14

Siz muhasebeci olarak atanıyorsunuz en rahat kadrolardan biridir merak etmeyin geçici görev falan sıkıntı olmaz hayırlı olsun
kkktl, 2 yıl önce

kkktl
Aday Memur
11 Ocak 2022 13:20

teşekkür ederim çok sağolun
vedatsk, 2 yıl önce
Siz muhasebeci olarak atanıyorsunuz en rahat kadrolardan biridir merak etmeyin geçici görev falan sıkıntı olmaz hayırlı olsun

Serhat akgl
Aday Memur
11 Ocak 2022 13:25

Bilgisayar işletmeni olarak Muş'a atandım bende kadro olarak iş yükü olarak nasıldır ve maaş hakkında bilgisi olan varmı?

Zlm1982
Aday Memur
11 Ocak 2022 21:22

Muş TMO ya atandım bu hafta evrakları teslim edeceğim güvenlik soruşturması ne kadar sürer

kkktl
Aday Memur
11 Ocak 2022 21:25

15-30 gün arası galiba hocam
Zlm1982, 2 yıl önce

Muş TMO ya atandım bu hafta evrakları teslim edeceğim güvenlik soruşturması ne kadar sürer

Zlm1982
Aday Memur
11 Ocak 2022 21:29

Teşekkür ederim 2022 yılı maaşlarıyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

kkktl
Aday Memur
11 Ocak 2022 21:35

Maaş hakkında çok bir bilgim yok hayırlı olsun size de
Zlm1982, 2 yıl önce

Teşekkür ederim 2022 yılı maaşlarıyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Zlm1982
Aday Memur
11 Ocak 2022 21:39

Sağolun sizede hayırlı olsun

ZMprof
Daire Başkanı
11 Ocak 2022 22:13

Kulaktan dolma bilgilere inanmayın bir sürü arkadaşım TMO yu kazandı ve gayette memnunlar Bakanlıktan maaşları yüksek ve son alım yapan illerin hepsi merkez iller afyon denizli ordu samsun giresun hepsi çok güzel yerler hayırlı olsun herkese sonuçta memuriyet bu da sırtını devlete dayamışsın korkacak bir şey yok.

batu63
Aday Memur
12 Ocak 2022 08:06

çok doğru hocam katılıyorum size, bende tmo dayım gayet memnunum

ZMprof, 2 yıl önce

Kulaktan dolma bilgilere inanmayın bir sürü arkadaşım TMO yu kazandı ve gayette memnunlar Bakanlıktan maaşları yüksek ve son alım yapan illerin hepsi merkez iller afyon denizli ordu samsun giresun hepsi çok güzel yerler hayırlı olsun herkese sonuçta memuriyet bu da sırtını devlete dayamışsın korkacak bir şey yok.

12 Ocak 2022 13:15

tmoda tayin olmak zor mu arkaşlar bilen birisi var mı?
Toplam 156 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi