Editörler : swat3410

Yasaklı
16 Ocak 2022 19:04

Şaşkınım ve Utanıyorum

Öğretmenlere pandemide gösterdikleri üstün performanstan(evde oturarak tam ek ders ücreti almak) :)))))) dolayı başarı belgesi verilecekmiş. öğretmenlik kanunu çıkarılarak öğretmenlerin maaşlarında 1000-1500 TL zam ve 3600 veriliyor. Valiler kaymakamlar öğretmenlerin doğum günlerini kutlamak için ellerine pasta alarak okula gidiyorlar. vs...... Şimdi Polis arkadaşlara sesleniyorum seçimde koşa koşa gidin akp ve mhp ye oy verin. oy verinki covidden vefat eden ve mobingden dolayı intihar eden ve halen rezillik çeken meslektaşlarınız ve aileleri değilde öğretmenler huzur içinde olsunlar.

Kuzey2259
Şef
16 Ocak 2022 19:26

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Keşke huzur içinde olsak, keşke senin dediğin ve sandığın durumda olsa öğretmenler. Medyada göstermelik birkaç doğum günü görüp her gün öyle olduğunu düşünmüyorsunuz herhalde. Uzaktan davulun sesi hoş geliyor belki sen de haklısın.

Ayrıca geçen yıl evde oturarak dediğin canlı dersleri kastettin sanırım, uzaktan eğitim yüz kat daha zordu, öğretmenlerin çoğunun psikolojisi bozuldu, önümüzde pc, elimizde telefon, yaşanan teknik sorunlar cabası. 30 kişilik sınıftan 5,6 öğrenci katılır akşama kadar farklı 5 li 6 lı gruplara anlatırsın, soru sorarsın cevap yok, sesi kamerası kapalı, sisteme giriş yapıp gitmiş, kısaca akşama kadar boşluğa anlatıp sinir harbi yaşadık, ayrıca her öğretmen tam ücret alamıyor maaş da mı almayalım açlıktan ölelim mi, bunu mu istiyorsunuz, biz sürünürsek mutlu mu olacaksınız.

wizyy
Şef
16 Ocak 2022 20:02

ıcıslılerı bakanı hdp lı mı olsun. 5 yıldır terör yok. birde böyle bakın fotografa.

Ayhan5414
Yasaklı
16 Ocak 2022 20:25

Ne yani CHP vs diğer partiler sizi çok mu seviyor....

CHP milletvekilleri gezide taslamadimi sizi

Şehit eden PKK in uzantasi ile seçime girmedimi

Hala ortaklık yaomiyormu

Heee unutmadan hangi parti olursa olsun polis olarak siz boceksiniz onların gözünde ver vaatlerine inanmayin

samban10
Şube Müdürü
16 Ocak 2022 21:12

Bir siyaset eksikti şu forumda o da oldu . Kendisini memur olarak görüp şu konuya cevap yazan yada şu konuyu açan kim varsa memur dediğimizin partiyle siyasetle işi olmaz kendine göre bir oyu olur gider verir köy kahvesi mi burası.

Sirseup
Aday Memur
16 Ocak 2022 21:15

biizim teşkilattan bir cacık olmaz devamke

Soldierm
Yasaklı
16 Ocak 2022 21:20

Şu öğretmen polis mukayesesinden çıkın artık öğretmenlere verilen hiç bir şey yok halihazırda uzman öğretmen,baş öğretmen,yok aday öğretmen yok sözleşmeli öğretmen vs saçma sapan şeyler var gerçek manada verilen bir şey yok Aralık maaşı kardeşime yatan 4550 lira bir yığın vergi kesiliyor sözleşmeli olduğu için hak ararken artık a mesleği ile b mesleğini mukayese ederek hiç bir yere varılmaz teşkilatta eşi, kardeşi,kız kardeşi,annesi, babası vs öğretmen olan bir yığın polis memuru var böyle kiyaslar onlara saygısızlık olur bize bir şey kazandırmaz ha bu söylediğim şeyleri polislikle kendini mukayese eden öğretmen arkadaşlar için de söylüyorum..

antireis
Kapalı
17 Ocak 2022 00:41

Bu başlığı neden açtın kardeşim şimdi gelip burda da ağlarlar , zira en iyi yaptıkları iş.

acarkan05
Şef
17 Ocak 2022 01:45

Arkadaşların evden ders anlatırken psikolojisi bozulmuş :D

babanicolas
Memur
17 Ocak 2022 07:59

Hep ağlayın zaten. Daha akrabalarım da dahil ağlamayan öğretmen görmedim 7/24 oyuna çağırıyorlar işteyim diyorum sonra da diyorlar biz az alıyoruz. Allah tan korkun ya çalışma saatine vurun sizden iyisi var mı.
Kuzey2259, 2 yıl önce

Keşke huzur içinde olsak, keşke senin dediğin ve sandığın durumda olsa öğretmenler. Medyada göstermelik birkaç doğum günü görüp her gün öyle olduğunu düşünmüyorsunuz herhalde. Uzaktan davulun sesi hoş geliyor belki sen de haklısın.

Ayrıca geçen yıl evde oturarak dediğin canlı dersleri kastettin sanırım, uzaktan eğitim yüz kat daha zordu, öğretmenlerin çoğunun psikolojisi bozuldu, önümüzde pc, elimizde telefon, yaşanan teknik sorunlar cabası. 30 kişilik sınıftan 5,6 öğrenci katılır akşama kadar farklı 5 li 6 lı gruplara anlatırsın, soru sorarsın cevap yok, sesi kamerası kapalı, sisteme giriş yapıp gitmiş, kısaca akşama kadar boşluğa anlatıp sinir harbi yaşadık, ayrıca her öğretmen tam ücret alamıyor maaş da mı almayalım açlıktan ölelim mi, bunu mu istiyorsunuz, biz sürünürsek mutlu mu olacaksınız.

timci
Şube Müdürü
17 Ocak 2022 10:19

Fetocular her yerde olduğunu gibi burdan da birileri ni etkilemeye çalışıyorlar.reis başkan boş yere umitlenmeyin.

Kadir-29
Şef
17 Ocak 2022 10:36

Helal olsun

DİAMONDARAKAWA
Kapalı
17 Ocak 2022 11:09

Arkadaşlar bu hep böyle olmuştur ..hiç gram değişmedi teşkilat...Rahmetli Nejat uygur un dediği gibi.

Atabekli
Şef
17 Ocak 2022 11:26

Siyaset meydanı değil burası sandık gelir herkes istediğine verir. Öğretmenler konusunda ağlamayan yok doğrudur, bu kadar tatil yapıp maaşı iyi olup ağlayan başka bir kurum yok zaten, 3600 den haberleri yokken polis yıllardır mücadelesini verirler ilk onlara verildi, uzman öğretmen şudur budur göstermelik bir sınava bakar 10 yıllık hepsi alacak o ekstra parayı. Birde şu çıplak yatan maaşlarını söylemezler mi karşısındakini salak yerine koyuyorlar. Neymiş 4500-5000 maaşı varmış, ek ders almayan öğretmen yok az veya çok alan var, hocam ek dersi niye söylemedin diyorum yav o her ay değişiyor maaşs sabit değil diyor. Ek ders almayan hoca kendisi ek ders istemediği için almaz, durumu iyidir daha çok yatayım der oda yok denecek kadar azdır. Son olarak öğretmenlerle maaş polemiğine girmeyin arkadaşlar maaşını sorama bordroda ki taban aylığını söyleyin ben öyle yapıyorum 3600 diyorum. Onlar ek ödemelerini söylemiyor madem sizde söylemeyin bizim maaş zaten tümden giydirilmiş ek ödemelerden ibaret.

tutankavun
Aday Memur
17 Ocak 2022 19:05

evet akp yada mhp ye oy vermezsek doğum günümüzde demirtaş,akşener,kılıçdaroğlu çiçek yaptırıp evde ziyaret edeceklermiş. (BAŞKA FORUM SAYFALARINDA YAZ SEN BUNU) ezildik büzüldük mağduruz edebiyatıyla siyaset yapmak bizim sayfalarda yemez tosunum.

Kuzey2259
Şef
17 Ocak 2022 23:17

Lütfen benim seviyeme inme:))

17 Ocak 2022 23:30

ulan polis teşkilatı kuruldugundan beri hak ettigi degeri görmemis ki. ellerinde çiçekle polis haftasi kutlamıyorlar diye gidip de pkkya pkk diyemeyen abd uşaklarına mi oy vereyim.derdin ziyaret edilmekse icisleri bakani sn Soylu karda kışta dağ taş demeden polisi de askeri de ziyaret ediyor.illa çiçeğe böceğe gerek yok. ha her sey istediğimiz gibi degil tamam da napalim yani bugune kadar kimse el üstünde tutmadi polisi. demirtasa ozgurluk diyenler mi tutacak? al siyasetini git baska yere koçum. duyar kasip algı yapma burda

Kamunun zencisi
Kapalı
18 Ocak 2022 00:49

Arkadaşlar siyaset bir yana.,..... bir canlı örnek ile başlayayım. Bundan 15 yıl önce kardeşim (boynuzlu küçükbaş hayvan ismi ) olan holdingin bir fabrikasında asgari ücret ile işe başlamıştı, o sıralarda ben ise onun 3 katı maaş alıp onun haline acıyordum. Gel gelelim bugüne ......... Bildiğiniz üzere metal iş işçilerine % 65 zam yapıldı. Şu anda (endüstri meslek lisesi mezunu işçi)kardeşim ile maaşımız kafa kafaya oldu . Şimdi soruyorum. Biz mi geri gittik acaba onlar (işçiler) mi ileriye gitti.şimdi beğenmiyorsan istifa et git diyecekler hariç teşkilatın düzelmesi için parlak fikri olan varmı (siyaset bir yana)

Baba Yagaa
Yasaklı
18 Ocak 2022 00:52

Türkiyenin en ağlak ne kanaatsız meslek gurubu yılın 7 ayı yatış yapan öğretmenlerdir

Erkanw
Aday Memur
18 Ocak 2022 10:30

Herkes öğretmenler ağlıyor demiş de siz ağlıyorsunuz burda. Az çalışıp öğretmen olsaydınız bu kadar dert olduysa size.

umutkerem
Yasaklı
18 Ocak 2022 12:05

Aslında buradaki bazı aşağılık, kanı bozuk babası belli olmayanlara cevap vermeyecektim ancak gördümki cevap vermedikçe bu şeref yoksunu omurgasızlar kendilerini insandan sayıyorlar.

1)Ben kimseye gidin şu partiye oy verin yazmadım veya yönlendirmedim. mevcut durumun kötülüğünden bahsettim.

2)yazdıklarım öğretmenlerin zoruna gitmiş ancak burada iki kurum personelleri arasında karşılaştırma yaptım. Zorunuza gidecekte birşey yok kimin maaşını ne şekilde hakettiği, nasıl aldığı belli.

3)Osman Öcalanı TRT ye ben çıkartmadım, açılım yaparak binlerce şehidi ben verdirtmedim, suriye savaşından teröristleri hastanelerimize getirterek ben tedavi ettirmedim. vs... bu şekilde yüzlerce şey sayabilirim.

O yüzden sizi salyalı ağızlarınızla o asalak hayatınıza bırakıyorum

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi