Editörler : gubaz
04 Mayıs 2022 20:18

bum01
Memur

Güncel

08 Mayıs 2022 16:39

bum01
Memur

Güncel

08 Mayıs 2022 18:15

merve00000
Şef

gündem devamlı karışıyor başka bir olay patlak vermeden kadroya geçebilseydik seçime kadar geçtik geçtik seçimden sonra nolacağı belli değil

08 Mayıs 2022 22:09

bum01
Memur

gündem devamlı karışıyor başka bir olay patlak vermeden kadroya geçebilseydik seçime kadar geçtik geçtik seçimden sonra nolacağı belli değil

merve00000, 3 hafta önce - Alıntıya git

Umarım hocam. Söz verileli 7 ay oldu. Hükümet verdiği sözleri unutmasiyla meşhur olmaya başladı artık. Umarım şu öğretmenlik meslek kanunu yönetmeliği yayınlanırken sözleşmeli öğretmenlerle ilgili kadro düzenlemesi de hayata geçirilir. Yoksa hayal kırıklığına uğrayacağız.

08 Mayıs 2022 23:56

merve00000
Şef

Umarım hocam. Söz verileli 7 ay oldu. Hükümet verdiği sözleri unutmasiyla meşhur olmaya başladı artık. Umarım şu öğretmenlik meslek kanunu yönetmeliği yayınlanırken sözleşmeli öğretmenlerle ilgili kadro düzenlemesi de hayata geçirilir. Yoksa hayal kırıklığına uğrayacağız.

bum01, 3 hafta önce - Alıntıya git

en son açıklamada sene sonunda kadro işinede bakacağız demişler demek ki tekrar seçilirlerse geçireceklerler başka bir hükümet gelirse onlar napar bilemiyorum ben baya bir umutsuzum bu konuda yani kadro hayal gibi.

09 Mayıs 2022 15:48

bum01
Memur

en son açıklamada sene sonunda kadro işinede bakacağız demişler demek ki tekrar seçilirlerse geçireceklerler başka bir hükümet gelirse onlar napar bilemiyorum ben baya bir umutsuzum bu konuda yani kadro hayal gibi.

çocuk mu öğretmenler ellerine bir şeker verecekler ? Yeni gelen hükumet ne yapıyorsa yapsın bunlardan daha kötü olmayacağı kesin. Yeter ya yeter! Yeter şu insanlara çektirdiğiniz. Yazık ya bu millete. Kaç tane öğretmen arkadaşım eşinden çocuğundan ayrı. Yakıt fiyatları da aldı başını gitti insanlar eskiden cuma iş çıkışı basıp giderdi eşinin çocuğunun yanına şimdi ona da güç yetmiyor. Hala çıkmışlar yok ensar muhacir, ben buradayım ben ben senin vatandaşın!!! görmüyor musun beni be???!!

09 Mayıs 2022 18:29

merve00000
Şef

sabretmekten başka çaremiz yok gündem dediğim gibi devamlı karışıyor bize sıra gelmiyor ki Rusya bile NATO ülkelerini haritadan silerim diyor biz kadro derdindeyiz nükleer savaş çıkaracak bunlar zaten biriminde kehaneti vardı 4. Dünya savaşı taşla kürekle olacak diye galiba toplu şekilde yok olacağız

10 Mayıs 2022 12:30

bum01
Memur

sabretmekten başka çaremiz yok gündem dediğim gibi devamlı karışıyor bize sıra gelmiyor ki Rusya bile NATO ülkelerini haritadan silerim diyor biz kadro derdindeyiz nükleer savaş çıkaracak bunlar zaten biriminde kehaneti vardı 4. Dünya savaşı taşla kürekle olacak diye galiba toplu şekilde yok olacağız

bu dünya heidinin bahçesi değil her zaman dünyada problemler vardı var olmaya devam edecek! O makamlarda oturuyorlarsa bahane üretmek yerine çözüm üretecekler üretemiyorlarsa üretecek olanlar bulunur!

25 Mayıs 2022 16:22

bum01
Memur

güncel

25 Mayıs 2022 20:15

merve00000
Şef

bizim kadro işi noldu hiç ses yok devamlı gündem siyasetle alakalı değişiyor kimsenin vatandaşı düşündüğü yok kadro bekliyoruz burda biz

25 Mayıs 2022 22:47

tukiu
Aday Memur

bizim kadro işi noldu hiç ses yok devamlı gündem siyasetle alakalı değişiyor kimsenin vatandaşı düşündüğü yok kadro bekliyoruz burda biz

merve00000, 2 gün önce - Alıntıya git

Şu an zor gibi , zira çıkarsa insanımız bunu seçime kadar unutabilir :)

25 Mayıs 2022 23:11

merve00000
Şef

Şu an zor gibi , zira çıkarsa insanımız bunu seçime kadar unutabilir :)

tukiu, 2 gün önce - Alıntıya git

ben de umudu kestim artık her gün bakalım hayırlı bir haber var ömı diye gündeme bir bakıyorum muhalefet çıkmış ordan diyor ki kaçacaklar şu yaşıma geldim muhalefete göre iktidar senelerdir kaçacak biz de arada kaynyoruz 10 mayıs dediler şu bu dediler haziranda biter bu yazda böyle biter gibi.

26 Mayıs 2022 00:49

a1981
Müsteşar

sözleşmeli ve kadrolu öğretmenler arasındaki hangi fark kaldırıldı şimdi?

bilen varsa lütfen yazabilir mi?

26 Mayıs 2022 17:38

bum01
Memur

sözleşmeli ve kadrolu öğretmenler arasındaki hangi fark kaldırıldı şimdi?

bilen varsa lütfen yazabilir mi?

a1981, Dün - Alıntıya git

Hiçbir şey yapılmadı hocam. Cumhurbaşkanınin verdiği söz tutulmadı. Verdiği diğer sözler gibi bu da unutuldu gitti.

26 Mayıs 2022 18:43

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı

kaldırırlar herhalde sözleşmeli kadrolu ayrımı. diyelim ki kaldırmadılar en yakın rakipleri muhalefet seçimden sonra seçilirse mülakat sözleşme ne varsa kaldıracağız diye vaat ediyor bu bir seçim politikası seçime yakın herkes kadroya geçer inşallah sadece öğretmenler değil kamuda tüm sözleşmeli memurlar kadroya geçmeyi bekliyor.

26 Mayıs 2022 19:11

merve00000
Şef

Bence de şu an üzerinde hala çalışma yapıyorlar kadro gelir yakında bu yaz kesin çünkü yapacağız dedikleri her şeyi elinde sonunda yapıyor bu hükümet yapmayacak olsalardı hiç bahsetmezlerdi bile.

27 Mayıs 2022 13:51

bum01
Memur

Bence de şu an üzerinde hala çalışma yapıyorlar kadro gelir yakında bu yaz kesin çünkü yapacağız dedikleri her şeyi elinde sonunda yapıyor bu hükümet yapmayacak olsalardı hiç bahsetmezlerdi bile.

merve00000, Dün - Alıntıya git

hiç güvenim kalmadı artık hükümete. ne dedilerse tersini yaptılar yada hiç yapmadılar yada ayak sürüdüler süründürdüler milleti. o yüzden hiç inancım kalmadı. Güya başkanlık gelince her şey hızlanacaktı. Aksine daha da arap saçına döndü çünkü kimse kurum olarak karar alamaz hale geldi. Her şey bir kişinin ağzına bakarsa olacağı bu maalesef. gerçi o kişinin de ağzıyla söylemesine rağmen yapılmaması da ayrı bir ironi

Toplam 137 mesaj