Editörler : E.Kayı Han
14 Şubat 2022 13:23

checkvizor
Memur

Adam konuyu neden açmış, yorumlara bakın.

Bu ülkede kimseyle tartışılmaz arkadaş. Açık ve net.

Zeka seviyesi, öfke kontrolü, gözlemcilik yeteneği iyi olmayan, taraflı bakan insanlarla hiçbir konuda tartışılmaz. Tamamen zaman kaybı.

14 Şubat 2022 14:00

muharrem3452
Aday Memur

9. derece Önlisans veya Lisans Mezunu Memur herhangi bir kurumda:

İstihaklar Toplamı 6,843.32 ₺

Kesintiler Toplamı -700.63 ₺

Net Maaş 6,142.69 ₺ maaş alır, verilerle çürütüyorum konuyu açanı, istersen diğer memurluklara da memurlar.net maaş motorundan bakabilirsiniz.

14 Şubat 2022 20:54

haydar1212

çünkü neden olmasın

15 Şubat 2022 15:43

WinterSoldier
Genel Müdür

Maaş konusuna yazılan rakamlar

Teknisyen 10 bin

Tekniker 11 bin

Memur 9 bin

Vhki 8 bin

Bilgisayar işletmeni 8 bin

İkm 6200

Katip 6200

16 Şubat 2022 00:07

yolyorgunu70
Şef

Bu konuya yazmayim dedim ama yinede olmadi yazacagim.

Simdi bi arkadas bilmezlige kafadan yazmis. Demiski kit deki calisan fazla aliyor saglim calisani fazla aliyor bilmem ne bilmem ne. Simdi kardesim kit farkli sen farklisin bunu anla once. Kit bambaska bir kurum kendini onlarla kiyaslama.

Kendini sununlada kiyaslama devler maden ocaginda calisan ortaokul veya kise mezunh bir maden calisani en asagi 9 bin ustasi ise 10.500 maas aliyor. Kendini bunlarlada kiyaslama deme sakin ben lisans mezunuyum ama ortaokul mezunu benden fazla aliyor bu devlette deme.

Sen kendini bekcilerle polislerle saglik calisanlari ile karsilastirma hatta ogretmenleride dahil edelim buna.

Sen kendini kamuda sgk nufus kaymakamlik vb. Bu tarz devlet kurumlarinda calisan memurlar ile karsilastir.

Sakin ola kit lere el atma kit deki onlisans mezunu bir calisan suanda 11 13 bin arasi maas alir. Kit ile adalet calisanlarinin haklari farklidir cunki. Ha birde sen kendini sakin ama sakin 14 15 bin alan uzman cavuslarla da karsilastirma emi..

16 Şubat 2022 06:31

blackkuzm
Memur

Bu konuya yazmayim dedim ama yinede olmadi yazacagim.

Simdi bi arkadas bilmezlige kafadan yazmis. Demiski kit deki calisan fazla aliyor saglim calisani fazla aliyor bilmem ne bilmem ne. Simdi kardesim kit farkli sen farklisin bunu anla once. Kit bambaska bir kurum kendini onlarla kiyaslama.

Kendini sununlada kiyaslama devler maden ocaginda calisan ortaokul veya kise mezunh bir maden calisani en asagi 9 bin ustasi ise 10.500 maas aliyor. Kendini bunlarlada kiyaslama deme sakin ben lisans mezunuyum ama ortaokul mezunu benden fazla aliyor bu devlette deme.

Sen kendini bekcilerle polislerle saglik calisanlari ile karsilastirma hatta ogretmenleride dahil edelim buna.

Sen kendini kamuda sgk nufus kaymakamlik vb. Bu tarz devlet kurumlarinda calisan memurlar ile karsilastir.

Sakin ola kit lere el atma kit deki onlisans mezunu bir calisan suanda 11 13 bin arasi maas alir. Kit ile adalet calisanlarinin haklari farklidir cunki. Ha birde sen kendini sakin ama sakin 14 15 bin alan uzman cavuslarla da karsilastirma emi..

yolyorgunu70, 3 ay önce - Alıntıya git
Saçmalamışsın infaz koruma memurları kaymakamlıkta çalışan adamla kıyaslayamaz kendini üniforma giyen ve en düşük maaş alan personeldir ayrıca öğretmen kimde ben onla kıyaslamayayım
19 Şubat 2022 00:23

yolyorgunu70
Şef
Saçmalamışsın infaz koruma memurları kaymakamlıkta çalışan adamla kıyaslayamaz kendini üniforma giyen ve en düşük maaş alan personeldir ayrıca öğretmen kimde ben onla kıyaslamayayım
blackkuzm, 3 ay önce - Alıntıya git

Ogretmen kim biliyor musin kardes.

Sana ogretmen kimmis anlatayim istersen kardes.

Ogretmen 3 arti 1 sistemiyle kadroya gecendir. Ikm ler en son 8 yil oluyor halen sozlesmeli.

Ogretmen kim biliyormusin kardes bir ikm den yuksek maas alan memur.

Ogretmen ayni kurimda calistigin lakin senin duz memur ogretmenin ise bakanlim memuri oldugu kisidir kardes. Onun maasi ile senin maasin arasinda com fark var kardes be.

Simdi soyle bakalim kardes ogretmen kimmis. Tabikide kendinle ogretmeni karsilastirmayacaksin kardes... anladin degil mi..

19 Şubat 2022 00:59

WinterSoldier
Genel Müdür

Ogretmen kim biliyor musin kardes.

Sana ogretmen kimmis anlatayim istersen kardes.

Ogretmen 3 arti 1 sistemiyle kadroya gecendir. Ikm ler en son 8 yil oluyor halen sozlesmeli.

Ogretmen kim biliyormusin kardes bir ikm den yuksek maas alan memur.

Ogretmen ayni kurimda calistigin lakin senin duz memur ogretmenin ise bakanlim memuri oldugu kisidir kardes. Onun maasi ile senin maasin arasinda com fark var kardes be.

Simdi soyle bakalim kardes ogretmen kimmis. Tabikide kendinle ogretmeni karsilastirmayacaksin kardes... anladin degil mi..

yolyorgunu70, 3 ay önce - Alıntıya git

Bugün Türkiye'de silah zoruyla öğretmenlik,mimarlık,mühendislik okutuluyor bu meslekleri büyütme.

Toplam 48 mesaj