Editörler : ayşegül bgm
16 Ocak 2022 21:14   

Müjde

Müjde müjde size zimmetten müjde size yarın düşüyor herkese duyuru geliyor hepimize.

16 Ocak 2022 21:16

Meryy0
Aday Memur
Bilgi nerden kesin mi boşuna umutlandırma be biziiiii
16 Ocak 2022 21:20

Kocahüseyin
Şef

Umut fakirin ekmeği ,umutlanmak güzelidir.

16 Ocak 2022 21:23

Meryy0
Aday Memur

Umut fakirin ekmeği ,umutlanmak güzelidir.

Kocahüseyin, 4 ay önce - Alıntıya git
Dalga mı geçiyorsunuz cidden duyum mu aldınız yoksa sızım fikriniz mi?
16 Ocak 2022 21:28

Kocahüseyin
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
16 Ocak 2022 21:31

Meryy0
Aday Memur

Sadece umut ,biraz heyecanlanalım .

Kocahüseyin, 4 ay önce - Alıntıya git
Atandiysaniz isterseniz zimmet beklemeden akli dengesi yerindedir raporunu alın bence siz muhtemelen zimmetten önce o raporu alırken eleneceksiniz
16 Ocak 2022 21:34

Kocahüseyin
Şef

Sahiden yarın zimmete düşmeler olursa vede duyuru gelirse nediyeceksiniz😂

16 Ocak 2022 21:37

cnkclp
Aday Memur

Arkadaşın durumu vahim aslında sağlıkta şu tipler için mülakat olsa üzülmem

16 Ocak 2022 21:43

does it any matter
Şef
Atandiysaniz isterseniz zimmet beklemeden akli dengesi yerindedir raporunu alın bence siz muhtemelen zimmetten önce o raporu alırken eleneceksiniz
Meryy0, 4 ay önce - Alıntıya git

Birinci dereceden akrabalarını bu kadar mı sevmiyorsun ya, ne geçti böyle aranızda. Üzüldüm şimdi

16 Ocak 2022 21:44

does it any matter
Şef

Birinci dereceden akrabalarını bu kadar mı sevmiyorsun ya, ne geçti böyle aranızda. Üzüldüm şimdi

does it any matter, 4 ay önce - Alıntıya git

Yanlışlıkla alıntılamışım editleme de yok sinir oluyorum bu siteye ya.

16 Ocak 2022 21:45

Kocahüseyin
Şef

Ya biraz neşelenin artık memurlar net sitesinde son günleriniz buralarda fazla işiniz olmayacak başka sitelerde maaş sendika becayiş tayin nöbet gibi konular açacaksınız buralara yeni arkadaşlar sayfa açacak alım ne zaman kaç kişi ne zaman açıklanır gibi diyen binlercaday buradan devam edecek benimki bir ironi idi inşaallah hayırlısı olsun.

16 Ocak 2022 21:45

Meryy0
Aday Memur

does it any matter, 4 ay önce - Alıntıya git
Sen ne saçmalıyorsun yaaa
16 Ocak 2022 21:49

PedroLeonn
Aday Memur
Eğer yarın gelmezse bütün sülalenin kulakları çınlayacak ve sen hayatında duymadigin kadar kufur yiyeceksin bunu yazan ellerinden tut ayağındaki nasıra kadar kufredilecek umarım bunu göze alarak yazdin
16 Ocak 2022 22:07

wxvz0901
Kapalı
Kardeşim sana yazık olacak. Hiçbir doktorun sana akli dengesi yerindedir raporu vereceğini sanmıyorum
16 Ocak 2022 22:18

Kocahüseyin
Şef

Raporumu bu hafta almıştım , ya siz beklemekten iyi bunalmış haldesiniz biraz rahatlayın atama oldu yerleriniz belli oldu şunun şurasında ne kaldı biraz sabır neşelenin bu günler bır daha gelmeyecek bu hafta umudu olsun diyelim sövecekseniz amanhaaaa

Toplam 14 mesaj