Editörler : gubaz
16 Ocak 2022 12:34   

Atama sonrası kalacak yer

Arkadaşlar merhaba. Hazırlıklı olmak adına soruyorum hepimiz aydınlanalım. Şehir dışına atanırsak kalacak yer bulmak kolay mı, mesela kamu misafirhanelerinde boş yer olur mu, her başvuranı kabul ederler mi? Ne yapmak lazım?

17 Ocak 2022 00:43

onuravci36@windowsli
Aday Memur

Sehir dışında kalmak çok ama çok zor misafirhaneler dolu olur yada pahalı olur. Şimdiden allah yardımcınız olsun kiralar almış başını gitmis buyuksehirlerki çok ama çok pahalı maaşın tamamı gider sonra ne yer ne içer diye düşünürsünüz..

17 Ocak 2022 10:21

01.om3R
Aday Memur

Sehir dışında kalmak çok ama çok zor misafirhaneler dolu olur yada pahalı olur. Şimdiden allah yardımcınız olsun kiralar almış başını gitmis buyuksehirlerki çok ama çok pahalı maaşın tamamı gider sonra ne yer ne içer diye düşünürsünüz..

onuravci36@windowsli, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen ya. Ben de kalacak yer bulamam diye fazla alım olmasına rağmen çok uzaklara yazamadım. Kiralar çok yükseldi diye misafirhaneleri doldurmuşlardır belki. Sonra tüm maaş da erirdi kira, su, elektrik......derken elde bir şey de kalmazdı zaten. Kira tek değil ki geçinmek zolaştı özellikle engelliler için daha zor. Hakkımızda hayırlısı olsun.

18 Ocak 2022 13:03

robotik şanzıman
Aday Memur

İlgili kurumun sendıkasına sorun onların anlaşmalı otelleri olur.

18 Ocak 2022 13:47

anLanL
Şube Müdürü

Atanacağınız kuruma göre değişir Milli Eğitime atanırsanız öğretmenevleri genelde boş

özel öğrenci yurtlarında boş oda varsa geçici kalabilirsiniz bu sırada arkadaşlarınızla eve çıkma hazırlığınızı tamamlarsınız

Toplam 4 mesaj