Editörler : Kubil ay
16 Ocak 2022 14:58   

28.dönem POMEM ile ilgili

Genel Sağlık Psikiyatri Bölümünde ''son 2 yılın semptomsuz ve tedavisiz geçirilmesi sağlam kabul edilir'' ifadesi yer alıyor. Buradaki son 2 yıl hangi anlama geliyor ?

1) Pomeme başvuru tarihinden itibaren geriye doğru 2 yıl mı ?

(örneğin 28.dönem başvuru tarihi 31 aralık 2021 ,geriye doğru iki yıl 31 aralık 2019 temiz olmalı)

2)Okula geçici kayıt yapıldığı tarihten itibaren 2 yıl mı ?

(örneğin okula kayıt, genel sağlık 1 ekim 2022 ,geriye doğru iki yıl 1 ekim 2020 temiz olmalı)

3)Sınava girdiğimiz yıl ve bir önceki yıl mı ?

(örneğin sınav yılı 2022 ve bir önceki yıl 2021 temiz olmalı)

yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden sağolun

Allah gönülden isteyen herkese nasip etsin..

16 Ocak 2022 15:00

harekatt0101
Memur
O madde kaldırıldı diye biliyorum polis intiharlarından dolayı askeriye gibi tam istiyorlar artık kaldırılmamışsa da şöyle başvurmadan 2 sene kadar zaman geçmesi gerekiyordu
16 Ocak 2022 15:04

canfener06
Kapalı
O madde kaldırıldı diye biliyorum polis intiharlarından dolayı askeriye gibi tam istiyorlar artık kaldırılmamışsa da şöyle başvurmadan 2 sene kadar zaman geçmesi gerekiyordu
harekatt0101, 4 ay önce - Alıntıya git

Ya sen şaka mısın geçende aynı şeyi benim konuma yazdın, sana yönetmeliktekini söyledim.Burda işiniz gücünüz bilmeden etmeden milletin içini karartmak

16 Ocak 2022 15:49

harekatt0101
Memur

Ya sen şaka mısın geçende aynı şeyi benim konuma yazdın, sana yönetmeliktekini söyledim.Burda işiniz gücünüz bilmeden etmeden milletin içini karartmak

canfener06, 4 ay önce - Alıntıya git
Eleneceksin boşa aglama gidersen
16 Ocak 2022 16:34

Turkpolicc
Daire Başkanı

Genel sağlıkta doktora gittiğin zaman bakacak o zamandan geçmişe iki yıl.

16 Ocak 2022 17:09

canfener06
Kapalı
Eleneceksin boşa aglama gidersen

Daha açıp 2 satır mevzuat okuyamıyorsun lisans pomeme gireceksin. Buralara kadar nasıl geldin hayret veriyorsun doğrusu.

16 Ocak 2022 19:58

Hakansvs58
Aday Memur

emin olmadığınız şeylere konuşmayın arkadaşım. Milletin kafasını karıştırmayın.

16 Ocak 2022 23:24

sensizgeceler1
Aday Memur

Genel sağlıkta doktora gittiğin zaman bakacak o zamandan geçmişe iki yıl.

Turkpolicc, 4 ay önce - Alıntıya git

Bende öyle biliyorum lakin kılavuzda başvuru şartları altında yazınca şüpheye düştüm,

acaba ilk başvuru tarihinden itibaren mi iki yıl diye..

Sonuçta başvuru şartlarında ''Sağlık yönetmeliğindeki hükümleri taşımak'' yazsa da

bunun kontrolü genel sağlık zamanı gerçekleşiyor.O yüzden dediğiniz gibi olmalı bencede.

Cevabınız için teşekkür ederim

16 Ocak 2022 23:26

sensizgeceler1
Aday Memur

2 yıl ifadesi sağlık yönetmeliğinde mevcut..

Toplam 8 mesaj