Editörler : Kubil ay
17 Ocak 2022 19:17

asikral1
Memur

ya takıldığınız şeye bakın ya verilmese temmuzta tefe tüfe fqarkı olarak verilecek neyi dert ediniyorusunuz sanki görende %60 dendi 30 verildi diğeri verilmedi diyecej % 2,5 fark o kadr bu kadar takılmayın

18 Ocak 2022 11:26

burcuyldrm34
Aday Memur

ya takıldığınız şeye bakın ya verilmese temmuzta tefe tüfe fqarkı olarak verilecek neyi dert ediniyorusunuz sanki görende %60 dendi 30 verildi diğeri verilmedi diyecej % 2,5 fark o kadr bu kadar takılmayın

asikral1, 4 ay önce - Alıntıya git
bi süre sonra vermeselerde olur dicez:)
18 Ocak 2022 11:48

Soldierm
Daire Başkanı

Ya burcu sen ne kadar kalın kafalı bir insansın ya yüz kere benim yorumlarıma atlama dedim hala atliyosun evet ben boş konuşuyorum boş konuşuyor isem niye sazanlik yapiyosun arkadaş senden seni görmeden tanımadan şuradaki tavirlarindan ötürü nefret ettim bir kez daha söylüyorum benim yorumlarıma salça olma arkadaş ok.

18 Ocak 2022 11:50

Soldierm
Daire Başkanı

Bir daha benim yorumlarıma salça olma Burcu denen kalın kafalı vatandaş yüz kere söyledim sana hala devam ediyorsun...

18 Ocak 2022 15:15

fredricka0
Aday Memur

talimatı veren cb.

cumhur ittifakı vekil sayısı 334.

soran olursa bürokratik engeller dersiniz.

19 Ocak 2022 08:47

babapolis
Genel Müdür

talimatı veren cb.

cumhur ittifakı vekil sayısı 334.

soran olursa bürokratik engeller dersiniz.

fredricka0, 4 ay önce - Alıntıya git
Zaten oyle olacak ki sanki bir nimet vermıs gibi olanı verdi sevinen olduğunu sanmam bes gun sonra cıkar hemen gecırılmesk İcin talimat verdim det herkes gelir kabul eder bu sadece bu konu İcin degıl Tayyip erdogan klasıgı
20 Ocak 2022 04:38

asikral1
Memur
bi süre sonra vermeselerde olur dicez:)
burcuyldrm34, 4 ay önce - Alıntıya git

ya vermese ne edebilecez sendikamız mı var da itiraz etsin kim polis adına konuşacak memursen mi kamusen mi kim konuşacak polisin de alması için

Toplam 27 mesaj