Editörler : crops35
14 Ocak 2022 09:16

Muhasebe mezunu olup da üniversitede çalışan var mı ?

muhasebe mezunlarını ünivde genelde nereye veriolar

Mualmer
Aday Memur
14 Ocak 2022 13:27

İdari mali işler daire başkanlığı, strateji geliştirme daire başkanlığı, döner sermaye işletmeleri daire başkanlığı yada fakülteler mutemetlik birimlerinde görevli olabilirsiniz tabi kurumun başka yerlerinde ihtiyaç yoksa

xxmemure
Aday Memur
14 Ocak 2022 15:50

bu söyledikleriniz uludag unıversitesi içerisindemi muhasebeden buro perseneli olarak atndım

Cy memur
Kapalı
15 Ocak 2022 13:08

Kaç puaniniz?

xxmemure, 2 yıl önce

bu söyledikleriniz uludag unıversitesi içerisindemi muhasebeden buro perseneli olarak atndım

elektronik-tek
Daire Başkanı
16 Ocak 2022 23:20

Bir üniversitenin web sitesini aç. Orada üst menüde başlıklar olur. Bunlar AKADEMİK İDARİ..... diye sıralanır. AKADEMİK yazan menü fakülteler, meslek yüksekokulları, enstitüler diye birimleri gösterir. İDARİ yazan menü ise rektörlüğe bağlı birimleri gösterir. Personel daire başkanlığı, idari mali işler daire başkanlığı, yapı işleri teknik daire başkanlığı .... Bir sürü daire başkanlığı, uygulama merkezleri, araştırma merkezleri olur. Siz bu birimlerden birinde görevlendirilir ve işinizi yaparsınız. Bu tamamen personel daire başkanlığının insiyatifindedir. Mesela benim atama yerim daha göreve başlamadan belliydi. Fakültenin birine atamam yapıldı. Hala orada çalışıyorum. Üniversitelerin her yerinde yapılan işler bellidir ve bir plana göre yapılır biter.
xxmemure, 2 yıl önce

okan1515
Aday Memur
16 Ocak 2022 23:25

Merhabalar ben muhasebe ve finansal yönetim lisans mezunuyum bı önceki atamada yerleştim üniversiteye , strateji bütçe daire başkanlığında görev yapıyorum.Diger birimlere göre daha yoğun bir birim üniversitenin her türlü muhasebe bütçe işlemlerinin onay aşaması bizim birimden geçiyor.yeri geliyor mali müşavir bürosu yoğunluğu oluyor.Tabi üniversiteden üniversiteye değişir bizim universitenin yurtdışı ayağı da olduğu için biraz yoğun.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi