Editörler : Kubil ay
18 Ocak 2022 14:34

fredricka0
Aday Memur

kendimizi öğretmenlerle kıyasladığımız müddetçe bir yere varamayız. bir yere varamadığımız gibi öğretmenler de polislere nefret beslemeye başlıyor. biz maaş ve özlük olarak ne hak ediyoruz, bunun vicdan muhasebesini yapıp YETKİLİ DEVLET BÜYÜKLERİNE sesimizi bir şekilde duyurmalıyız (sesi duyururken diğer memurlardan örnek vermek pek de doğru hareket olmaz bence)

18 Ocak 2022 20:21

Giresunpolice
Aday Memur
Bir siyaset eksikti şu forumda o da oldu . Kendisini memur olarak görüp şu konuya cevap yazan yada şu konuyu açan kim varsa memur dediğimizin partiyle siyasetle işi olmaz kendine göre bir oyu olur gider verir köy kahvesi mi burası.
samban10, 4 ay önce - Alıntıya git
Aiİn gibiler yüzünden bu teşlillat bir metre yol almıyor yaranbi şükürçüler
18 Ocak 2022 22:43

Kaiser06
Aday Memur

Keşke huzur içinde olsak, keşke senin dediğin ve sandığın durumda olsa öğretmenler. Medyada göstermelik birkaç doğum günü görüp her gün öyle olduğunu düşünmüyorsunuz herhalde. Uzaktan davulun sesi hoş geliyor belki sen de haklısın.

Ayrıca geçen yıl evde oturarak dediğin canlı dersleri kastettin sanırım, uzaktan eğitim yüz kat daha zordu, öğretmenlerin çoğunun psikolojisi bozuldu, önümüzde pc, elimizde telefon, yaşanan teknik sorunlar cabası. 30 kişilik sınıftan 5,6 öğrenci katılır akşama kadar farklı 5 li 6 lı gruplara anlatırsın, soru sorarsın cevap yok, sesi kamerası kapalı, sisteme giriş yapıp gitmiş, kısaca akşama kadar boşluğa anlatıp sinir harbi yaşadık, ayrıca her öğretmen tam ücret alamıyor maaş da mı almayalım açlıktan ölelim mi, bunu mu istiyorsunuz, biz sürünürsek mutlu mu olacaksınız.


Kuzey2259, 4 ay önce - Alıntıya git
Polislerin çoğu öğretmenle evli hocam herkes biliyo nasıl çalıştıklarını :)
19 Ocak 2022 08:53

babapolis
Genel Müdür
Yuz lira pandemı de vermedi diye milli birlik beraberliğe darbe yapanlar diye fıslenıp Hakkari den verenleri birinci vermeyenleri altıncı tercihine yolladılar ve Baska olan bir durum olmadı sekmedı yuz liralık degeron var bu teskılatta ne 3600 ne ıyılestırmesı bekliyor ki bizim polis milleti. Vatandasın gpzunde sıkısknca fetocu yada hukumegın adamı oluyoruz ne bekliyorsun kı
Toplam 24 mesaj