Editörler : gubaz
20 Ocak 2022 21:10

FATİH0606
Aday Memur

anladım ben soruşturma yediğimden dolayı verilmemiş

yalnizzlink, 4 ay önce - Alıntıya git
Çok saçma bi durum tanıdım iki öğretmen var biri pandemide tüm olanakları kullandı. Filyasyonda çalıştı canlı dersleri hakıyla yaptı. Diğeri ise anlatmayım şimdi onu . Çalışkan olana verilmedi diğerine verildi
20 Ocak 2022 21:15

uca
Daire Başkanı
Hocam herkese verilmedi
FATİH0606, 4 ay önce - Alıntıya git

okul mu işledi merkzden mı acaba

20 Ocak 2022 21:21

FATİH0606
Aday Memur

okul mu işledi merkzden mı acaba

uca, 4 ay önce - Alıntıya git
Bakanlıktan geldi direk
20 Ocak 2022 21:28

yalnizzlink
Genel Müdür
Çok saçma bi durum tanıdım iki öğretmen var biri pandemide tüm olanakları kullandı. Filyasyonda çalıştı canlı dersleri hakıyla yaptı. Diğeri ise anlatmayım şimdi onu . Çalışkan olana verilmedi diğerine verildi
FATİH0606, 4 ay önce - Alıntıya git

anladım hocam sanırım soruşturma geçirenlere verilmedi iyi ki varsınız yoksa il meme kadar gidecektim sayenizde öğrenmiş oldum durumu benim geçirdiğim soruşturma var sıkıntı değil, ben başka birimden yine alırım o başarı belgesini. geçmişte 2 tane aldım ikisini de kaymakam verdi bunu da aynı şekilde kaymakamdan alırım

20 Ocak 2022 22:29

FATİH0606
Aday Memur

anladım hocam sanırım soruşturma geçirenlere verilmedi iyi ki varsınız yoksa il meme kadar gidecektim sayenizde öğrenmiş oldum durumu benim geçirdiğim soruşturma var sıkıntı değil, ben başka birimden yine alırım o başarı belgesini. geçmişte 2 tane aldım ikisini de kaymakam verdi bunu da aynı şekilde kaymakamdan alırım

yalnizzlink, 4 ay önce - Alıntıya git
Bazı şeyler nasip hocam.
20 Ocak 2022 22:54

Profilom
Aday Memur

Ben daha once tesekkur belgesi almistim. Basari belgesi ile arasindaki fark nedir

21 Ocak 2022 08:27

FATİH0606
Aday Memur

Ben daha once tesekkur belgesi almistim. Basari belgesi ile arasindaki fark nedir

Profilom, 4 ay önce - Alıntıya git
Önceden başarı belgesi yoktu. Şimdi başarı belgesi var. Ama teşekkür belgesinin şu anda hiç bir hükmü yok. Bu arada taktir belgesi alamayanlar ile ilgili bi gelişme olabilir
Toplam 67 mesaj