Editörler : ayşegül bgm
15 Ocak 2022 16:14   

Adalet Bakanlığından Sağlık Bakanlığına Geçiş Yardım.

Bİlgisi olan yazabilir mi?

Adalet Bakanlığında sölzeşmeli infaz koruma memuruyum.2021/10 atamasında Tıbbi Sekreter olarak yerleştim. 27 Aralıkta Duyuru yayınlandı ama ben evrak göndermedim.şimdi ayrıntılı okuyunca hata yaptığımı düşünüyorum.Bu duyuru beni kapsıyor muydu?

4- Unvan değişikliği kapsamında yerleşenlerin, görev yaptığı kurumun atamaya yetkili amiri tarafından onaylanmış, pozisyon unvanını içeren hizmet belgesini, 10.01.2022 Pazartesi günü saat 18.00?a kadar bir dilekçe ekinde T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya /ANKARA adresine kargo veya iadeli taahhütlü posta yoluyla göndermeleri ya da elden teslim etmeleri gerekmektedir.

15 Ocak 2022 16:54

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı

Konuyu sağlık bakanlığına taşıdım daha iyi bilgi almanız açısından.

16 Ocak 2022 04:24

player52
Aday Memur

Kapsamaması lazım hocam. Siz KPSS ile atandınız. Sizin için ünvan değişikliği olabilir ama kurum için yeni atamasınız. Diğer yeni atanan arkadaşlar ile CKYS ye düşünce başlarsınız.

16 Ocak 2022 09:39

zeugmacafe20
Aday Memur
Bende aynı senin durmundayken geçiş yaptım 2017 yılında sözleşmeli ikm olarak göreve başladım 2018 yılın da sağlık bakanlığı na atandım yukarıda yazan maddede bizim yaptığımız geçiş ünvan değişikliğine girer sözleşmeli sen sözleşmeli memurlara geçişteki istisnadır bu madde gönül rahatlığıyla geçebilirsin ben bi sıkıntı yaşamadım 4 senedirde sağlık bakanlığındayım
16 Ocak 2022 10:00

karay2121
Aday Memur
Bende aynı senin durmundayken geçiş yaptım 2017 yılında sözleşmeli ikm olarak göreve başladım 2018 yılın da sağlık bakanlığı na atandım yukarıda yazan maddede bizim yaptığımız geçiş ünvan değişikliğine girer sözleşmeli sen sözleşmeli memurlara geçişteki istisnadır bu madde gönül rahatlığıyla geçebilirsin ben bi sıkıntı yaşamadım 4 senedirde sağlık bakanlığındayım
zeugmacafe20, 4 ay önce - Alıntıya git

Sizin dönemdeki atamada kılavuzda böyle bi madde yoktu.Son 4-5 atamadır kurumun atamaya yetkili amiri tarafından onaylanmış belge isteniyor.

17 Ocak 2022 18:58

Adsoyaf
Aday Memur
Bende sözleşmeli ikm'yim sağlık bakanlığa atamam oldu il sağlık müdürlüğü aradım bana söyledikleri bir dilekçe ve hizmet belgesi ile söylediğin adrese göndermemi söylediler bende onların dediği gibi yaptım.
17 Ocak 2022 20:35

karay2121
Aday Memur
Bende sözleşmeli ikm'yim sağlık bakanlığa atamam oldu il sağlık müdürlüğü aradım bana söyledikleri bir dilekçe ve hizmet belgesi ile söylediğin adrese göndermemi söylediler bende onların dediği gibi yaptım.
Adsoyaf, 4 ay önce - Alıntıya git

Bugün Sağlık Bakanlığını sabah 9'dan 17'ye kadar aradım ama hiçbiri telefona cevap vermedi.Yarın tekrar deneyeceğim.

17 Ocak 2022 21:12

Exceps
Aday Memur

Bugün Sağlık Bakanlığını sabah 9'dan 17'ye kadar aradım ama hiçbiri telefona cevap vermedi.Yarın tekrar deneyeceğim.

karay2121, 4 ay önce - Alıntıya git

Mesaj attım hocam bi bakın

18 Ocak 2022 19:11

Adsoyaf
Aday Memur

Hocam siz zimmete düştünüzmü
18 Ocak 2022 19:14

deneyimsizkpssadayi
Memur

zimmete düştüğümüzü nereden görebiliyoruz ki arkadaşlar

çkys web hala aynı hatayı veriyor

18 Ocak 2022 19:17

Adsoyaf
Aday Memur

zimmete düştüğümüzü nereden görebiliyoruz ki arkadaşlar

çkys web hala aynı hatayı veriyor

deneyimsizkpssadayi, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam ekip portalı playda indirin e devletle giriş yapın ordan bakabilirsiniz size mesaj geldimi
18 Ocak 2022 19:29

deneyimsizkpssadayi
Memur
Hocam ekip portalı playda indirin e devletle giriş yapın ordan bakabilirsiniz size mesaj geldimi

mesaj geldi hocam

portal dediğiniz nedir onu anlayamadım biraz açar mısınız

18 Ocak 2022 19:56

Adsoyaf
Aday Memur

mesaj geldi hocam

portal dediğiniz nedir onu anlayamadım biraz açar mısınız

Mesaj gelmiş ise bakmanıza gerek yok hocam
18 Ocak 2022 20:01

deneyimsizkpssadayi
Memur
Mesaj gelmiş ise bakmanıza gerek yok hocam

hocam ben unvan değişikliği kapsamında atandım 4b'den 4b'ye geçiş

bununla ilgili belgeleri sağ. bak.'na gönderdim bir pürüz çıkarsa diye endişe ediyorum

ama mesaj geldiğine göre sorun yok demektir sanırım

18 Ocak 2022 20:08

Adsoyaf
Aday Memur

hocam ben unvan değişikliği kapsamında atandım 4b'den 4b'ye geçiş

bununla ilgili belgeleri sağ. bak.'na gönderdim bir pürüz çıkarsa diye endişe ediyorum

ama mesaj geldiğine göre sorun yok demektir sanırım

Hocam bende öyle yaptım ama bana mesaj gelmedi peki ne olarak memurdunuz
18 Ocak 2022 20:23

deneyimsizkpssadayi
Memur
Hocam bende öyle yaptım ama bana mesaj gelmedi peki ne olarak memurdunuz

sözleşmeli büro personeli

18 Ocak 2022 20:35

Adsoyaf
Aday Memur

sözleşmeli büro personeli

Ne kadar görev yptınız hocam
18 Ocak 2022 20:52

deneyimsizkpssadayi
Memur
Ne kadar görev yptınız hocam

2 sene kadar

18 Ocak 2022 21:03

karay2121
Aday Memur

Sağlık bakanlığını 2 gündür arıyordum.hiçbir şekilde ulaşamadım.Bu akşama doğru atamamın gerçekleştiği mesajı geldi. ekip uygulamasınada baktığımda atandığım hastane ismi yazıyordu.

18 Ocak 2022 21:10

Adsoyaf
Aday Memur

Sağlık bakanlığını 2 gündür arıyordum.hiçbir şekilde ulaşamadım.Bu akşama doğru atamamın gerçekleştiği mesajı geldi. ekip uygulamasınada baktığımda atandığım hastane ismi yazıyordu.

Anladım hocam acaba biz belge göndermememiz gerekiyordu galiba ne kadar süre çalıştınız ikm de
18 Ocak 2022 21:13

karay2121
Aday Memur
Anladım hocam acaba biz belge göndermememiz gerekiyordu galiba ne kadar süre çalıştınız ikm de

6. yılımdayım halende devam ediyorum.evrak tesliminden sonra göreve başlamadan 1 gün önce istifa edip başlayacağım.

Toplam 20 mesaj