Editörler : crops35
14 Ocak 2022 13:24

Mualmer
Aday Memur

büro personeli olarak mı?

hsnn25, 4 ay önce - Alıntıya git

Yok hocam 4/b büro personeli olarak çalışıyordum istifa edip kadrolu memurluğa geçicem daha tebligat gelmedi güvenlik soruşturması aşamasındayım

15 Ocak 2022 08:34

muhammedcann
Aday Memur

Hocam ben 4/B sözleşmeli büro personeli olarak çalışıyorum. Kendime ait odam yok zaten olmazda kurumun içinde birimler var yazı işleri, evrak kayıt birimi, tahakkuk birimi gibi... Bu birimlerde 2,3, veya daha fazla kişi çalışır ve aynı odada olursunuz

Mualmer, 4 ay önce - Alıntıya git

Merhabalar. atama gerçekleşen memurların göreve başlama süresi nedir bilginiz var mı acaba? Kuruma evrakları teslim ettim. güvenlik soruşturması falan durumuyla beraber ne kadar sürer. yardımcı olabilir misiniz?

15 Ocak 2022 10:51

Mualmer
Aday Memur

Merhabalar. atama gerçekleşen memurların göreve başlama süresi nedir bilginiz var mı acaba? Kuruma evrakları teslim ettim. güvenlik soruşturması falan durumuyla beraber ne kadar sürer. yardımcı olabilir misiniz?

muhammedcann, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam 1,5 - 2 ay sürebiliyor güvenlik soruşturması

14 Mart 2022 10:31

empati10
Aday Memur

657 ye göre ceket zorunluluğu yoktur arkadaşlar.

Erkekler; Elbiseler temiz, düzgün, ütülü ve sade; ayakkabılar kapalı, temiz ve boyalı giyilir. Sandalet veya atkılı ayakkabı giyilmez. Bina içinde ve görev mahallinde baş daima açık bulundurulur. Kulak ortasından aşağıda favori bırakılmaz. Saçlar, kulağı kapatmayacak biçimde ve normal duruşta enseden gömlek yakasını aşmayacak şekilde uzatılabilir, temiz bakımlı ve taranmış olur. Hergün sakal tıraşı olunur ve sakal bırakılmaz. Bıyık tabii olarak bırakılır, uzunluğu üst dudak boyunu geçemez. Üstten alınmaz, yanlar üst dudak hizasında olur, alt uçları dudak hizasından kesilir. Kravat takılır, kravatı örtecek şekilde balıkçı yaka veya benzeri süveterler giyilmez. Hizmet gereğine uygun olarak verilmişse tek tip elbise giyilir. Bina içinde gömleksiz, kravatsız ve çorapsız dolaşılmaz."Merkezde ve taşrada protokole dahil olan bayan ve erkek kamu görevlileri resmi kutlama törenlerine koyu renk takım elbise ile katılırlar."

20 Nisan 2022 16:38

eskidenberiburdayim
Memur

valla hiç kıyafet zorunluluğu falan yok kimse takım elbise giymiyor herkesin sakal salınmış üniversiteden üniversiteye değişiyor, bizim ağrı ibrahim çeçen üniversitesinde herşey serbest

Toplam 25 mesaj