Editörler : ayşegül bgm
16 Ocak 2022 19:07

Evhamlienjektor
Memur
Yok yeni atandım yani bende zimmet ve duyuru bekliyorum
husaysem066, 4 ay önce - Alıntıya git
Her yer istemiyor rapor aynen ama cogu istemis ve bir cok kisi aldi bu rapordan...ben almadim henuz ,duyuru gelsin oyle alirim acelem yok.
16 Ocak 2022 19:09

Nurse.172
Aday Memur
Hayır önceki atamada öyle bir belge yok. 1. Maddedeki evraktan bahsediyorlardı parantez içinde (ek-2) den bahsediyor onu doldurmaları yeterli. Millet hepten yanlış anlamış.

Maalesef hepten yanlış anlayan sensin. Bir önceki atamada atandım. Benim atandığım hastane asm den alınan raporu kabul ederken, şehir hastanesine atanan arkadaşım psikiyatri uzmanından rapor almak zorunda kaldı. Bırak sadece formu kabul etmelerini.

16 Ocak 2022 19:16

husaysem066
Aday Memur

Maalesef hepten yanlış anlayan sensin. Bir önceki atamada atandım. Benim atandığım hastane asm den alınan raporu kabul ederken, şehir hastanesine atanan arkadaşım psikiyatri uzmanından rapor almak zorunda kaldı. Bırak sadece formu kabul etmelerini.

Nurse.172, 4 ay önce - Alıntıya git
Peki bunu nereden öğrenebiliriz ? Hastane bana sadece yhgm ye bak oradaki evraklar yayınlanınca getir dediler. Psikiyatri raporu vs yok duyuruda ek 2 den bahsediyor önceki atamqda
16 Ocak 2022 19:19

Lisansiyerhemsire
Aday Memur
Peki bunu nereden öğrenebiliriz ? Hastane bana sadece yhgm ye bak oradaki evraklar yayınlanınca getir dediler. Psikiyatri raporu vs yok duyuruda ek 2 den bahsediyor önceki atamqda
Atandıgın hastaneyi ara,bana da duyuru sonrası net açıklama yaparız demişlerdi.Bende eski alımlarda sağlık raporunu nasıl kabul ettiniz peki dedim,asmden alınanı hep kabul ettik dedi
16 Ocak 2022 19:21

husaysem066
Aday Memur
Atandıgın hastaneyi ara,bana da duyuru sonrası net açıklama yaparız demişlerdi.Bende eski alımlarda sağlık raporunu nasıl kabul ettiniz peki dedim,asmden alınanı hep kabul ettik dedi
Lisansiyerhemsire, 4 ay önce - Alıntıya git
Tamamdır teşekkürler
16 Ocak 2022 21:55

husaysem066
Aday Memur
Özel hastaneden alınabiliyor mu bu rapor çünkü randevu alınmıyoda ? En erken 1 Şubat diyor
16 Ocak 2022 21:58

Lisansiyerhemsire
Aday Memur
Özel hastaneden alınabiliyor mu bu rapor çünkü randevu alınmıyoda ? En erken 1 Şubat diyor
Sanmıyorum, hekimden rica edip durumunuzu bildirseniz yardımcı olabilirler.Veya kurumu arayın asmden alınıyorsa 5dklık iş
16 Ocak 2022 21:59

husaysem066
Aday Memur
Sanmıyorum, hekimden rica edip durumunuzu bildirseniz yardımcı olabilirler.Veya kurumu arayın asmden alınıyorsa 5dklık iş
Teşekkürler
16 Ocak 2022 22:33

Nurse.172
Aday Memur

Hayır özelden alınamıyor. Atandığın kurum ile görüş. Eğer asm raporunu kabul ediyorlarsa asm den alman en kolayı olur. Ama kabul etmiyorlarsa psikiyatri uzmanından alman gerekecek.

16 Ocak 2022 22:36

husaysem066
Aday Memur

Hayır özelden alınamıyor. Atandığın kurum ile görüş. Eğer asm raporunu kabul ediyorlarsa asm den alman en kolayı olur. Ama kabul etmiyorlarsa psikiyatri uzmanından alman gerekecek.

Uzman derken herha gş devlet hastanesi psikiyatri bölümü olmuyor mu
16 Ocak 2022 22:40

Nurse.172
Aday Memur
Uzman derken herha gş devlet hastanesi psikiyatri bölümü olmuyor mu

Oradakiler de zaten psikiyatri uzmanı. Sağlık bölümü okuyup işleyişe bu kadar uzak birini ilk kez görüyorum. Bu başarından dolayı tebrik ederim seni :)

16 Ocak 2022 22:41

husaysem066
Aday Memur

Oradakiler de zaten psikiyatri uzmanı. Sağlık bölümü okuyup işleyişe bu kadar uzak birini ilk kez görüyorum. Bu başarından dolayı tebrik ederim seni :)

Ne alakası var ?
16 Ocak 2022 22:46

husaysem066
Aday Memur

Şimdi sordumda önceden atanan ay ı hastaneden birine atandığı hastaneden almış 50 ye başka hastaneninkini kabul etmemişler
16 Ocak 2022 23:46

Ansttek
Şimdi sordumda önceden atanan ay ı hastaneden birine atandığı hastaneden almış 50 ye başka hastaneninkini kabul etmemişler
Bende atandığım hastaneyi aradım bu hastaneden alırsınız başka yerden almanıza gerek yok dediler
17 Ocak 2022 00:13

husaysem066
Aday Memur
Bende atandığım hastaneyi aradım bu hastaneden alırsınız başka yerden almanıza gerek yok dediler
Ansttek, 4 ay önce - Alıntıya git
Ama sorduğumda buranın doktorları gıcık randevusuz bakmıyolar dedi ve en yakın randevu 20 gün sonra yani iş sıkıntıya u rapor işi gıcık aile hekiminden alaca şuan bulunduğum yerde bide devletten alacam nolur nolmaz en azından elimde bulunsun.
17 Ocak 2022 00:15

husaysem066
Aday Memur
Arkadaşlar Aile hekimi veya devletten akıl sağlığı raporu alacaklar için dikkat etmeleri gereken hususu öğrendim. Raporda "Akıl sağlığı yerindedir , Çalışabilir, Çalışmaya Engel bir durum yoktur" ibaresi kesin bulunsun bulunmuyorsa doktora yazdırtın.
17 Ocak 2022 00:17

Ansttek
Ama sorduğumda buranın doktorları gıcık randevusuz bakmıyolar dedi ve en yakın randevu 20 gün sonra yani iş sıkıntıya u rapor işi gıcık aile hekiminden alaca şuan bulunduğum yerde bide devletten alacam nolur nolmaz en azından elimde bulunsun.
Haklısınız hocam garanti olsun diyorsanız alın
Toplam 37 mesaj